Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek! még mindig keresek újvázas derbire ülés alati idomot és hasidomot! ha valakinek van kérem jelezze! :D elöre is köszönöm!
Üdv mindenkinek! A fórumtársak útmutatása szerint a folytástalanítás után átfúvókáztam a karbit( 16-os dellorto), 93-as került bele, ami a próba során megfelelőnek bizonyult! Harap a moci, végre is többet tud , de nem mertem tartósan nyelezni! A gyertyaképen kívűl, menet közben mi utalhat az alulfúvókázásra?Torpanás , lehörgés? Köszi előre is!
Magam csinálom. Simót mennyiért venné be? Full felújított a blokkja meg rendbe van.
nem-nem lehet ígyis meg el a háztól
am gyere face-re beszélni, egyszerűbb
megérheti ha magadnak csinálod. ha mással akarod összerakatni akkor nem. én is átvenném tőle ha lenne cash
Neked nem kell Derbi alkatrész?
Talán meglenne a 60, de másra is kell a pénz csak sok mindent elkéne adnom. És am szted ennyiért megéri?
pénz kell neki az a baj, talán ha készlenne a szimo akkor azt beszámítaná valamennyibe. egyébként mennyi pénzed lenne?
Mit tudsz intézni nekem? Most visszasegítheted a multkorit! Nagyon szeretnék egy sm-et. Vannak lehetőségek:
1. Van egy kínai robogóm
2. Nem soká összerakom a Simsonom (S51)
3. Vannak még Derbi alkatrészeim
Valahogy bekéne bizniszelni van egykis pénzem is de jobb lenne a csere téma, sőt még hangfalaim is vannak meg erősítőm is.
Na szted hogy kéne?
Tuning simsonba, ami annyit pörög mint a te hengered, abba sem kell C4..
Aham. Így már értem. Köszi az infót, bepróbálkozok náluk.
Nem jól értetted!
Én a Brammertöl rendeltem mindkettőt, de a porlehúzóból csak annyit amennyire szükségem volt. Szimeringből többet rendeltem mivel gondoltam egy kicsit a jövőre is, de arra nem gondoltam, hogy el fogom adni. A szimeringet 1500/pár-ért adom. Csak megjegyzem.
Köszi a gyors választ. Akkor ha jól értem itt volt valakinek a fórumon, akitől tudtál venni? Olajlehúzó az lenne szakadásig, amennyit csak akarok, de porlehúzót nem találok sehol. Kínomban már kerékpárboltban rendeltem Marzocchi MTB teleszkóphoz felújítot, mert annak a mérete is ez, viszont 3 hete csak ígérgetik. Nem emlékszel véletlenül kitől vetted?
Na már 50-ért hírdeti
Szia!

Én innen rendeltem!
Szimeringem még van ha kell. Porlehúzót csak annyit rendeltem amennyi kellett.
Helló! Lehet, hogy hülyeségnek fog tűnni, amit arok, de egy index fórumon ugyanezzel a nicknévvel 2010 környékén olvastam, hogy Miskolcon lehet gyártatni porlehúzó szimeringet. Te voltál az? Ha igen megvan még esetleg ez a lehetőség? Vagy esetleg valaki nem tudna 32x43x10,5 méretben 2 db porlehúzót valahonnan?
na haver, megvan még a vas, ha érdekel ledumáljuk ezt is mint eddig mindent
Megmértem, nem tudtam várni! 14/32. Mire szétszedtem szét is foszlott a kezemben. Elég rottyon volt. Köszönöm a segítséget!
ha esetleg valakit érdekel olvassa el :) http://www.kepesmotor.hu/kawas...
A Simsonba elegendő a normál SKF csapágy is. Oda még C3 sem kell.
kinek mire van szüksége, nekem már a színénél elkezdődtek a problémák :D
Simson 6-7ezret pörög :D de én sem vitázok, elég a c3. akkor versenyhengerekhez ajánlott a c4 c5, oké.
Hát az is igaz amit te írtál. De személy szerint olyan állapotban mint amilyenben van az utcára ki nem mennék vele. A másik dolog, hogy GPR-hez alkatrész nem igen van. Ha véletlen lenne is azt is hamar elviszi más (idom, km óra, plexi, fejidom, stb.... Gondolom te Sendáket szedsz szét. Ahoz dögivel van bármi. Sajnos mindenki azt hiszi hogy ugyan az mint a senda, de ez sajna nem igen igaz. Pl a sebváltoja is fordítva van. A sendának előre felé néz a gpr hátra felé, és nincs semmilyen rudazat benne mint az AF1 apriliákban.
Én nem vitatkozok veled. Annyi a mondani valóm, hogy ahova nincs előírva, oda nem kell a C4. A C3 is bírja azt a fordulatot amit ezek a "sporthengerek" tudnak.... 70 -es henger nem termel annyi hőt, amit ne bírna el a C3. Hogy mondjak egy szar példát, még a Simsonokba is C3 van előírva. Ott az 50 -es henger ne termelne akkora hőt mint a 70 -es vizes hengered? Én azt nem hiszem.