Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na most akkó itten köll folytatnyi?
Mert akkor egy kicsit biztonságba tudhatja értékeit,szeretteit stb.
attól még miért lenne szerencsés?
Az "oláh"c.fajta az életében nem dolgozott! Nem is fog! A un."muzsikus c." az csak,csak,melózgat,melózgatott.
Az "oláhcigók"csak bűncselekményből élnek,bármerre tekintünk szét az országba. Hangsúlyozom bármerre!A lánykereskedelem,uzsora,trükkös lopás,fémkereskedelem,stb.kifejezetten ez a c.csoport jellemzője.Aki egy becsületesen elő oláhcigót tud a környezetében,az szerencsés mert szinte nincs is.
Fél tőlük a f@..om! Én a túlerőtől tartok, ha egyedül vagy öten jönnek, ha öten vagytok harminc lesz belőlük. Egy maga van, pofa súlyba.
hali..ugylátom még mindig ugyanaz a "nóta" akarommondani téma....
És azt is látom,nem kerültünk előrébb...
ez gáz..gázgáz....
*félelembe

Kurva orkok! Nekem már nagyon elegem van ebböl.
Fizetésem felét leadom nekik és utánna még meglop és félembe tart. A nagy lofalloszt, azt nekik!
a kuruc.info-n nézzétek meg az iwiwen összegyűjtött válogatott cigó adatlapokat... érdemes!
"...Utállak! Ez az ÉN véleményem.
Nem a bőröd színével van a bajom. Az életeddel.
Tele vannak veled a börtönök. Ellopod, amiért megdolgoztam.
Bántasz engem, bántod a gyermekemet. A feleségemet molesztálod. Büdös, mosdatlan vagy.
Ha visszaütök, ha véleményt mondok, meghurcolnak. Benne leszek a tévében, hogy rasszista vagyok.
Pedig nem azt utálom, aminek születtél. Azt utálom, ami lett belőled. Ha a vonaton mellém ülsz többedmagaddal, félelem és undor fog el. Nem tudsz emberek közt viselkedni. Ha tudnál, lenne munkád is. A jogaiddal tisztában vagy, de a nevedet nem tudod leírni. Folyamatosan segítő jobbot nyújtunk neked, de kihasználsz. Csak a segélyt látod.
Nem is akarsz több lenni, mint ami vagy: Cigány.
Cigányból csak akkor lesz roma, ha meg tanul EMBERKÉNT ÉLNI!..."
olvasd el az adóterveket az indexen. Kapsz havi 5000-et plusszba, amit visszavesz havi 10.000-el ingatlanadóban, stb.......miből?
Majd legközelebb nem kérdezi meg. Nekünk a 20 dekás alutálat is ellopták a kutya mellől. Később a kutyát is megmérgezték, mert többet fürdött, mint ők.
a múlt évben se tudta kimutatni az ország a haragját, most meg be vagyunk etetve a világválsággal. Nincs keménymag, mindenki csak fél és reménykedik!
egyszerűbben is lehet kezdeni mindenféle kapcsolatot meg kell velük szüntetni mint pl ingyen elviheted a vasat az udvarból
az a baj, hogy olyan feszültségek vannak, amik erőszakban robbannak ki. És mivel ez eltereli a bajokról a fugyelmet a kormánynak nem érdeke, hogy ezt rendbe rakja. Ráadásul 1,2 millió választót jelent nekik, akik megmenthetik őket az abszolút bukástól. Csakhogy a legyengített, szétvert rendőrséggel nem fogják tudni megállítani azt a népharagot, ami egyre közelebb kerül a kirobbanáshoz.
8éve jobban éltünk!
Adó,segély? Bocs nem mondom, hogy nem érdekel mire megy el az én/mi adónk! Engem is bosszantott mikor a gyermekét egyedül nevelő sógornőmnek nem járt kedvezmény a gyerek étkezési díjából,a cigó osztálytárs akit 140es mergával vittek iskolába meg ingyen kajált mert szociálisan rászorult. Persze bosszant. De az sokka jobban bosszantott mikor a saját udvaromban késsel fenyegetett egy köcsög dakota mert nem adtam neki vissza fizetés nélkül a megjavított autóját,vagy mikor a fiamat és a barátait összeverték éjszaka az utcán mert terep mintás nadrágba voltak.
A gond itt van
Nyugi, egyszer már volt, akkor is túléltük
Mér' ElQrót kibokszolják .
Óvatosan a cigányozással fiuk,jövőre a miniszterelnökünk is az lesz...
Te is tudod: az adott terület hozzáértői pontosan tudják ezeket a számokat, de összesíteni soha nem fogják
A smasszer tudja, hogy tele van velük minden börtön. A hölgy az irodában tudja, hogy a segélyek erős többségét rájuk költjük. Az Apeh-os egyedül nem tudja: ő nem foglalkozik velük. Csak a baja lenne, pénze meg semmi belőle... A rendőr úgyszintén.
És amíg így marad, a cigók hülyék lennének nem kihasználni a sok ökör által szétszórt ingyenpénzt
Mé nem olvasol vissza?