Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy is... Mióta van a putriban internyet?
Ez a késes, kardos felvonulás? Mee azt látom, hogy nem lampionos!
Ez azér van mert ők kissebbség és alapbol ne pattogjanak, mi tartjuk el az összeset az adónkkal meg az 1%-al meg a faszom tudja még mivel.. tehetnek egy szivességet
csak annyit kérdeznék-lófaszt,kijelentenék:
hogy a picsába van az hogy a fehéreknek van bajuk a cigányokkal és nem a cigányoknak a fehérekkel?
ugye ez nem véletlen? ?
igy van, Pred,igazad van..........menj a kúrva anyádba köcsög Pacakaka
szarzsák csicska.....pinával még nem volt dolgod,mert gyerekes vagy
minden embernek megvan a maga stílusa,nem tud akkorát változtatni h ne lehessen felismerni,mindig lebuksznte köcsög PACAL,meg még nem tom milyen néven szoktad itt basztatni az embereket!hogy ez miért jó neked azt még sztem te sem tudod!nézed a hsz-eket,és azt figyeled h mivel basztasd a motorosokat!kissé egyszerű egy buzi vagy te!én vállalom h egy az egyben nyomok veled egy meccsett!de csak ha tényleg nem bírsz magaddal,és tényleg ezt akarod!ha nem akkor meg fejezd be az emberek fölösleges basztatását,így is megvan mindenkinek a maga baja,nem kell erre még rátenned egy lapáttal!
1milla a jutalom
WANTED
OTT A PONT :D elismerésem az intellektuális fogalmazásért, ennél kreatívabban még nem láttam senkit embert elküldeni a picsába XD .
Szerintem itt qrvára nem szart be tőled senki majd ha betöltötted a 11. szülinapodat lehet hogy rájösz! A másik dolog az hogy én is és még rajtam kívül qrva sok ember utálja a cigányokat mert egy utolsó szar szemét huladék ocsmány faj.Isten leg elbaszottabb teremtései vagytok! Egy csótányt többre nézek mint titeket! Csak bandába nagy a pofátok de még ugy sincs esélyetek ellenünk! Mindíg is vesztesek voltatok és azok is maradtok örökre! Húzzatok vissza a picsába az erdő közepére a mocsokba ahonnan jöttetek! ! 88 !
hűűűűhaaaa! ezek a retkes cigányok nagyon ottvannak a szeren...nemtom mire verik magukat a köcsögök de kitakarodhatnak magyarországról télleg. és a kapum nyitva elöttetek..gyertek csak nyugodtan. otthon vagyokXD. kis mocskok... beszarok rajtatok komolyanXD nah pá
fekaDééévid... ezt melyik pizsomádban álmodtad? kemény vagy öcsém mint a hat hetes lószar, csak nemtudjuk mire ..
Bocsánat! Ki a román?
szása . . . ez jó volt
egyébként meg szerintem valami hülyegyerek akik unatkozott aztán beírkál..
a romáknak szerintem agas az a kifejezés,hogy sportmotor.hu,,...
valami kis takony...szórakozik
Hallod ,,Szása"ki ez a fasz? Ja bocs nem tudsz válaszolni a szekrényből! Na mind1 megyek én is eldugom magam valahova!
..hülyegyerek..
tökre beszartam...
most megyek és bebújok a szekrénybe
mi van takony
huzzál már innen...
szerintem te provokátor vagy nem cigány..
na takarodj
1989-90-ben kellett volna egy alapos tisztogatás,mennyivel előrébb lennénk...
számitásaim szerint kb 5-6 guriga a cucc amikkel rendet lehet rakni..persze ez feketepiaci ár....
a maradék 4 meg bujkálásfedezés és megélhetés....
ez a lényeg az egészbe..
ennyiből rendet lehetne rakni...
legalább mártírként végezhetném...de azoka akik most bármit megtehetnek és meg is tesznek az ország hanyatlásáért...
ezek a szarrágók vagy megdöglenének,vagy elkotródnának az országból...
és lassan helyreállhatna a rend
Jaja.
Vagy egy volt KISZ-es,vagy egy volt KISZ-es
már a neve is viccc ... méghogy választás ...pffff...
És ezért lesz nagy a pofáraesés a sok csodavárónak 2010-es választások után.