Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugyhogy kedves orosz barátom,rám tuti számithatsz.és szerintem egy-két haveromra is!ráadásul én nem vagyok az a törpe motoros alkat..
üssük a rohadt orkokat százszámra!én benne lennék!egy évet dolgoztam egy azóta bezárt kerepesi discóban,ahol három cigánytelep van.gondolhatod...
na..megy ez....higgyétek el..ha leszünk 50-en..utánna leszünk százan..majd több százan..én voltam 2 és fél éve a kossuth téren és láttam az emberek arcán azt az örömöt amikor megjkelent több száz motoros tüntető....
Elkezdeni nehéz,,...de minnél többen vagyunk annál többen csatlakoznak....
és mint a Spartacus-ban---Ha mindenki egységesen odaáll és azt mondja"én vagyok Spartacus"...nem tehetnek semmit..senki....sem a kormány sem a hatóság...
ha nem véd meg minket senki..ám legyen..majd megvédjük mi magunkat....
mármint azok akikben van mersz...
de ismétlem..minnél többen vagyunk..annál többen leszünk..
Nem azt mondom,hogy legyünk fasiszták,vagy rasszisták,vagy bármi ilyesmi..azt mondom tegyük meg azt amit azoknak kellene megtenniük akiket az adónkból fizetnek,és nem azért ne teszik azt amit valólyában tenniük kéne..azért nem teszik,mert nyomás alatt vannak tartva..akár csak mi...
Ezek a redvások lopnak,rabolnak,ölnek,és nemhogy állampolgárokat,de redőröket is vernek..
hát kik ezek kérdem én....
mindenkinek tele van a fasza,mindenki lázong,de senki nem tesz semmit...
én akarok,de egyedül kevés vagyok...
aki visszaolvas ..megemlitettem,hogy hogyan kivitelezhető az egész história....
mert ha valaki elfelejtette volna a mondást.....
segits magadon..Isten is megsegit...
a magyar nép hekyett senki nem fog rendet teni ebben az országban...
eltelt 20 év...mindenki láthatja mi lett...gondolom tovább nem kell folytatnom...
elárulom a jövőt....
vagy megszaratnak minket ....és beledöglünk...vagy mi szaratjuk meg ezt a szarházi bagázst..de nagyon..lehet gondolkodni...
ezt miért kérded?
Ha a szerbek Veszprémben vannak akkor van-e még élet Enyingen?
száj után mondom,hogy veszprémben ott vannak a szerbek
meg a határon egy romániából érkező vonaton egy rakás fegyvert találtak
vki infó?
már hárman orosz!
bármivel be lehet szálni..csak pusztuljanak a redvások
esetleg egy krazzal ?
Hóekés LIAZ-zal be lehet szállni?
A további csatlakozók között 50cm-es négyeres földkábel "termékmintákat" osztunk szét.
jó bazdmeg.akor te mint V.I.P tag..gyere zil-el bazki
remélem élvezni fogod...
én ezt mindet értem. plusz egész közép-európa legsűrűbben lakott ( = leg lepukkantabb, cigánydús) panel tömbjében lakom.

de ettől még, ha kifordul eléd egy szétrohadt zsiguli, az

a, motorral életveszélyes
b, egy ZIL-lel csak élvezeteses...
kutya!mi nem cigányok vagyunk..hanem motorosok...a cigányok módszere az,hogy 7-en egy zsiguliba...balhé..oszt uzsgyi...
és pont ez a baj...sok a beszari...
én cigánytelep melklett nőttem fel..kb.200 cigány...
3 évet ültem a cigányok miatt sándorházán cigányok közt...
ha valaki hidd csak el,hogy én ismerem a fajtájukat,szokásaikat,jellemüket,életfilozófiájuk
at...
és tudom,hogy mikor és kitől félnek...és mikor és kitől nem...
én nem kis 16 éves hurkagyuri vagyok akinek nem tetszik a cigányság...nekem van szilárd alapom és konkrét bizonyságom,hogy kik ezek...és hogyan lehet tenni ellenük...
Nem skinhead vagyok..nem rasszista,,...nem, neonáci...csak egy magyar állampolgár azon sokak közzül akiknek a fasza tel van már ezzel a redvás rendszerrel,mert nam az ártatlanokat védi,,,,
hanem ezeket a retkeseket...
nem egészen jó... egy motornak még a lepukkant zsiga is nagy falat, ha úgy alakul hogy test-test ellen
Inkább valami sok ló, sok kiló autó, amibe beférünk heten-tízen, sozt uzsgyi
már ketten biztosn vagyunk!
szóval várom azt a 48 embert akik csatlakoznak...
elég 50 csukjás motoros viperával és baseball ütőkkel felszerelkezve...
lemenni borsodba agyonverni egy cigánybrancsot aztán oszolj....
következő héten zala megye,aztán veszprém megye...és igy tovább...
ha hire megy a cigánytelepveréseknek kussba lesz az egész ország cigánysága...mert be lesznek szarva..
a rendőröktől nem félnek..a kormány és a törvény őket védi...
tehát marad a harc.....
mert aki azt hiszi,hogy ez a redvás országyülés esetléeg a politika megoldja ezt a problémát az délibábot kerget...
Nem igaz,hogy nem vagyunk 50-en ebben a kibaszott országban ennyi motos közzül akik rendszám nélkül viperákkal odamennénk egy-két helyre és rendet tennénk...
utánna meg huznánk haza..
csak annyi lenne ,hogy volt egy csomó zöld,meg piros,meg sárga.meg blabla bla szinü motor...
semmi nem lenne ellenünk..és mi biztositanánk egymásnak az alibit..50 tanuvallomás lenne 20-30-40 cigány ellen..azt mondanánk...mi itt és itt voltunk..egymás tanui lennénk..mindegyikőnknek lenne 49 tanuja..
ne legyetek már beszariak..faszomba..
motort meg csukját hozzataok..én adom a verőszerszámokat...
m,ert más hekyettünk nem takaritja el a szemetet
Ha mi összefogunk,akkor azt a "Szerv" tüntetésnek,engedélynélküli demonstrációnak veszi és szétveri.
Ha ezek összefogva terrorizálnak valakit, semmi hasonló nem történik,pl egy balesetnél azonal telefon és még a szomszéd megyéből is jönnek fenyegetőzni,orditozni stb.Ha a tisztelt Hatóság egyszer,úgy isten igazából kőkeményen szétoszlatna egy ilyen,vagy egy hasonló c tipusu gyülekezést,akkor szerintem nem lenne kedve máskor ugrani a tesvír telefonjára,illetve meggondolná..
Ez lenne az első lépések egyike...
ja csak ők összefogtak, mi meg csak pofázunk az összefogásról!
Ez tipikusan a demokrácia félreértelmezése. Ahol mindenkinek mindenhez joga van az az anarchia.
Tessék megnézni a "nagy" "nyugati" demokráciákat. Valamilyen szabályt megszegsz, azonnal büntetnek, és tök mindegy milyen színű a bőröd. Nincs kidumálás, "mert cigány/néger/arab vagyok?" kimenekülés. A franciáknál betiltották az iskolákban az arab fejkendőt a csajoknak, az olaszok elzavarták a dakotákat és felgyújtották a cigánytelepeket. Ezeket a külföldi példákat miért nem behozni kies kis országunkba?
Jaja, választási szövetségben egy halom cigány érdekképviselő szervezettel...
Devil987!
Nem pont ide tartozik,de most figyeltem az adatlapodon,hogy Berik 2 részes ruhád van!Pont ezt a típust és színösszeállítást néztem ki magamnak!Mit tudsz mondani róla,milyen a ruha?Mekkora méretű a tied?
Köszi!
Azért talán lehet róla beszélgetni, véleményt alkotni, mert lehet holnap már más is áldozatul eshet és nem lehet örökké homokba dugott fejjel élni.
Itt hát.