Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Pipinek, a Blődinek, a Kawának és a Levinek azért kötelezővé tenné ő is.... 😁
Akkor olyan eszmét vallanál Ferkó.
Ajjaj.
Azért vágod,hogy ezeket használók között van ám vezetési kultúra is.A nagy mérettől jön az egó,a kivarrt kezű kisebbségi agyából. 👆️
ha csak a kihasználtság számítana kb mindenki kettes golf-f astra kocsival mászkálna 😂
egyik ismerősnek a lánya is egy bazi nagy volvóval mászkál, aztán az ember a sitten, a hölgy meg "elvegetál"..... aztán sír hogy 150 ezer volt egy olajcsere
Figyi,én simán,de én gedvanagy diktátor lennék. 😂
Hát igen,lehet még ragozni,de a lényeg,hogy kevés esetben vannak kihasználva.
Ez azt jelenti, hogy te sem tennéd kötelezővé, ha te határozhatnád meg?
anyuciknál inkább az hogy remekül tolom a mélytorkost.......
Suv,meg a sok batár,az arany nyaklánc helyettesítője,jobban látszanak,hogy tele vagyok. 😂
nem ez a lényeg, hanem az hogy teljes mértékben fenntarthatatlan a jelenlegi rendszer, de ha változtatunk rajta akkor összeomlik szinte minden
én se pazarlok, de ezt a pár nem pazarlót kibírja a rendszer, herdál helyettünk más
Aszittem raptor féle. 😂
Minek kérdezted ha úgysem értesz hozzá? 🤔😁
Mondjuk én akkor sem fogok egész kenyereket kidobálni, ha a suv gyárban mindenki éhendöglik! 🤣
Nem majdnem… az a kapu 😂
Az má majdnem mordor. 😂
Hazudjak? 😂
Tehát nincs 😆
Nógrád megyében, mert az menő 😆
Engem miért vágnál pofán, én épphogy kisautót vettem. (Ha kétszer annyi pénzem lenne, se vettem volna SUV-ot, én is rühellem őket. Másfél millával többért megvehettem volna az 1,33-as, 140 lovas Clio-t, vagy esetleg egy jobban felszerelt benyás Yarist.)
Te kistérségi oligarha vagy,vidéken bejelentve. 😂
Én is 😂 2,2T 😂
Én?
Utálom mint a szart ezeket a felesleges 2-3 tonnás batárokat.Eleve elhibázott a kisautók ellehetetlenítése.
Az uniós szabályok és a kényelem miatt tolják ezt.
Mivel első körben annyi szemét kipufogógáztisztasági szabványt tolnak rá hogy lehetetlen olcsón gyártani kisautóban.Ezért nem is teszik.
Nem hinném hogy egy 900 kilós városi ezres kisautó több co-t enged ki mint egy velem szemben most is parkoló landrover sport amivel a vékony csaj mindennap bejár,de azért kell neki,ki se látszik belőle.
Jó,rá szoktak baszni egy kb 20 km-re jó akksit hogy kapjon zöld rendszámot és félévente rádugják utána a konektorra.
Mer így ingyen lehet parkolni.
De mit tegyek,én csak bogyót vághatom pofán lapáttal,minden ember akinek suv kell nem győzném.
Levi is imádja a suvokat.
Ha kihal az asztma alólam a fene tudja mit lehet venni,de szerintem az már suv lesz,mer nem lesz más.
Bács-Kiskun megyei lakodalmas zenekar. Nem gondoltam, hogy topiktársunk ennyire mélyre süllyedt. 😆

http://www.eskuvokatalogus.hu/...
Mindjárt gondoltam hogy te nem tartozol ezek közé, de el is hiszem. De azt azért te is elismerheted hogy sok ember feleslegesen ül nagyobb autóba mint ami kellene neki...
Mi az a Gamó?