Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a legjobb módszer a felületi rozsdák eltüntetésére ? Küllőim töve rozsdás .
Sziasztok!
Derbi atlantis 50 Derbi blokkoshoz keresnék főtengelyt ha volna valakinek, uj is érdekel ha nem horror áron van vagy komplett blokk . Lehet levegős vagy vizes is. Milyen robogó motorja, alkatrészei , lehet jó ennek a helyére esetleg ? A másik kérdés : szerintetek mi okozhatja ezt a hibát hogy fehéren füstöl a motor Derbi Atlantis 50 LC derbi blokkos.
Nekem is vissza dolgozik egy kicsit, sőt szerintem minden 2t- motor egy kisit vissza dolgozik. A tuning membránnal vigyázni kell, mert nem biztos, hogy egy széria motorhoz jó választás lehet. "Persze membránból is van ezer féle" A membránt kiveszed és a fény felé fordítva megnézed, ha jól zárnak a lapok akkor nem kell cserélned a membránt.
Sziasztok!
Derbi Senda R légszűrőcsere esetén mit javasoltok?
Táblából kivágni, vagy kapható elfogadható árban valahol Dunaharaszti vonzáskörzetében?
Köszi
Sziasztok!

Két hónapja vettem egy 2003-as Senda 50 R1-et. Gyári 50-es henger, régebbi blokk, szerintem EBS. Karburátort kipucoltam, beállítottam. Kapott új gyertyát, új kuplung lamellákat, és felújítottam a vízpumpát, mert eresztett a szimering. Könnyen indul, alapjáratot szépen tartja. A gond az vele, hogy normális fordulaton semmi ereje, de egy bizonyos magas fordulatszám fölött hirtelen nagyon kilő. A legkisebb emelkedőn nem tudok felmenni vele másodikban sem, hacsak nem pörgetem nagyon.
Alacsony kompresszióra gyanakszom. A kérdésem, hogy mennyinek kéne lennie gyárilag? Hidegen 7,5 Bar-t mértem, melegen picivel kevesebbet.
Tudja valaki kb mennyibe kerül a motorba egy szivó membrán ? Szerelőm szerint vissza dolgozik , javaslata hogy valami tuning membrán vegyek bele .Illetve hátsó féklámpa kapcsolót hol tudnék venni ?
Derbi senda Dugattyút 47-s körüli méretben, hol lehet venni nicasilos hengerhez? ÓLCSÓN? A henger gyártmányát nem tudom semmi nincs beleütve.... Segítő jellegű válaszokat előre is köszönöm...
hali!gpr elsőteleszkópok párban 10000ft 06304906559
köszi igen tudom már ! de érdekelne derbi gpr racingra első telo ha tud valaki érdekelne.
Nem, a sendájé sokkal magasabb!
Sziasztok van egy Derbi Rabasa Savannám nem rég vettem és egy bing 15 karbi volt rajta de elégé elvan öregedve milyen karburátoral tudnám ezt helyettesíteni ? válaszokat köszönöm :) !
Sziasztok !
Nem tud valaki led-es hátsó lámpát olcsó pénzért ? ( NEM nekem kéne amúgy )
sosbe kérnék segitséget van egy derbi gpr racingom és elsö telot szeretnék cserélni kérdésem jo e a derbi senda első telo .
Eladó 23 LE-s !Feleslegessé vált Malossi MHR Team2 - /70cm3 Tuninghenger fekvő vizes minarelli blokra... frissen honolt aluhenger (nicasilos) b dugóval (egy gyűrűs / 30000 ft ért eladó
Üdv.
küldesz egy elérhetőséget?
Köszi
gpr bontás
Kipufogó vakcső meg a katalizátor , karburátorban kisebb fúvóka , légszűrőnél szűkítés , rossz esetben a henger le van szűkítve .Áttétel ( elől kicsi , hátul túl nagy lánckerék )
Köszi.
Annyi érdekelne még, hogy hol vannak folytások a motorban?
lehet túl nagy az első fogaskerék vagy a hátsó kicsi! :) nekem is ilyen volt mikor még minden folytás benne volt és felraktam előlre egy 13fogast nem igazán akart meni.
Sziasztok.Nemrég lett meg az 50-es sendám és az lenne a gondom, hogy 4. sebességben elmegy 60km/h-ig és utána, ha fentebb kapcsolok nem nagyon megy többet.Valaki tudja esetleg, hogy mi lehet a gond? Vagy csak ennyit mennek az 50-es sendák?
Borvirágos jóreggelt!
Szar van a palacsintában, úgyhogy én is kérek némi itinert. Valami megette az aksimat, vagy is csak belőle a kraftot. Beindítva aksira mérve csak 6.6V volt alapjáraton, magasabb fordulaton is csak max 6.8V szerencsétlenkedett a rendszerben... Lámpák teljesen tökéletesen világítanak, index is jól működik, duda is elég jó hangon próbál megnyikkanni, hűtő venti is pörög mint kurva a lavorban.
A kérdésem pedig az lenne, hogy vajon hol csökken felére a töltésem? A generátorból feljövő töltő szálon a fesszab előtt mennyit kéne tudnom mérni?
Válaszokat és ötleteket előre is köszönöm!
Köszönöm !
Az szép
Az enyém 13-53-al, cross gumikkal, gyári (szerintem fojtásos) kipuval, gyári hengerrel, ugyanígy sík úton gps-el 72-nél az istennek se akar többet menni. Emellé vegyesen 6l-t mértem 90(!) km-en
Simán felmegy az 50- es.
Most szereztem a motort és olyan problémám lenne hogy hibás a henger.... 80cm3 Malossi volt rajt ! Fel tudnám én tenni rá az 50cm3 hengert vagy elvileg már nem csak 80-ast mert a blokk kimaratás nagyobb ? (fogalmam sincs... de megmérem a hüvely külső átmérőt és megköszönném ha valaki tudna egy alap méretű külső átmérőt mondani....