Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez is igaz
ja tuti befosnánk, de így is fosok vagyunk mert meg sem próbáljuk
...ezzel teljes mértékben egyetértek ...
nahhh...szerintem már többet beszéltünk az ügyről mint kéne!várjunk a megváltóra mint mindig!
pont ez az, hogy a rambo 1 késsel irtott ki egy egész hadsereget, de az egy mese. Cigányirtáshoz pár gyurmakés nem lesz elég akárhányan jönnek is, késük a braziloknak is van...és nem félnek használni.....
azt várjátok ,hogy most majd mindenki kimegy az utcára cigányt ütni?
kimennétek aztán körbefosnátok magatokat amikor szembetalálkoznátoka cigány összetartással.még mielőtt valakik betámadna:gyülölöm az összes teves munkakerülő öntörvényű tanulatlan élősködő cigányt.de mindet.nincs kivétel
távcsöves nem jáccik ... szerintem az túl gyors...
A gárda is egy vicc.öregek nők meg gyerekek masiroztak este az arénánál
Ha lesz egy szervezet aki ezt megteszi márpedig most már lesz mert innentöl kezdve nem csak ezek ketten hanem minden cigány fosni fog! akkor ott lesz majd egyesülés! mindig vannak akik ott lesznek és mindig van aki tartja a távolságot!
szerinted milyen fegyver kell egy délszlávnak ....hm ... mondjuk egy kés ....ne a rambófilmekből elképzelt fegyveres katonára gondolj ... ... mellesleg az összes fegyverfajtád megkapod itthon is , csempészni sem kell .. ..., de nem ez a lényeg ...
Mint már mondtam "lent" egész mást jelent a "család" mint itthon....ezt sosem érti meg aki nem ismeri őket ....
Hát igen ilyen szarok vagyunk.
A szerbeket várjuk hogy legyen valami.
Tegnap még a nagy veszprémi maffok is a sarokba kuporoktak amikor ez a 15-20 hegyiolasz szétbaszott mindent
na ez a gond!semmit sem veszünk komolyan aztán meg kipusztulunk a saját hazánkban mikor is gyerekeinket feleségeinket gyalázzák meg ölik!izraelben ez a reklám egy része:gyertek uj hazánkba!vajon melyik ország ez?a média miért nem ugattya h kik késelnek?miért a román tv mondja be meg a duna tv?fasszopo magyarok mind gyengék,és mellőzik az összetartást!fasszopok!
Kár!
meg valaki azt irta, hogy elfogták őket, akkor meg annál egyszerübb lenne, idejönne 1 max 2 mesterlövés sutyiban a veteránok közül aztán megkeresnék az alkalmat mikor ide oda hurcolásszák tárgyalóból biróságra a két erősen túlpigmentált jómadarat aztán lekurja távcsövessel másfél kilóméterről tiszta ügy.
1.pred2.yoda3.én félek a cigányoktól.nem merek szólni
1.pred2.yoda3.
sztem teljesen igazad van!én is ezt írtam!tagsági meg mia faszom!kurva média már megint!nem kellene más csak 12 bevállalós ember fegyverekkel!nem kellenek ide a szerbek!
1.pred
2.
3.
Én NAGYON szurkolok a szerbeknek hogy ők találják meg előbb a cigókat
a faszt lesz, mindkét oldal nagy kamus, csak pofáznak nagyokat a levegőbe...géppuskás cigányok akiket érdekes mód a diszkókidobó megállit mert nincs ovis tagságija, meg jönnek a szerb veterán népirtó katonák több százan felfegyverezve...ja sőt a határon a határőrők még kedvesen be is táraznak nekik, meg jó utat kivánnak, esteleg pár gránátot is adnak kis masival átkötve ajándékba...jaj ugyan már megy a mendemonda mindkét oldalon ..már megint a sajtó kreálmányai... lófasz se lesz ebből (bár megjegyzem nem bánnám ha lenne)
betudnátok linkelni azt az oldalt ahol irátk hogy elindultak szerbek?
Hallottam. Lehet hogy a cigók is hallani fognak róla?
nem ...nem .... nem ölik meg őket ...ahhoz nagyon nagy szerencséjüknek kellene lenni az elkövetőknek , hogy véletlen meghaljanak.... ... a szerbek profik ...ha kell ujraélesztenek , hogy tovább kínozhassanak ...
esetleg hallottál már olyanról , hogy valakit élve megnyúznak ?
Remélem ezzel a veszprémi dologgal nagyon mellé nyúltak a cigók, és rendeznek egykis vérfürdőt a szerbek.
olyan mind1.holnap folytatják.mult hét Miskolc e hét sarkad me pedig Veszprém.nem lesz vége.mert a fehér a kisebbségi.