Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MuZ áttért a gumira? Talán mindenkinek jobb is így... 😂
azért azt tudni kell hogy ha te a szarodat vödörben gyűjtögeted szárazon, vagy a kertbe szarsz kupacokat attól afrikában nem lesz több víz
kajájuk se lesz több ha megeszed az egész kenyeret nem dobálod ki a kukába a felét
az hogy nem kell pazarolni ez jó dolog, csak ehhez az egész jelenlegi gazdaságot át kellene szervezni, mert ha a hülye picsa nem a 3 tonnás terepjáróval viszi a puját hanem sétál akkor a suv gyárban az embereknek nem lesz munkájuk
ugyanez vonatkozik mindenre, ha spórolsz akkor minden szarabb lesz hosszabb távon

persze nem vagyok idióta felfogom hogy ez mind rossz, de sajnos nem tudsz tenni ellene semmit
40 évvel ezelőtti gumi márka és egy korabeli együttes neve is.
Mi az a Taurus?
Attól, ha mi nem húznánk le klót, attól nem lenne több víz a sivatagban, vagy Afrikában... ott nincs, itt meg van, ez a helyzet.
Meg aztán pazarolunk ész nélkül, én is többx mondtam már, de okosok szerint ez viszi előre a gazdaságot - de a gazdaGságot egyeseknek mindenképp 😁
Most őszintén,te látod hogy mekkora szigetelési projektek voltak már eddig is,és asszem a panelprogramban már ferenc idejében is ment az épületkorszerűsítés,én spec egy 16 éves gastra kombival járok,nekem mondhatod hogy járjak kis autóval,nem fogom megtenni mert sokat kell pakolnom,bocs még zajos kedvéért sem ülök egy smartba,annyi napelemtámogatás volt hogy még pipi szerint is csak le kell hajolni.És még sorolhatnám.
Tudom nem a te adódból kéne támogatni más napelemét.
De a tied ugyis nemátalakító műtétekre meg a TASZ támogatására megy el hidd el. 😂
Nem, feriék most vezetnék be... emléxel (nem volt olyan régen) tavaly még a nagy nyugaton se beszélt senki kötelező oltásról. Most meg ők lebegtetetik... Nekünk meg ugye mindig azt kéne követnünk, amit brüsszelben kitalálnak - akkor lennénk demokraták 😅
Röviden ennyi. 👌
Ez annak okoz fejtörést, aki most túl játsza a szerepét.
Már nem. Tavaly nyáron kellett volna, akkor még lett volna értelme. Mára sok emberben ott a 2-3 óttás, sokan átestek, meg a vírus is puhult - meg aki nagyon meg akart halni emiatt, az már tavaly megtette.
Aki normálisan gondolkodik, az most sem pazarol, a többinek meg mondhatsz bármit!
És ha belegondolsz nincs benne igazság?
Hát kíváncsi lennék mit szólna sok elmaradottabb ország ha közölnéd velük hogy ivóvízzel öblíted le a végtermékedet! Lássuk be luxus van, csak nekünk ez a természetes!
Hány anyataxit látni, nagy hodály SUV, aki csak a suliba viszi a csemetét! napi 10-15km... Kell akkora? Ja, hogy így nem kell befizetni adóba, cégnévre elfér...
Kevesebb áramot is lehetne fogyasztani, sok háztartásban hány helyen megy a tv-számítógép, egyéb kütyü, szar, csak a háttérzaj miatt! Nem is nézi senki, csak mert megszoktuk bekapcsolva hagyjuk...
Szóval akár még el is lehetne gondolkodni, milyen luxuscikkek vesznek körül, amiket messze nem 100%-ban használunk ki!
A fűszoknyás lányokat mojitoval és a használj kevesebb vizet,vegyél kisebb autót,használj kevesebb áramot elhangzott.
Az biztos, ha előzőleg nyertek volna, már vagy 4 éve bevezette volna... 😅 😅 😅
Az én szememben valóban nem ezért köcsögök - hanem minden másért.... 😆
Olyan ez, mint amikor az a téma, hogy ha baloldali kormány lenne idén ez meg az lenne…. 😂
Hihetetlen egy mókus vagy te hallod.
Olvasd már vissza a párbeszédet!
Neked mi a jó abban, hogy állandóan hülyét csinálsz magadból?
Ez azt jelenti, hogy te sem tennéd kötelezővé, ha te határozhatnád meg?
Leírom muz aggyál már nekem pénzt,bármekkora összeget,nem sértődöm meg.
Adsz?
Baszdki,tudom értelmezni,csak azt az egyet nem értem miafaszért találgatsz?
Szereted a lottót vagy miaszar?
Billgétsz aszongya aggyá pénzt,erre muz aszongya főni lehet már adott,vagy nem.Ez kb a semmi de legalább jól mutat leírva a fórumon nem?
Ez nekem a yodás próbálkozás kategória.
Baszdki, ez a mondat 5 szóból áll és még ezt sem tudod értelmezni???
Ráadásul az első szó eléggé meghatározza a mondandó lényegét!

valószínű melléknév és főnév
I. melléknév -en [e] v. → -leg [e], -bb A valóság (1) jeleit, látszatát mutató, valónak, igaznak látszó <dolog>, amely azonban nem egészen bizonyos;
Zotya, vannak itt egy páran akiknek igény a szarabb élet,mert ami most van az nem jó!!Mit szeretnének?
Tudod vagy csak találgatsz?
Valószínű, seggnyalásban jó szokott lenni!
Szerinted o1g már befizette? 🤔
kompetencia hiánya"+"amit semmi esetre sem kívánunk belátni"+"rendelkezünk és jól megmagyarázzuk" = POLITUKIS
Ez így van mindenhol és így is volt. Akik "irányitják" az országokat nem az erkölcsi és szellemi elit koronázatlan királyai.

Te (mi) bajod (bajunk) az, hogy elhitették a társadalmakkal, hogy szabadok, meg demokrácia, meg önrendelkezés...a többit mindenki tegye hozzá...valójában csak ürügyek, eszközök vagyunk a kezükben. Mint az látható tökéltes eszközeik vannak manipulációra. Néha statégiáik is elég jók. Oda "fel" soha nem fog kerülni erkölcsélig fedhetetlen és tiszta szellemü ember. Csak meg kell nézni, mennyi "szemétség" (vagy nevezhetjük túlélési ösztönnek) kell ahhoz, hogy valaki magasabb vezetöi pozicióba kerüljön egy vállalatnál...jellemzöen nem a szakmai rátermetsége viszi elöre az egyént...ha véletlenül mégis, akkor idejekorán feladja, mert legtöbb esetben nem tud elég geci lenni, hogy elrendeljen karácsonykor túlórát, megtagadja a nyári szabadságot...van aki könnyebben elintézi magában azzal, hogy az "embereknek úgyse jó soha semmi". Következésképpen tök mindegy mit csinálsz. :) Jelen esetben is, akiben van már fosásból fakadóan 3 löket, az forgó szemekkel nézi a többit, hogy így nem lesz nyájimuitás harmadjára is. Veszélyeztetitek az életem. Tegyen a kormány valamit!!! (Ugyan én nem teszek a saját egészségemért semmit.... csak odatartom nekik.)
Meg van mérve, ki van számolva...Febr 15. Addig még páran meghunyázkódnak...utána még van 6 hét a választásig. Jön az új "tudományos felfedezés", vagy "statisztikák és az orvosok szerint nincs szükség további...", vagy mint az angol duma, hogy "rábizzunk az egyénre a felelös döntéseket, bizva bennük"... és visszavonják. Választás után meg jön a többi dózis... :) és további kompetencia hiánya fogja borzolni a még szellemileg friss egyének józan itélöképességét. ;-D