Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos jó volt, én is gondolkodtam h. menjünk-e de máriapócsra készültem (már vagy 2 hete), de mivel szar idő volt nem mentem, úgy felbasztam magam rajta hogy inkább nem is mentem sehova
Későn láttam meg, hogy jönnél..sikerült végül kimenni? Ki volt írva, hogy megyek..hívhattál volna
Voltunk...háááát...elment egynek igazából nem lett volna rossz, csak az idő lehúzta a hangulatunkat mikor oda mentünk quadosok voltak...az unalmas volt mert csak 4-en voltak..aztán jöttek az amatőrök, az nem volt rossz, de azért izgalmasnak sem mondanám...utána gyerekek...az nagyon fasza volt...beszarás, hogy milyne ügyesek a fiatal gyerekek...egyik-másik sokkal jobban ment mint a nagyobbak. Utána a profibbak jöttek...ebben a kategóriában volt 3-4 nagyon ügyes versenyző...ők csatázgattak, azt izgalmas volt nézni. Jó volt, csak a por nagy volt és az a kurva szél fújta a szemünkbe az összeset....megvártunk mindenből egy kategóriát..olya fél1 körül megint jöttek a quadosok, és itt jöttünk el..kicsit sajnálom, hogy nem vártunk többet ha már ott voltunk, de azért fasza kis kirándulás volt...megérte kinézni
na voltatok? beszámoló?
Sziasztok !
Érdeklődni szeretnék hogy nincs-e valakinek használaton kívüli 525 lánca , 3 szemre lenne szükségem ugyanis nagyobb lánckereket raktam hátra ez a pár szem hiányzik. Újat azért nem akarok venni mert nem sokat volt használva a jelenlegi láncom.
Ha valaki tud segíteni írjon a címemre, megbeszéljük !
k.csilla151@gmail.com
Előre is köszönöm !
valaki holnap megy mihályfalvára endurocross versenyre?
esetleg beférek?
Máriapócsra tervezett Motorosnap a várható kellemetlen időjárás miatt új időpontra került!Május 11.-én/jövő/ vasárnap várunk mindenkit sok szeretettel!Űdv:Laci-www.motorosnap.com
Mi ott leszünk 4-én gyün-é valaki?
Köszönöm szépen, és nincs mit!
Köszönöm a beszámolódat és legalább addig élj mint én és még 40 évvel többet!
Heló!
Annyira sok esés nem volt...1 komolyabb volt, az egyik szlovák srác Patrik Buri esett el és eltört a karja. Kisebbek még voltak de semmi komoly. A magyar srácok Annyira nem teljesítettek jól az elején, de a végére bele jöttek. Benők Roli helyett beállították Magosi Norbit, aztán ő elkezdte felhúzni a pontokat. Tabaka Józsika annyira nem volt jó formában, de a végére azért ő is belejött. :) A harmadik helyért folyó futamot szépen megnyerték Magosi 3 pontot, Tabaka 1 pontot szerzett, és így a harmadik hellyel bekerültek. A verseny nem volt rossz, bár voltam már jobbon is kint. Az elején elkapott egy jégeső minket, így nagy csúszással indult az egész, és szarrá áztunk, végig vízben ültünk Feldobta az egészet, hogy barátnőm elintézte, hogy a kommentátor felköszöntsön szülinapom alkalmából Röviden, tömören ennyi
Szeva...nemtom miért írtam szombatot....be voltam baszva Elsején volt
Szia.
Sajnos nem voltam kint a versenyen.
Edzésre akartam menni (előző nap), de nem engedtek el melóból :(
Talán majd a helyi TV ad róla valami összefoglalót, jobb esetbe egy ismétlést, elég nagy verseny volt, hogy rögzítse a TV.
Ha lesz valami infó majd keressük egymást
Szia!
Úgy hallom estek -keltek a versenyen a gázvezetéken! Röviden írd már ide, hogy mi volt a futamokon, és magyarok? Bejutottak?
dobj már egy linket puca! köszi
Szombaton salakmotor...innen valaki jön-e?
:)
a hejőkeresztúri bontós srác telefonszáma : 70/2744085
Sziasztok!
Hol lehet Debrecenben viszonylag olcsón és normális minőségben hengert fúratni?
Előre is köszönöm!
Egy újabb korrekt emberrel hozott össze a sors!
Szerintem csutortokon megyek be debrecenbe. Neked jo lenne?
igen, ha érdekel
hm
bocsi, megtévesztett két kép!
Debrecenbe tudom megnézni?
Nem akarok okoskodni, de szerintem a minta szinte ugyanaz, amiben különbözik az, hogy a szélessége nagyobb, viszont a magassága kisebb és terepre megfelelő kellően alacsony levegőnyomásnál olyan minimális különbséggel terül, ill. kapaszkodik a két méret, hogy mi hobby motorosok soha nem fogjuk érzékelni .Ettől függetlenül nekem csak ez van
http://www.tapadas.hu/kosarba/...
kicsit erősebb mintára gondoltam
talán egy ilyet még van
http://citybike.hu/spd/G494/Gu...
1db 10esért