Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, 3 csavaros felfogatású első féktárcsát keresek, ami kb. 240 mm átmérőjű, (a képen egy 218 mm-es látható) ,ha létezik ilyen valakinél elfekvőben, kérem jelezze.
köszi
Keresd ki melyikre is van szükséged.
Sziasztok segítségra lenne szükségem gyári dellorto phva 14 karbinak mi a gyári fuvőkája és subrtüje?
Sziasztok!
Vizes 50ccm derbi sendára rálehet rakni a levegös fenix hengerét?
Sziasztok!
érdekel valakit egy 70ccm Derbi Senda 5 éves blokk?
Üdv.
Derbi Senda 50-be a kipufogóba van folytás csak általában?
Vagy tudtok máshol is ahol biztosan van.
Ott is hol lehet,a hengernél a csőbe?
Vakcső nagyon visszafogja a motort?
Másik fórumba csak talàlgatások mennek,itt hátha tudja valaki biztosra.
Tipikus magyar megoldások akkor megvoltak :D "Garázsban tartott, keveset futott, öreg osztrák doktornő második autóként tartott, makulátlan állapotú, vezetett szervizkönyves!" :D
Viszont ha adsz egy mail címet, akkor túrok elő manual-t, hogy legyen némi kiindulási alap. :D
Üdv! Ki volt égve az izzó távfény ága, kicseréltem, onnantól már elöl úgy ahogy világítottam, de kiderült, hogy ordenáré gányolás van elektromos fronton. Az egy dolog, hogy a tompított/távfény felcserélve volt rákötve, de hátul sehogy se akart világítani, se alapból, se refivel, se fék hatására. Lebontottam a burkolatokat, és kibogoztam, hogy honnan jönnek a hátsó lámpa vezetékei. Nem tudom, hogy gyárilag is így lenne-e megoldva, de az enyémen egy mezei három eres hálózati kábel van végig gyorskötözőzve az első lámpa izzó foglalattól a hátsó lámpáig. Fék jel sehol sincs rákötve, azt felesleges feltűnősködésnek gondolhatta az előző tulaj, a hátsó lámpa halvány és erős fényű ágára gondolom a tompítottat meg a refit szerette volna rákötni, csak a három vezetékbe bele tudott úgy bonyolódni, hogy semmilyen állásban nem volt fény, mert ugyebár ledes hátul, aminek nem mindegy a polaritás. Próbálgatással összehoztam úgy, hogy legalább világítson, ha már a fékre nem is fog reagálni, legalább közlekedni tudjak vele. Lesz még mit nyomozni, mert a lenyirbált indexeket is szeretném rá vissza szerelni, meg az se lenne baj, ha féklámpám is lenne.
Hali!
Szerintem ne kalandozzál össze-vissza a vezetékek között a motoron, mert elsőre felesleges. Nézd meg az izzó!izzókat, hogy azok nem rosszak-e!?
Ha azok jók, akkor kezd el mérni, hogy egyáltalán kap e bármiféle feszültséget a csatlakozóba.
Sziasztok! Most vettem egy senda SM 50 DRD-t első motoromnak. 2010-es, és a világítás egyáltalán nem megy, se tompított, se távfény, se féklámpa, semmi. A motor szépen megy, a kijelző mutat mindent, háttérvilágítása is megy, amikor távfényt kapcsolok, a kék visszajelző is világít, de a síma világítás nem. Az indexeket leszerelte valamelyik előző tulaj, az azért nem kellene, hogy gondot okozzon, hacsak nem barmolt szét valamit máshol is. Valaki tudna küldeni service manualt, meg valami kapcsolási rajzot, hogy lássam, honnan mi hova megy, hol kezdjek el méricskélni, hogy van-e feszültség.

Köszi:
Zsolt
Sziasztok,Üdvözlök Mindenkit és Boldog Új Évet kívánok!Van egy Gas Gas Sm 50 es motorom amihez endúró kerék szettet szeretnék venni! Elméletileg a Derbi kereke stimmelne a motoromba de szeretnék biztosra menni!Nekem az első kerekemen 3x2 csavar fogja fel a féktárcsát!A hátsó kerekemen pedig 3db csavar fogja fel a féktárcsát és 3x2 csavar a lànckereket,na most az Én kerekeim 15mm átmérőjű tengelyel szereltek! "Találtam" több Derbi kereke is aminek a féktárcsák felfogatása és a lánckeréké eggyezik de viszont 12mm es tengelyel szerelt!Az lenne a kérdésem tőlletek hogy a 12 mm es tengelyel szerelt Derbi kerék agy milyen széles tehát jobb oldali csapágy külső szélétől bal oldali külső csapágy széléig?De nekem az is jó lenne ha valaki meg tudná mondani a kerékagyban lévő távtartó szélességét ami a két csapágy közt van nekem már ez is nagy segítség lenne!De a 15mm es tengelyel szerelt kerék távtartó szélessége is érdekelne mert akkor már ki számolható lenne az agy szélessége mert a csapágy méreteket tudom a 12mm es tengelyel szerelté 12x32x10mm a 15ös tengelyel szerelté pedig 15x35x11mm! Ugye itt a két csapágy szélessége plussz a távtartó szélessége és adott lenne számomra az agy szélessége! Köszönöm előrre is a segítségeteket!
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a benzinszint visszajelző izzó nem világít rendesen, tehát amikor van pár dl, amikor a szintérzékelő nem ér bele semennyire a benzinbe, akkor kezd el világítani, de akkor is halványan. Sokmindent próbáltam, köztük Leddel is, de ott az a probléma, hogy a szintérzékelő egy potméter, szóval lednél folyamatosan világított, hol jobban hol kevésbé. Erre van valami megoldás?
Hali!
A service manual 6 decilitert ír ha jól emlékszem, én nem tennék bele többet. Nem is szoktam.
Üdv! Vettem egy Derbi Senda X race-t. 10 éves. 12000km. van benne. Le engedtem a váltó olajat. vettem bele Motul 10w40-es Transoil Expert olajat 1L. Az a kérdés ,hogy bele önthetem az 1litert vagy engedjem le a plusz mennyiséget a minimum csavarnál? Köszönöm a válaszokat!
Üdv! Szolnoki vagyok. Vettem egy Derbi Senda X race-t. Leengedtem a váltó olajat. Vettem hozzá Motul 1l 10W-40-es olajat. Az a kérdés ?hogy bele önthetem az egészet vagy csak a minimum csavarig lehet az olaj szint? Válaszokat köszönöm! ignahun.
Syasztok egy olyan kérdésem lenne derbi senda xtreme gyujtást hogy tudok álitani? Email cimem: tarhoshenike@gmail.com
Nekem nincs mit újítani,még csak 700km van a motorban szóval én inkább motorozok.
Ilyenkor felújitás van. Hideg van.
Na mindenki fázik már,egyedül én motorozok??
Mondjuk meg is látszik,ki is vagyok fázva a mellkasom majd szét szakad.
Jobban jársz ha felhívod, mert választ soha nem fogsz kapni.
Áll-e még az ajánlat? Képed van-e róla, DOT száma mennyi? Mintamélység az oldalain és a közepén mennyi?
Nincs valakimek véletlen eladó első villa derbi sendához mindenestől??
A Derbi d50b, d50b0, ebe, ebs blokkal van szerelve, tehát nem tudom miért itt kérdezed. :D
Sziasztok!
Szekesfehervaron, vagy vonzaskorzeteben AM6 szerelesben jartas szerelot tudtok ajanlani?

Koszonom
2.75x21 enduro gumi akció 5000ft tel.06304906559