Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy SV650, a srác akié a gép vitte a második nap mert leesett a lépcsőn és kiugrott a válla így nem akart a saját gépével felmenni az aknamezőre, az út két szélén mindenhol az volt, ha kicsúszunk és életben maradunk akkor az aknák miatt hullunk el.
130nál?vibrál neked is?
ja a Hd kép nem ment fel,egy barátomé ,megpróbálom átméretezni ne menj el !
Milyen motor mellett áll?Fasza a bőr rucija !
Ja, akkor már erősen vibrál, de engem sem zavart igazán. Épp azért vettünk neki 800-ast mert a 250 nem bírta ezt a tempót, pedig általában a kanyargósabb részeket a pályán közelítjük meg, nem szeretek a régi 7-3-5-ön menni, inkább megveszem a matricát.
Ecsém a lányodról beszélünk , szerintem nekem is akkora plexim van,de a vibrát te is érzed ,vagy nem?
1942es HD,nem szar
Lehet, hogy a vibrációnak örül is, nem tudom. Viszont mivel nő nem hiszem, hogy sajnálná a gépet. Engem tavaly amikor azzal voltam kint 140 fölött nagyon zavart a szél mert a plexi Anitára van beállítva, de neki pont jó és azt mondta 160-ig nem is érzi a szelet, elég alacsony.
De a vibrációt ő is érzi,vagy nem?ez a v2 sajátossága .
egyébként én 130nál már sajnálom is a vasat ,meg magamat is mert a szél majd le visz hiába vagyok 110kiló
Tegnap többször bejátszott a 160-170 is a pályán, de 130 alatt nem mentünk sehol az 500 km alatt, Anita tartotta velünk a lépést és nem panaszkodott. Ha megnézi valaki a horvát videóinkat ott is végigjött, a csomag is majdnem leért.
Üdv
Azért a kis M800as is 120-130km/h nál már jelentős vibráció figyelhető meg,ugyan úgy mint a Sportsternél az is 120felett már nem igazán vibráció mentes.
Sziasztok Motorosok!
Hallottátok már? Jótékonysági túrát szervezek júliusban CSÍKSZEREDÁBA! Vagyunk már sokan de nem elegen! Tehát ha
közületek valakiket érdekel a túra az írjon nekem és elküldöm a turaterveket!
Címem: motorostura@citromail.hu
Várom hívásotokat Manóbácsi
El is felejtettem ,de azért voltunk gurulni ,Sümegre mentünk nagyon jó idő volt ,100-110km/h sebességekkel 4,3at evett a vas,ez nem rossz.
Csá Mindenki,
Igen csönd van. Megy valaki a komáromi találkozóra? Én gondolkodom rajta.
jöttél volna inkább Túrkevére, jó volt....http://sportmotor.hu/motoros_f... 2708-as hsz...
Ma is voltam gurulni,lementem Velencére mert még nem voltam,Érd felé mentem asszem Tsanyi arra felé lakik,megérkeztem haza tankoltam és eddigi legjobb fogyasztás jött ki 4,3liter ,hát mondhatom elégedettséggel töltött el.
Atesz a központi rugóstag más mint a normál,ez ilyen szét cseszem a gerinced stílusú ,én 110kiló vagyok de rámegyek egy úthibára majd le dob a vas
azért dobál mert alattam nem rugózik
Azért dobál mert puha és "pumpál" kanyarban.
hali
kifúrtuk a kipufogómat, tök jó hangja lett , nekem a teleszkóp a legpuhábbra van állítva de engem így is néha dobál, de nem csodálkozom rajta mert 56kg vagyok
nem csak pont beléptem nézem milyen topik ez nem is láttam még nagyon

mennyi hozzászólás van 3999 na akkor benyomom a 4000-et

jó ez szar volt
gondolom be van állítva valami figyelmeztetés ha valamelyik topic hsz számlálója ezres számhoz közelít és akkor lecsap!
majd
Hozzáértő motorszerelőt keresek Dunakeszin (illetve Budapesten) BMW R1200C cruiser-hez! Érd: 06-20/995-0358
Mi ez a 4000?
Vazee azt olvastam ,hogy letartóztattak
A feleségem is annyi kiló,de én 110vagyok,az ülésre ő is panaszkodik
francba.......lányok már ott vannak, buliznak én meg itthon várom asszonyt mert leltároznak.........holnap megyünk utánuk