Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A romlott tej a meggykompóttal nagyon biztatónak tűnik! Nyamm! 😆
Ohhh
Sokunkat megtisztelsz 😂
Nem talal suket fulekre,meg infokat gyujtok,toltek,nem tole.
Mert annyra okosakat irtok.
Ratok talan hallgatok.Annyira hozzaeronek tuntok. 😂
De csak talan. 😂
Ne határolódj el ennyire tőle, nem fog örülni, hogy süket fülekre talál nálad a kérése! 😁
Tehatakkor,talan van rola lövésed hogy egyeni vallalkozo?
Ha van tudatosulhat benned hogy a főni neked a főnököd nem nekem.
Szoval ez neked szol! 😂
Mondjuk ő is könnyen felejt, mint te 😂
Öt nem érdekli?
https://m.facebook.com/orbanviktor/videos/vegy%C3%BCk-fel-a-harmadik-olt%C3%A1st/5265816953448417/
Tehát akkor... 😂
Ot nem erdekli,teged rettenetesen.
Ezert lettel te a Loteri Kutya,hisz azt is te mondtad. 😆
Még szerencse, hogy te csak magaddal foglalkozol. 😂
A főnöködet hívják így! 😂
Aki buzdít az oltásaidra 👍️ 😂
Egy kefír egy tányér leves meg egy adag meggykompót? Ennyi üzemanyag az alváshoz is kevés.
Tavasszal, amikor több lehetőség lesz a mozgásra, jobb lesz minden szempontból. Amúgy tegnap a rokon csülkös pacalt csinált a garázsában, abból ettem 1,5 tányérral. Tele is voltam mint a déli busz.
neked szerintem elég lenne márciusig 😂
egyen keveset az akinek nem tellik sokra
De megis velem foglalkozol.
Vagy Lőtéri Kutya a neved? 😂
Elég soknak tűnik.
Én a szokásos délelőtti kefíren kívül ettem egy tál - mondjuk jó nagy - húsgombócos levest, amit délelőtt csináltam unalmamban, meg most eszek egy kis meggykompótot.
Slussz.
Fuss neki mégegyszer, mert a lőtéri vadászkutya nem tudja azt, hogy neked mikor, melyik fogadat fossa ki a bába!
Őszinte leszek, nem is érdekel.
Hallgass inkább a főnire és kövesd az utasításait, és mentsd meg az életedet az oltásokkal!
Tudod, azt mondta, hogy a kettő már semmit nem ér?! 😂
pedig ez viszi el a zsírt a legjobban
nincs ettől hatékonyabb zsírégetés
Jut fejembe, aki ma nem motorozott az... 😇
Mindent is eszek, csak kevesebbet ennyi. Melóba meg kell az izom mert igaz nem tejet iszom, de fizikai munkám van nem bánom, hogy már ritkán kell targoncára ülnöm. Persze a beosztásom, munkám miatt továbbra is kell az emelőgép...
Szobabiciklizzen két órát éhgyomorra az, akinek 2 anyja van! 😆
csak maradjon is így, mert ha hossazbb ideig nem kap elég táplálékot a szervezet elkezdi az izmot is leépíteni
legaláb 1 gramm fehérjét eszegess testújkilogrammonként aztán a többi lehet ch
és néha nagyobb súlyokkal át kell mozgani az izmokat hogy tudja a szervezet hogy az még kell
amúgy kurva egyszerű a zsírégetés, csak reggelente éhgyomorra szobabiciklizz 1-2 órát naponta aztán egy kis ch csökkentés mellett simán lehet enni a megszokott kaját
Így van, ja nem. Még most is simán felkapom kézzel a 180kilós olajos hordót, ha véletlen elborítom.
le ment csak rossz formában 😀
elcseszed az izmokat aztán felmászni sem lesz erőd arra a sámlira
Én reggelire 1bánón, ebédre a képen lát6ó adag, vacsi +volt egy kis maradék tészta de tényleg kicsi. Le is ment már -5kiló mert a kis 250est nem akarom kínozni. 😆
én ettem 2x reggel, utána egy kis maradék süteményt, majd ebéd, most délután egy üveg befőtt, aztán lassan vacsora, amit 9 felé még meg kell ismételni
En is ettem volna 2x.