Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az egy dolog, de akkor is szó szerint semmit se ér az a kipufogó, csak pénzkidobás...ha a tartalék fojtott kipufogómat raknál rá akkor is több erőt adna a gépnek mint ez a cső :D
Oksa!
majd megkérdezem havert megvan-e még
tudom én h mi a rezó szerepe és tisztában vagyok a dolgokkal, de ez akkor is 2t kipu ha van rajta ha nincs
gyakori osztrák piacos kipufogó folytások:
elmondom mi a bajunk vele. hogy nincs rezonátor része! csupán ennyi. ettől még menni fog mondjuk szépen, csak olyan lesz mint a harmat! Nem véletlenül van az összes 2tnek rezonátora... még a simó kipufogó is a szűk leömlőből feltágul majd újra visszaszűkül ...
**** nem kötelez ő teljes motort építeni belőle
a másik eset: számolgasd meg mennyiért tudnád eladni a féket, kereket, teleszkópokat, a maradék idomokat, blokkot , és mindjárt meglátod hogy kevés a 20ezer. teljes motort épiteni belőle :D de amőgy ráraksz egy fejidomot, vmilyen km órát dugót és máris tudod forgalomban használni, ami 40+20-30 ezer max, kipufogóval mert azis kell, mert igy nem menne semmit...
A légszűrő ház tetején, az ülés alatt, az a gumi szükítő. nem biztos hogy rajta van. illetve a karbinál meg ez lehet, de az sem biztos hogy rajta van. :::
Köszönöm!
Köszönöm resone a válaszaid! Esetleg tudnál pontosabbat mondani a karbi szívó részén lévő lemeről, és a légszűrő házon lévő szűkítőről hogy mit keressek!
12/32 vagy 14/32?
nem nagyon emlékszem. De van egy tartalék otthon és majd megnézem neked.
Örök hálám! Te nem emlékszel, vagy nem tudod mennyi volt a tiédnek az értékei?
Számolgasd ki mi kell hozzá és mennyibe is kerül. Aztán add hozzá a 40000-et és ami kijön végeredményben akkor már olyat is lehet venni amire igazán költeni sem kell. Az enyém most lett kész és egy vagyonba került mire így néz ki. Én úgy vettem a motort, hogy minden idomja és műszeregysége meg volt. És az került 45000-be. De így is 250-ben állt meg.
20 azért az nagyon kevés :)))))))))
Sztem megér annyit, végülis csak 2 oldalidom meg egy fejidom hiányzik, meg egy dugó. 25-30-at ráköltesz és lesz egy jó motorod. De ez csak az én véleményem. A kipufogónak érdekes alakja van, de új nak tűnik.
Vannak nekem is alkatrészeim! Blokk, henger, km óra, hátsó fék stb.
Az még meg van? Nemrég beszéltem a sráccal azt mondta megveszik. És azóta nincs fenn képesen.
derbi senda h.lánckerék (49,47,45fogas)új eladó ár 4eft/db
szacsomotor@freemail.hu
eladó derbi senda vizes henger(50ccm) dugó nélkül
ár:9eft
szacsomotor@freemail.hu
http://www.robogo-alkatreszek....

A furatot és az átmérőt mérd le. Vedd fel velük a kapcsolatot. Megrendeled. A külömbség annyi lesz elvileg, hogy a hossza 1mm-el hosszabb. Én is rendeltem kettőt és teljesen jó. Igaz első benyomásra min ha egy műanyag gagyi lenne, de az én GPR-ben szépen muzsikál.
Szia!

Én 20-at ajánlottam neki erre a motorra. De nem nagyon tetszett neki Ahogy kinéz! Igazából váz két kerékkel és egy hibás blokkal!
igen
van egy sm, blokk nincs benne, hengerfej kell hozzá, ha érdekel szólj.
kíváncsi vagyok mi bajotok a kipufogóval és hogy miből gondoljátok hogy nem 2t-re való, ugyanis az 2t kipu és alul elvezetett tipus, több féle gyártótól többféle kiveitelben van ilyen sendára és gpr-re is