Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meggyőztél. Kicseréltem 13-asra. Sajnos holnap kocsival kell mennem, de utána... felszaggatom az aszfaltot. :-)
helló urak.
kérdésem lenne:
derby alkatrész üzletet tud-e valaki nekem javasolni pesten...?
gyári alkatrész léne...pl gyujtáskapcsoló...ilyesmi...
Jogos. Ráadásul az oemparts szerint is ez kell rá. De van tapasztalatotok is, hogy ez a jó konfiguráció?
Válaszoltak ott már neked, sőt, lehet én is. :D
A 14/53-at cseréld, mert az sok neki valószínű. 13-asra az elsőt. Utána talán jo(bb) lesz.
Sziasztok!

A facebookon már kérdeztem, de hátha itt is van valakinek jó ötlete, tapasztalata:

2003-as Senda supermotom van. Elvileg gyári állapotban, 14-es karbi, gyári dob folytás nélkül. Most, hogy az előző tulaj(ok) által belerakott fúvókát 80-asra cseréltem, 6-ban 70-nel, 5-ben 73-mal tud menni. A tű új és középen van. Kisebb fúvókával a gyertya fehér, most őzbarna.

A fúvóka csere után 6000 közelében kicsit erősebb lett. De nagy gáznál és nagy fordulaton, amikor a tű már teljesen ki van emelve akkor kéne hogy hatása legyen a fúvókának. Kisebb gáznál meg amikor a tű még benne van a fúvókában akkor kéne a tű szintjének hatással lenni nem? Az áttétel 14/53. Ez volt rajta ezért erre cseréltem.

Az biztosan beteg, hogy 5-ben gyorsabb mint 6-ban. Mit változtatnátok a beállításon? 84-es fúvóka? Attól talán még nem feketedne a gyertya... Vagy ez ilyen és kész?

Köszi!
Csaba
Hello! Az egy Derbi predator nevű robogó. Annak idején volt nekem is ilyenem, és nagyon szerettem. Nézz szét a hirdetési oldalakon és kb. be tudod határolni az árát.
Helló!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az itt belinkelt henger az jó lesz-e a motoromhoz, ami egy Derbi Senda rabasa 50 2001-es?
http://www.bacsmotorshop.hu/he...
Szevasztok!
Cserélt le valaki mostanában sendáján gyári kipufogót? Valakinek tapasztalat mi vált be, vagy mi volt épp szar..... Gyári közeli 50 es blokkom van.
Hali! honlapomon mindent megtaláltok derbi motorokhoz:http://goo.gl/djz5Qs
Hali!
Vagy karbi beállításra szorul vagy főtengely szimering cserés.
Sziasztok!
( Rieju RR 50-es Enduro motor )
Az lenne a kérdésem, hogy mitől van az, hogy nagy sebességnél a motor nem adja le azt a teljesítményt mert hiába húzom neki a gázt nem megy gyorsabban hanem lefolyt.
Cseréltem már rajta Szívócsonkot is zsír új, légszűrő doboza is kilett cserélve és így már nem szív levegőt, sokkal jobban is megy most a motor, de nagyobb sebességnél mintha mégis levegőt szívna vagy elfogyna az üzemanyag neki, nemtudom melyik a hibás. Válaszotokat előre is Köszönöm!
helló urak.
az apróhirdetésekhez feltettem pár alkatrészt....
a képeken nem látszik de van még 3 db robbantott am6-os blokkom is.
akit esetleg valami érdekel az keressen bátran. az árak megbeszélés tárgyát képezik,de nem vagyok vérszomjas tipus.
további szép estét....
2008 Xtreme R
Szia vettem egy derbi senda x-race sm 50 mocit ugyan olyan blokkos mint a tied s 2005 gyártották. Akárhogy váltom felfele csak 3sebit érzek s gyorsulni is 40 mutat az óra nem tudod miért lehet ez ,most kapott új hajtóműolajat is fagyállózva lett a vize is -35c ig olajzása ki van kötve a benzint keverem .ma nem indult s kipufogó leo vince van rajta s a blokknál a csonkól tele volt benzinnel kiöntve pöcre indult . tuningolni is akarom új fék kuplung karok sportszűrő s műszerfal .tudol segíteni mi lehet a baj.
Nem fogaskerék természetesen berugó tengelyen a recni.
Sziasztok! Ez milyen típusú derbi robogó? Mennyit érhet? Évjárat kb? Csak képen láttam még én is ,annyit tudok h indul önindítóról.A berugokarnál a fogaskerék kuka! Egyébként index,világítás,duda ok.
Köszi szépen a választ!!!!
Szia! 2 leeresztő csavar van. (d50b0 blokkon) alul, és oldalt a kuplung deklin a berugó alatt. Melegen engedd le, Utána 10W40 váltóolaj kell bele 6,5 dl. Azt a fenti betöltőn önts be kis tölcsérrel.
Sziasztok!!!!A napokban észre vettem hogy a váltóm felfelé pakolva nehezen veszi a sebességet szokottnál és fémes hangja van....plussz lefelé is elöfordul van amikor mintha beakadna másodiknál....ha visszakapcsolok.....Szeretnék rajta váltóolajat cserélni elsökörbe....valaki esetleg már csinálta tippek tanácsok...mire figyeljek és mennyi olajat töltsek be???
4-5 mm. De azt nem írtam, hogy a dekni a kezembe van szabadon. Tegnap, ahogy összeraktam nem mozgott.
Ha kormányánál fogva a fejed fülé emelted a motort, forgattad a levegőben, rázogattad, akkor esetleg, máskülönben nem hinném.
Mennyit mozog?
Szabad mozognia az olajzó és vízpumpa tengelyénel hosszirányba?
Sziasztok!
Tegnap kiégettem a kipufogót(a végdob csövébe, már a kisújjam se fért be)
A kipufogó hasában maradtak darabok,amiket az istenért sem tudok kirázni!
Nos,az lenne a kérdésem, hogy ezek a darabok felkerülhetnek a hengerbe?
üdv.
gondoltam mások okulására leírom,hogy mégsem olyan egyszerű a villaátrakás....
a két villanyak hossza és a vastagsága sem egyezik.....
új villanyakat kell esztergáltatni és a felső villahidba uj,nagyobb méretü lyukat kell maratni...
még nincs kész a rettenet,de majd jelentkezem néhány képpel ha igen.
további szép napot mindnyájatoknak.