Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma ket srac mondta hogy megy,mindketto sielni akar.Az egyik kocsit is hozni nemetbol.
Nem magyar kuriozum,es a vicc hogy meg itt a leg szabadabb liberalisabb az elet.
Fasz tudja,a cimbim nagyon szarul van.Ma beszéltem vele.Szét szakad a melkasa stb.Aggódom miatta.Ilyen áron immunizálódni,pedig volt már covidos.
hát a fityisz nyerne 2/3-al megint akkor tutkó bevezetnék a kötelező oltást a választások után. Most szerencsére ez a veszély nem fenyeget (gondolkodós) A fityesz szavazok vékonyodnak. Az ellenzéki összefosás erősödik a mi hazánk meg remélhetőleg bekerül 20%-al azzal már bármibe is beleszól. Sosem fogja engedni a kötelező oltást. úgy hogy én hátra is dŐlhetek( angyalkarikás)
Á, én nagyon bírom a full kreténeket, ezért is nehezen hagynám itt a társaságodat. 😆
Ugye? Én is ezt mondom 😅
Bogyó bárhol.ellenne csak ne legyen net 😁
Pedig most már csak a harmadiknak van értelme, a teljes sorhoz - egy oltatlannak - hozzákezdeni már nincs.
Akkor ott bogyo ellenne. 😂
Aki eddig nem oltakozott az már ezután se fog. De jól elbaszták ezt a csak a harmadikat, mert akik kettőt még duzzogva felvettek a szabad mozgás miatt amit aztán.meg is bántak mert rá pár hétre nem kellett aehová védettségi, azok átbaszva érzik magukat és nem akarnak harmadikat.
hala a jó istennek. Végre immunizálódik mindenki(meghajlós)
Egyébként meg aki eddig nem oltakozott, annak már nagyjából teljesen felesleges is lenne.
Számoljunk: holnap felvennéd az első Pfizert, 4 hét múlva kaphatod csak a másodikat, és csak ezután két héttel lenne megfelelő a védettséged. Ez testvérek között is hat hét. Ennyi időt kellene kibekkelni megfertőződés nélkül. Mivel jelenleg semmi korlátozás nincs, maszkot is szinte csak az visel aki akar, így az omikron-hullám elején / közepén kb. ki van zárva hogy sikerüljön a dolog. Szóval most már tényleg feleslegesnek tűnik hozzá fogni, ezt egy hónappal ezelőtt kellett volna...

Csak hangosan gondolkodtam, sorry.
Nagyon leszűkült, eléggé belterjes lett.
Néhány évet lógtam ott, aztán visszajöttem inkább ide. Akkor gondolhatod micsoda illusztris társaság maradt ott, ha még ez is felülmúlja
😂 😂 👌
ha rám hallgatsz már most oda állsz az ajtó elé és megvárod a reggelt,hogy te lehess az 1-ső a 3-ik oltásra(meghajlós)
Korom?
Nala inkabb egy kokszlerako a matrai eromuben.
úgysem oltat ez a fax(kezeit széttáró) Február 15-től a mi táborunkat fogja erősíteni( gondolkodós) Csak azt nem tudom, hogy nekünk ez jó lesz e? (fejét fogó)
Hagyd má,bőrön keresztül nem látni úgy sem.Így nem vesz tudomást róla senki.Csak ha már közlik,hogy van itt egy kis korom!!
Az meg megy?
Aszittem a torzsgarda vegelgyengult mar.
De legalabb ronda,es ott nedvezve szürcsog a mellkasodban.............ahhhhhh...........brrrrrrrr. 😭
Van, de ő itt ritkán jelenik meg. Inkább a motorozz.hu-n van jelen.
Eletedet,azt levaltod........
Ezzel a tudovel.

http://youtu.be/uirINayrSJs
Nem sokat agyaltam rajta, gondolom neki is márka+szám van még kawa550 is ha jól emlékszem. Többnyire olvasó vagyok és nem kényszeres kommentelő :)
Hát, ilyen ez 😅
Van egy szó, amit legalább annyira utálok hallani, mint te az "oltakozást".
Életmódváltásnak hívják....