Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs még döntés
Pörög a gazdaság a mutyi és az építkezések miatt.
Aszta,ismerted személyesen?
Netán onnan jössz?
Érdekes.
Az a beltenyésztett cigánygyerek asztmával meg még ki tudja milyen nyűggel?
Az a mátészalkai oltatnan srác már nem könyörög.
Meghótt.
Én meg két éve azt hogy oltalanként a gépen fogok könyörögni az életemért.
Valasztasok lesznek ausztriaban?
Nincs oltási kötelezettség
Igen friss téves info
hát tegnap esete belenéztem valami mazoista hajlamaimat kielégítvén aktuálpolitikai műsorokba aztán szűken az jön le, hogy a kormány kezd lenézően beszélni azokról az országokról ahol túlzott szigorítások vannak járvány ügyben.(gondolkodós) Nálunk a 2x eri lezárás padlóra küldte a gazdaságot. Azért nem lett már több szigorítás, (mert lássuk be április 7-óta ősztől csak a maszkhordást vezették vissza.) Mert még 1 lezárást már nem bírt volna ki az ország gazdaságilag. Igazából az előzőt sem bírta ki. Léket kapott az ország. A választásig próbálják felszínen tartani meg a maradék pénzt szétszórni a periférián az x-ért cserébe aztán egy darabig még lebegünk mint a titanik aztán elsűlyedünk. Szóval a jégheggyel már találkoztunk 2020 tavaszán. Hamarosan mélyebbre kerülünk mint valaha voltunk. (gondolkodós)
(szemeit körbeforgató)
Zotyám rosszul fogalmaztad, hosszan írok HÜLYÉNEK (kezeit széttáró)
tudom kb. neked mondani valamit olyan mint ha villanykaróhoz beszélnék 😂 De hát én élvezem mert tudom, hogy én vagyok az okosabb(meghajlós) Nálamnál okosabbal vitatkozni sem állok le, bár hozzáteszem nem sok ilyen van(gondolkodós)
Választások utánra tolták.
Valahogy eltunt a hirfolyambol hogy van e dontes vagy nem a kotelezo oltas felfuggeszteserol.
Eltörölnek mindegy vagy szinte minden szigorítást mert nincs vírus. Hogyan tudják lenyomni az emberek torkán a kötelező oltást ?
Pipikem,meg mindig hulyesegeket irsz hosszan.
Egy eve várom hogy ket het mulva belehalok az oltasba. 😆
de hát ki itt az ellenpont? Te? Te csak egy f.sz vagy 😂 80-20 arány (fetrengős) bazmeg te mindent beveszel amit hazudnak. Ez a 6 éves gyerek szintje(gondolkodós) Ők még télapót is elhiszik (kezeit széttáró) Remélem nem romboltam le azt az illúziódat(gondolkodós) Nem én szeretném elárulni neked, hogy igazából nincs télapó(fetrengős) Szerintem te még dec 5-én fényesíted a csizmád azt kirakod az ablakba 😂 Nem érdekel meggondoltam magam most még is csak g.ci leszek és felnyitom a szemed.(szemeit körbeforgató) Reggelre nem a mikulás hozza a csizmába a csokit, hanem anyukád teszi bele 😂 Kész, kimondtam. Ezt a tényt közel az 50.-hez el kell fogadni zotyám (kezeit széttáró)
Az, hogy oltatlan kapja el a betegséget és mindig félnapos köhögés után semmi ahogy írod. Szóval az én tapasztalatom az az, hogy korosztályomban aki átlagos egészségi szinttel rendelkezik nagyjából ennyi.(kezeit széttáró) Bár hozzátenném nálam és a feleségemnél a gyereknél köhögés sem volt. 1-2 napos torokkaparászás 1-2 napos orrfolyás néha hőemelkedés. Egy gyenge náthánál is gyengébb volt. Nagyon kevés esetről tudok akik korosztályomba megszenvedték ezeket a vírusokat de tény, hogy van ilyen is. Az is tapasztalati tény, hogy idős hozzátartozóimnál hosszabb lefolyású volt ez a vírus és szenvedtek vele. Volt közöttük oltott is oltatlan is.
Szóval a lényeg a lényeg, azon kívül, hogy te még mindig csak egy fax vagy 😆 ,hogy a kormányzati intézkedések, de talán mondhatjuk, kb. az egész világra, rosszul reagálta le a helyzetet, annak ellenére, hogy a leg elején ráhibáztak, hogy az idősebb korosztályra jelent nagyobb veszélyt ez a vírus. Nos ebben az irányban kellett volna elmozdulni és ezt az irányt kellett volna erősíteni az helyett, hogy padlóra küldték a világgazdaságot értelmetlennél értelmetlenebb intézkedésekkel.(kezeit széttáró) Itt gondolkozik el az egyszerű ember, hogy nem e épen ez volt a cél (gondolkodós) Mind a mai napig(óranézegetős) nem született egyetlen olyan intézkedés sem ami valamilyen logikus lépés következményeként jött volna létre(kezeit széttáró) A végét kb. talán látjuk. Minden látszólagos igyekeztet ellenére végigsöpört 5 hullám teljesen feltartóztatlanul annak ellenére, hogy a világ lakossága állítólag 60-70%-ban ilyen-olyan eszközzel bele lett hajszolva az oltásba(kezeit széttáró) Állítólag 6 millió ember halt meg a kovid következményeként (gondolkodós) Szóval 3 év alatt a 8 mrd emberből meghalt 6 milló(taps) hát el kell gondolkozni azon, hogy érdemes ezt a vírust megtartani, mert fogíny gyulladásba többen halnak bele ennél 😂
Most még,,,,,,, de kishatàron semmi nincs
Biztos, de már 3x írom és mégsem hiszed 😲
Ja, neked. Mert azt mondja anyuci.
A teszt nem válogat, főleg megyét. 😂
Az már snassz, most a 4. a menő 😁
Mindenkinek megvan mar a 3 oltás? 😂
Nem,meg csak nem is egy megyeben vagyunk,voltunk soha.
Vagy ez a nedves almod?
Mer NEM. 😆
Csak vigyázz, a végén még féltékenyesz a kutyája.
Én bizony. 👌
Épp téged teszteltelek. 😂
Negatív lettél, mindent éreztél, ahogy írtad is, nem emlékszel? 😂