Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha valaki bent van valami csoportba akkor az nem fog ide is feljárogatni szerintem... én fel szoktam attól nézni, de már értelme nincs ide írni, mert olyan kevesen figyelik, meg olyanok figyelik akiket nem akarunk hogy figyeljenek
attól ez a topik még élhetne...én pl. naponta nézem de sosem ír senki...ha valaki ír is annak 5 nap múlva válaszol az illetékes... vagy ennyire nem érnek rá az emberkék ebben a rohanó világban...vagy csak telibe szarja mindenki
igen sajnos, facebook csoportok valtottak fel a sportmotor.hu-t.
FELHÍVÁS ! Debrecenből, és a környékbeli településeken lakó Quados társakat keresek hétvégi motorozáshoz (60-80-100 Km -es túrák)......istván. (középen, fekete dzsekiben) tel:
0630-8595-282 E-mail:istvanmotor@freemail.hu
I. Pünkösdi Supermoto Challenge 2014. Info+:eseménynaptár
Az egész topik meg van halva...
#Zé bátyjával mi a helyzet ?
baszod, 2 hete adtam el.
Sziasztok!
Valiknek nincs elfekvőben DRZ-hez, vagy DR250,350,650-hez passzoló kilóméteróra-spirálja elfekvőben?

Kedden műszakizok és nincs spirál... Ha nem eladó esetleg csak a műszaki erejéig is jó lenne
Program áttéve vasárnapra!
holnap megyünk ha nem esik, ha esik , esőnap: vasárnap. de úgyse fog esni holnap. én fél 10re kint vagyok!
Csatlakoznék az előttem szólóhoz ;-) !
este derul ki tobbiek mikor mennek, de szerintem szombat, beirom majd ide ha csatlakoznal. ;)
Mikor?
gyertek hetvegen Rabocsira motorozni!
Sziasztok.

Volna egy olyan kérdésem, hogy láncvezető gumit szerintetek miből tudok csinálni a lengővillára? Ugyanis rc600hoz lehetetlen szerezni, és más motoré se nagyon stimmel rá.
Drivingcamp-be jön valaki szerdán, a környékről?
most vasárnap endurokrossz verseny lesz szlovákban... hidasnémetitől 3km-re
18euro nevezés, 2x40 perc verseny, egy ingyen ebéd
részleteket ha tudok irok! álló motorral van a rajt, és a profikkal kell indulni...
lenne-e érdeklődő?nyiregyről mennek többen is,
főleg ha motorozás nem jön össze.... akkor kurva mérges birok lenne
ezzel én is így vagyok... ha nem jön össze vALAMI akkor le van baszva minden
Sziasztok

Tudnátok nekem valakit ajánlani akinek van kompresszió mérője?
Nem rég lett készen a motorblokkom és szeretném megmérni a kompresszióját.
eladhatnád az enyémet is...olyan millió körül
hát ez aztán logikus döntés volt..ha oda nem, hát sehova
hát nem volt hely sehol..... de nem gond, haveromnak legalább sikerült eladnom a motort, közbe a nyelvet is gyakoroltatták velem a románok,úgyhogy megvolt a mai móka