Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megelegszem F2 vel epitett partunk altal ajandekozott szurke yahttal. 😆
De az nagyon megy 😂
Választások jönnek, legalább egy köztársasági elnök jelöltséget összeszedhettél volna 😆
Aha, értem. Csak igy lehetett......
Nem,en csak trollkodok. 😆
Tehat elmebaj megvan.Erti mindenki. 😆
És a dohányzás? Ott nem végeztél kockázat elemzést? Mondjuk évente?
Mert Te nem, ugye? 😍
Csak arra próbáltam meg célozni, hogy itt soha a büdös életben nem lesz általános és teljeskörű kötelező oltás, mert ennek a kormánynak nincs vér a pucájában hogy vállalja érte a felelősséget. Egyes munkaköröknél megkövetelhetik - viszont ugye nem kötelező ott dolgozni. A választás még mindig a tiéd. Így egyéb eszközökkel próbálnak meg rákényszeríteni, de úgy hogy nekik ne kelljen felelősséget vállalni érte.

(Mielőtt elmebajra gondolnál nálam - én a legjobb belátásommal, tényleg önként jelentkeztem az oltásra a lehetséges leghamarabb, a szar egészségi állapotom miatt. Engem senkinek sem kellett győzködnie egy pillanatig sem, pedig tisztában voltam vele, hogy az Astra kockázatos - viszont megvéd).
Mérlegelnek,a gyeplő melyik szárát húzzák meg.Gszdaság vagy kórházi férőhelyek.
Igazabol a boris inkabb ujravalasztana magat.
Mindennnap fullba nyomod a kretént komcsi. 😂
El is töröltek minden járványügyi intézkedést. Mégiscsak van előnye az union kivűliségnek.
Tehat meg nem kotelezo.
Kosz a megerositest.
Mi van, megártott a dohányfüst? Ilyeneket nem szoktál irni.
Az omikron reprodukciós rátája akár 10 is lehet (egy fertőzött átlagosan 10 másik embernek adja át a vírust), miközben az influenza R0 értéke 1,3. Az Egyesült Királyságban az omikron esetek száma 2-3 naponta megduplázódnak,.Na ez lessz itt is.
Dehogynem. A kormány oltási propagandáját minek nevezed, ha nem pszichikai kényszernek?
Hiába szánod rá magadat, győznek meg, mégy el egy oltópontra, a szurit csak akkor kaphatod meg, ha aláírod, hogy ÖNKÉNT és a TE KÉRÉSEDRE kaptad.

És ez akkor is így volt, amikor még nem választhattál vakcinát, hanem a Szíjjártó nevű virológus által beszerzett szarokat nyomták beléd. Most legalább választhatsz.
Még nem, de itt arról volt szó hogy "ha majd kötelezővé teszik"
Meg most sem kotelezo.
Csak van egy bökkenő, hogy aki most hal meg az önálló döntés miatt hal meg, nem egy rákényszerített külső hatás miatt. Így eleve az tehető felelőssé aki kötelezte erre.
Dehogy,a fonok nem nezi. 😂
Hehh,megartott a termeszetes immunizacio? 😂
Február közepétől még a bútorboltban is fogják. 😁
Nem megyek csak nyaron,es igazolvanyt se kerte senki a budos eletbe se. 😆
😂
Két hét 😆 ja, nem . Három 😆