Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A linket megnyitva letöltheted a manualt, ott fotóval illusztrálva megtalálod az olajadagoló állításának lehetőségét. Viszont ha eddig jól működött, ne babráld!
Alapból meg ha jól ment eddig, ne állítsd el csak az olajtartályt töltsd fel szintetikus 2T olajjal és használd.
Szia!
Ugyan más techniát hajtok, de nagy általánosságban a működési elv ugyanaz. A gázbowdennel közösített bowden mozgatja az oljadagoló szabályzót és ennek a bowdenszál feszességének állításával lehet változtatni a mennyiséget. Próbálj egy manual-t letölteni, abban biztosan találasz információt.
Most is azzal gyártják,nem?
2T szintetikus.

Állítást nem vágom.
Te milyen keveréket használsz?
Sziasztok!
Az olajmennyiséget hol tudom állítani hogy mennyit keverjen a benzin mellé? És oda milyen olajat vegyek mert már megette az egészet, ott az a tartály ami az ülés alatt van?
Sziasztok!
Adott egy Derbi Senda Xtreme r 2010
Egy két hete volt egy probléma amit megcsináltam mégpedig, hogy felakadt a tű és nagyon felpörgött, utána teljesen jól működött.
Most pedig megint nagyon felpörög... de még a hangja se olyan mint régebben volt teljesen más. Tűvel baj nincs, mert megnéztem.
De már tanácstalan vagyok mi lehet.
Az OEM P akkor jó ha olyan gyagyás alkatrészre van szükséged amit egyéb boltokba nem kapsz. Nagyon drága, de van minden.
Köszi szépen Mateja & kistrojak a segítséget
Sziasztok Olyan kérdésem lenne ,hogy D50B -s blokkal meddig gyártották a derbiket? Köszönöm
Hali,
Oem-parts nagyon drága, más webshopokból vásárolj inkább.
Hali,
06-os Senda Xtreme-hez keresnék jó állapotú kuplungkart, hátsó sárvédőt amin az indexek vannak, 1 db narisárga indexbúrát, műszerfal burkolatot. Akinek van, kérem jelezze. Köszi. Amúgy az Oem-parts-ról van tapasztalatotok? Árban elfogadható, vagy van jobb?
Sziasztok! 2007-es 125-ös Bajáról vélemény?
Kipufogó fojtás ki van szedve belőle?
D50B0 főtengely eladó. Gyári, de top racing hajtókarral amibe 600km van. 15000Ft
Nekem..! MITŐL VAN AZ??
Hello! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy adott egy derbi senda xtreme sm 50 2005 full gyári és nem pörög 5500 tilt! Mitől nem foroghat ki??
köszi
Szia.
Nekem teljesen gyári a mocim,maximum 4,5 litert tudtam még belőle kihozni,igaz én nem is gyilkolom.
Nekem 74 a vége,de ha ráhúzom a szivatót 80-81-ig fel megy.
Szerintem az enyémbe elférne egyel nagyobb fúvóka,a tiedbe meg egyel kisebb mint ami benne van.
Sziasztok !98 as 70 ccm es vashengeres Derbi! Megy ,teszi a dolgát,hozzányúlni nem kell évek óta.21 es karbi maszek kipu! A gond ,hogy 100 on 6-7-8 l a fogyasztás.Van egy 50 es Simsonom is,azzal 3- 3,5 tel kijövök.Persze a Derbi jobban megy, de ez mégis brutális.Valami ötlet ,hogy kissebb legyen a naftafelhasználás,vagy másoknak is ennyi?????(persze mindig nyomatva van neki rendesen,kb 70 a vége ezzel az áttétellel ami rajta van......)
Sziasztok!! Eladó sm szett! 28 ezer! 20/ 3764636