Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen igaz ,,, így lett volna teljes , és így is gondoltam...
"szerény véleményem szerint ez bábkormány , csak a zsebüket tömik"
Mint mindegyik a rendszerváltás óta,sajnos.
a gazdasági érdekcsoportokkal lenne gond ...
a parlamentet a dunába lövetni , azt ingyen is sokan vállalnák...

szerény véleményem szerint ez bábkormány , csak a zsebüket tömik , és erősen befolyásolja a döntéseiket a különböző érdekcsoportok megfelelő nagyságú ( )ráhatása ...
Ilyen olcsón?
ha valaki felajánl 10.000.000ft ot..én megoldom az ország gondjait.....a pénz meg egykét cuccra és a bujkálásra kell...
de tuti lenne itt szarás fosás hugyozás...na meg rend
Nem idegesítem magam
felrakták a netre a vagyonnyilatkozataikat ...

hát komám beszarsz behugyozol ...ha megnézed....

És az az egészben a legborzasztóbb , hogy tudod ,hogy az egy lefelé hazudott összeg ....
500+költségtérítés=5m
500-éééért ?
5 millát akartál írni nem?
Bár beépítenének,pl.a parlamentbe havi 500-ért.
lehet valami beépitett ember
szimatol
Egyre jobban kivagyok.
Amúgy pöst.
kérdésedre válaszolva....
a rendőrség pontosan ott volt,ahova az illetékesek küldték(vagyis nem küldték)őket...
aki nem tudná...
van egy rendészeti miniszterünk,aki parancsot ad az országos rendőrfőkapitánynak,hogy adja ki a parancsot a megyei kapitányoknak,hogy oda küldjenek(avagy ne küldjeenek)rendőri egységet ahogy az imént emlitet "miniszter úr"óhajtja...
szóval nem Kiiss Pista rendőrzáslós a hibás..
meg nem a többi olyan rendőr aki parancsot teljesít..
és ez a kulcsszó...parancs....
az a hibás aki a parancsot adja...nem a rendőrség...szerintem...
szerinted a rendőrségnek tetszik,hogy hevesen betámadták a ciguk a rendőröket?!
szerintem a rendörök utálják a legjobban a cigányokat..csakhát nekik van munkályuk,kötelességük,felelösségtudatuk..stb..
d
e mindezek ellenére..én nem szívlelem a randöröket,mert a legtöbbjük korrupt geci...
de ez csak az én véleményem..
lehet én látom rosszul...
te ki vagy?
és honnan?
"Somogyi Hírlap keddi számában megjelent cikk szerint Siófokon ismerték a veszprémi késelésért felelős bandát. A lap szerint a sportolókat ugyanaz a csoport támadta meg, amelynek mintegy 150 tagja a múlt év nyarán, erőfölényét demonstrálva a sétány őrzéséért felelős biztonsági cégnek, késekkel és kardokkal végigvonult Siófok egyik sétányán. Az enyingi banda kedvelte Siófokot, aminek a vendéglátósok nem örültek, mert a csoport tagjai általában balhét csináltak, és gyakran nem fizettek."
ÉS HOL A PICSÁBA VOLT RENDŐRSÉG A SIÓFOKI KARDOS-KÉSES PARÁDÉZÁSNÁL?
Ügyvéd? F@..om, golyó kell ezeknek! Vagy felnégyelni mint hajdan,és széthordani a darabokat az országban. hagy lássa a többi köcsög,hogy fog járni ha nem húzza meg magát!
Fogadjunk,hogy megússzák 6-7 évvel a köcsögök!
Jön egy sztárügyvéd "oszt jónapot"
Olvastam itt érveket,ellenérveket\"pozitív és negatív\"megjegyzéseket,hozzászólásokat (esetleges megoldásokat) cigány ügyben,,cigánybünözés ügyben...
Szeretném két példával illusztrálni,hogy milyen módon manipulálják a társadalmat,azokat az embereket(bennünket)akik nem szeretnének mást..csak békében nyugalomban élni a saját hazánkban,,,...
A minap a kormányszóvivő a következőket mondta....
-\"És belegondoltak abba a tisztelt állampolgárok,hogy a bankrabló valólyában az Ők Önök pénzét lopja el amikor kirabol egy pénzintézetet?!\"
Na!
1.a Pénz(magyarországon hivatalos fizetőeszköz)a magyar állam tulajdonát képezi...mi csak használjuk...
2.amikor valaki bankba rakja a \"pénzét\",azért a bank garanciát és felelősséget vállal...hogy miért költenek keveset biztonságtechnikára,azt tőllük kellene megkérdezni(talán ezen spórolnak...pufidzsekis 60 éves biztonságiőrök minimálbéren,olcsó védelmirendszer stb..)
Szóval olyan szószerkezetileg nagyon jol megfogalmazott manipulatív megfogalmazásban tálalt beszédet engedett el a kormányszóvivő,hogy aki nem gondol bele az általam leírt dolgokba,könnyen felülhet ennek az ámító nemutolsósorban megtévesztő információnak...
És ami ennél még lényegesebb!
Cigánykérdés....
Itt is pusztán az állampolgárok hiszékenységét kihasználva..cigányügyben a pártok egymásra mutogatnak...
A fidesz azt hangsúlyozza külömböző hiradásokkal foglalkozó adásokban,hogy a kormány tehet erről a kialakult helyzetről cigányügyben....
Viszont nem árt belegondolni,hogy a fidesz egy ellenzéki párt jelenleg és minden ilyen sajnálatos eset csak \"jól jön a konyhályukra\"mert ezekel bőszithetik a népet a kormány ellen...
Ez a jelenlegi kormány,olyan amilyen..ezt mindenki tudja...nem szeretném vitatnoi hogy százalékarányosan mennyi közük van ezkhez az esetekhez és egyáltalán az utóbbi időben hazánkban elszaporodott vagyon esetleg élet elleni büncselekmények elszaporodásához,de azt mindenképp tarsuk szem előtt,hogy a kormánypárt és az ellenzéki párt egyugynevezett\"üres poharat\" tologatnak egymásnak oda vissza...
Mindenki tudja mi a probléma,viszont senkli nem tudja mi lenne a megoldás...
akinek esetleg akiknek lenne kézenfekvő ötletük azokat egyből rasszizmussal,fasizmussa,esetleg önbíráskodással vádolnák,vádolják......
Szeretném,ha senki nem ülne fel az üres beszédnek,....
minket ne érdekeljen,hogy ki tehet a kialakúlt fertelmes és tarthatatlan helyzetért...
minket az érdekeljen,hogy találjanak megoldást a problémára....
Bár tudom,hogy nem fognak....
Lehet dicsérni és lehet szidni a magyar gárdát,vagy bármlyen olyan csoportot aki látják a problémát és tenni is akarnak is tenni azért,hogy javuljon a közbiztonságunk...
bár igazán csak az tudja megérteni és átérezni a cigánysággal és a bünözéssel kapcsolatban a problémát aki már átélte az ezzel,ezekkel járó negativ hatásokat...
Akitől loptak,akiket kiraboltak,akiket esetleg családtagjait bántalmazták....Akik adót fizetnek...ráadásul akiket kiraboltak bántalémaztak és ezért börtönbüntetést kaptatk az elkövetők ezeknek az adófizetőknek az adóján tervezik a következő balhét az egyre kényelmesebb börtönökben.....
Nem kívánom senkinek,hogy megtapasztalja azokat a negatív hatásokat,következményeket amiket cigány bünözők követtek el ártatlan emberek kárára....mert aki átélte ezt az tudja miről beszélek...
aki meg beszél a fellegekbe és osztja az észt,az örüljön neki,hogy még nem rabolták ki és nem bántalmazták valamelyik családtagját,mert akkor másképpen beszélne.....
Csak már megindulna az a lavina... Vérlázító és gusztustalan! Csak azt halljuk hogy itt ez történt ott az történt, szinte minden héten beszámolnak ilyen eseményekről a híradások de a kissebség megussza valami ejjnye bejnye "büntetéssel"! Tárgyalás + költségek! 25 év letöltendő vagy állítsák vissza a halálbüntetést hogy ne kelljen ilyeneket a börtönbe etetni-itatni. A siralomházba megtörne az ilyen agyontetovállt kigyúrt kanncigány, elgondolkodna hogy miért nem ment ikább moziba......
talán,mert most telt be a pohár
lacháza,eger,budapast,nyírenyháza...tökminde
gy...mindenhol fesztiváloznak ezek a retkek...
viszont az a bizonyos pohár egyszer betelik....
ehhez sokat tett a veszprémi eset.....
És minnél több ilyen eset lesz..annál nagyobb lesz a felháborodás....
aztán ki tudja..leheet megindul a nép......
A lachéziak nem felejtenek...a veszprámiek sem...az olaszliszkaiak sem....és ha egyszer elindul a lavina....ezek együttesen indulnak el....
""""Egy motoros küldte ezt a levelet: "Túrázásaink során a székelyderzsi Erődtemplom falánál induláshoz készülődtünk, amikor megállt mellettünk egy fekete ruhás, fejkendős, hajlott hátú néni. Egészséget kívánt, majd megkérdezte honnan jöttünk. Amikor válaszoltunk, ezt kérdezte: -És Magyarország tényleg olyan szép, amilyennek mondják? Nem várta meg a választ, hanem hiba nélkül elmondott egy hosszas Petőfi idézetet.. Azután elmondta, hogy 88 éves az idén. És hogy fogadjunk el tőle valamit. A szatyrában volt pár tojás és négy, azaz négy szelet kalács. Ebből kettőt nekünk adott, hogy osszuk el. Egészséget kívánt, és elcsoszogott. Egy büdös kukkot nem tudtunk szólni. Én pedig leültem a székelyderzsi Erődtemplom falához, és olyat tettem, ami rohadtul nem illik bele egy 40 körüli, erősen borostás túramotoros imidzsébe. És arra gondoltam, hogy az itthoni, magukat bal és jobboldali politikusnak nevező, gátlástalan gazemberek, akik fröcsögő nyállal próbálják fekete-fehérre mosni az agyunkat, akik megosztanak, nem összekötnek, akik személyes érdekharcukkal több kárt okoznak ennek az országnak, mint eddig bárki. Csak egyetlen egyszer jönnének el ide, és hallgatnák meg, ahogy egy 88 éves, görbe hátú öregasszony ŐSZINTÉN Petőfit szaval a boltból hazafelé, és négy szelet kalácsból kettőt odaad vadidegen embereknek. Talán elszégyellnék magukat, pont úgy, ahogy akkor, ott, én. Talán elgondolkoznának azon, hogy vajon ki és miért tette őket oda, ahol vannak, és hogy mi dolguk a világban." Küldd tovább légyszíves, hadd járja be a világot és olvassa minden igaz magyar lelkű ember!"""
Semmit...de kellene valami plénum...bármi ami összefogja az embereket és jelentős mennyiségű embert, mert anélkül semmit nem lehet elérni hivatalosan...sajnos. Mert mindenkinek csak a szája nagy, de valós összefogás és közös fellépés nem valósul meg ezeket az ügyeket illetően...
Szerinted ha készül valami,azt NET-n világgákürtölik?

Ne légy balga,ahhoz már pár évet leéltél.
Mi van? Nem jönnek a szerbek, most már mindenki kussol! Hol vannak a tegnapi kemény gyerekek? Na ezért csinál velünk mindenki azt amit akar! Legyen az politikus, cigány vagy zsidó. Fosos, nagy pofájú banda, üljetek a sarokba és