Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem csak minimalisan fog a tartalyba melegedni a viz.
Ez csak egy tagulasi tartaly. A lenyeg hogy a hűtőnél es blokknal jo legyen minden.
A regi rx -nél ez a megoldas sokkal jobb volt szeintem. Annal nem volt tagulasi tartaly csak egy hűtő es azon volt egy kupak. A tagulasival ne foglalkozz az nem mervado csak legyen benne viz. A hűtőben és a blokkban lévő viz a fontos legyen bennük viz és az meg is forduljon a rendszerben.
Nagy kétségek közt stresszben remeg a testem Pszichés zavaróm oka a következő : Kb másfél hónapja fel lett újítva a vízpumpám , a motoromon található karburátor fűtés , tudom a tágulási tartály vagy betöltő tartály nem vesz közvetlen részt a hűtésben de az én esetemben a meleg víz átáramlik a karburátoron és áramlik be a tartályba .Eddig okés , de a napokban azt vettem észre hogy a tágulási tartályban a víz hideg marad több kilométer után is ( a hűtő meleg , a víz nem forr vagy nincs jele teszi a gép a dolgát becsületesen ) vissza vittem a szerelő barátomhoz mert állítása szerint ez esetben nem jó a vízpumpa , lekaptuk ránéztünk minden ok forog nem szorul a tengely hajtja , termosztát nyit és a hűtő továbbra is meleg (alul felül teljes egészében ) ergo jár a víz ( ventilátor nem kapcsol be de rövidre zárva hibátlan ) .Azt mondja a barátom ugy is hideg van majd tavasszal levesszük a hengerfejet , addig használjam de figyeljem nem e forró a henger baromira ( figyelem és nem, kezemet rajta tudom tartani pár másodpercig is ) Tegnap reggel indulóba vagyok melodrámába bő 3 perc melegítés után és azt vettem észre hogy megint megy áramlik vissza a tartályba a víz , jöttem haza akkor is )De akkor eddig kb 2-3 hétig miért maradt hideg a víz a tartályban ? A hengeremből egy vékonyabb cső bemegy a karburátorba ott megfordul a víz és elmegy a tágulási tartályba onnan meg egy cső a hűtőbe.
szia ez már nincs most csak gpr van de lesz ilyen is hamarosan
Hali. Erdekelne a motor ha meg van meg ... Emailom : ikarus1916@gmail.com
Hali. Erdekelne a motor ha meg van meg ... Emailom : ikarus1916@gmail.com
Eladó egy 2004-es derbi senda x-race jó állapotban! Képeket sajnos nem tudok csatolni ha valakit érdekelné joka0000@freemail.hu e-mail érdeklődjön. 174.000 ft
Helló!
tank idomok kellenének nekem a felső és a két oldalsó rész mennyi lenne az utolsó ára ?
Üdv
Szerintem jól működik :)
Leveszed az olaj szivattyú fedelét, a szivattyún van két jelzés.
Az egyik mikor a motor alapjáraton jár a másik mikor csutka gázt húzol. Érdemes úgy csinálni, hogy a két bovden egyszerre húzzon.
A gáz "karbi" és az olajzó "olaj szivattyú" bovden.
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy jó-e az olajzásom? (Derbi senda xtreme 70ccm), első berugásnál füstöl a kipuff, de ha elindulok nem látom már. Viszont mire elérem úticélomat, minimális olaj kifolyik a kipufogón, de tényleg minimális. Gázkar, teljes gáz és olajzó bovden csere, Szerintetek jól működik így?
Szia mit kérsz a kipufogóért.
Sziasztok segitséget szeretnék kérni görgő méret témában!A tény állás a következő egy derbi atlantisról van szó 99 es kiadás!a görgő mérete 17x12 vettem egy szett új 5,2 est ami véleményem szerint közel nincs annyi mert ami benn volt kopott az kerek 5 gramm az uj 5,2 essel forog mint az állat de 50-nél jobban nem megy a régi kopottal is ment 75-80 at csak hát ugye nehezen kapta el a fonalat!A kérdésem az lenne mekkora görgő kellene mert ugye a kopott az 5 gramm és újba mekkorát vegyek?a vákaszokat elöre is köszönöm!
Ajánlatokat kolmen95@citromail.hu -ra várok
1998-as
Én mikor először vettem le, volt olyan, hogy a csapágylehúzó a fogaskerékkel együtt a műhely másik felében landolt. méteres cső a csapágylehúzón, egy hatalmas csattanás, és leugrott. Nagyon jól illesztették.
Jó lenne tudni hogy melyik sendáról beszélsz? 2006 előtt vagy után?
A főtengelycsapágyakat akarom kicserélni,lendkereket levettem,gyújtást levettem,kislánckereket levettem,kuplungkosarat levettem,ezeken kívül mit muszály még levennem,hogy szét tudjam húzni?
Hali megtudná valaki mondani,hogy derbi sendáról hogy lehet levennia főtengely kisfogas kereket,nekem csapágylehúzóval se jön le
Csak a képen látható cuccok vannak. A Sendához pedig alig valami.
Üres visszajelző kapcsolód akad-e? 2008 utáni szériás sendára.
Én ezt vettem, ezt találtam legolcsóbban. Egy nevesebb kerülhet 18-23 ezerbe is. Attól függ, milyen van bent most. Ha 2 oldalas, akkor lehet kapni kis pénzért membrán lapokat is, elég csak azokat cserélni. Az SPD-nél árulnak 2 oldalas 3 ablakoshoz külön lapokat.

http://robogoalkatresz.boltane...

http://www.robogoalkatresz.eu/
...


http://www.robogoalkatresz.eu/...

Az első, legolcsóbbat vettem, teljesen jó. Gyári, egy oldalasom volt, ami nem zárt rendesen. Alacsony fordulaton ég, és föld a különbség még ezzel a "gyagyival" is.
Sziasztok!

Még ez a pár alkatrészem van GPR-hez, illetve egy-két dolog Sendahoz. Ha valami kell szóljon.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok!

Van egy Derbi Gpr 50 kismotorom és olyan kérdésem lenne hogy mi baja lehet az önindítónak? Nem tekeri rendesen be a motort hogy elinduljon akksit, kábelek néztem minden jó. Kiszedtem az önindítót megpróbáltam így simán forgott rendesen. Szerintetek mi baja lehet? Ilyenkor mi a teendő?
Szeva!

Találtam neked egy ilyet:
http://olx.hu/hirdetes/derbi-g...