Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Derbi Hunterhez kellene nekem bontott jó állapotú kipufogó dob+könyök.
Ha van valakinek ne tartsa magában,köszönöm.
Sziasztok! Esetleg bont valaki "FENIX-et? Közép sztendert keresek és jobb első indexet 2000 res évjárathoz. Ha esetleg valaki tud valamit írjon. Köszi!
Váltó
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy Derbi Senda sm 6 érintkezős feszültség szabályozó jobb felső érintkezőjén, (amire gyárilag a sárga vezeték van kötve és világításra megy) egyen, vagy váltó feszültség jön ki?
Hali.
Van egy derbi fenix 50-es 6-sebbesèges elől 15 fogas lánckerèkkel van a motorom.
Abban kèrnèm a segitsègetek hogy a mebrán folytot e benne ?
Kèpet csatoltam.
14 es karbival kb 7 ezernèl többet sehogyse akar menni,max 61 a vège,de kapot 54 főfuvoka helyet 68-as mèretett de ezsem hozot semmit.
A másik motorom egy aprilia rs-50 16-os dellortoval 94 mèretű fúvokával pedig ilyen 100körül megy bele forog a 11 be is....
Mit tehetek hogy a fenix legalább 70 köröl menjen?
Napi munkába járos motor.
Köszi, igazad volt a csonknál kapott fals levegőt
Sziasztok .Őrületbe kerget a fiam Sendája. Elsőre gyújtott, szépen ketyegett, majd simán ment minden fokozaton, húzott is rendesen... majd kb 5-10 perc motorozás után hirtelen mintha vesztené a szuszt és lassult . Erre az egész üzemanyagellátás átnézve, biztos ami biztos alapon slágok, úszóka, tűszelep kicserélve, karbi kipucolva. Mivel már máskor is csinálta, így tirisztor is kicserélve. Gyertyacsere, levegőfilter csere, majd minden gond nélkül gyújt, és megy kb 15 percig, és leáll. Most rúgásra nem reagál, erős szikra , benzin levegő van, de tolásnál csak kis gázon kapdossa, de mindjárt le is fúl. Rossz álom . Nem volt valakinek ilyen gondja?
Nincs kompresszió 🤔
Sziasztok! 2 hete vettem egy derbi sendát (2007) és olyan problémám van vele hogy egyenesben elindulok szépen pörög jól megindul,fel lehet váltani vele 6.-ba is de amint meg lát egy dombot azzonal elmegy az ereje. De pl 3.ban már nem tud megindulni csak tartani a fordulatszámot. Egy 17.5 utángyártott karbi van rajta,ki van pucolva l,próbáltuk fúvókázni felfelé és lefelé is de csak rosszabb lett. Van rajta egy technigas enox kipufogó ezen kívül gyári. Kíváncsi vagyok a véleményetekre mi lehet a gond.
Sziasztok! Derbi DRD 50 motorom blokkja újabban furcsa hangokat kezdett el kiadni. A henger felől egy nagyobb gázra olyan hangot ad mintha a hengerfej és a dugattyú egymást karcolnák ez mitől lehet?
Szia.
Nekem amikor első szervízkor kivették a kipufogó fojtást akkor raktak bele egyel nagyobb fúvókát is,előtte nekem is ezt produkálta.
Nekem még egyel nagyobb méretű fúvóka kellene,mert nem úgy pörög ahogy kell,és a teljes végsebességet is szivatóval érem el rendesen
Sziasztok.Nemrég vettem egy derbi senda xtreme 2005 motort.Az a probléma vele hogy teljes gázon megtorpan a motor kicsit vissza kell engedni a gázt hogy pörögjön.De akkor se éri el mindig a teljes fordulatot.A karburátor ki lett pucolva.Ja a kipufogóból kivettük a fojtást,nem tudom van e köze hozzá.A főfúvóka méretét nem tudom mert le van kopva de szerintem gyári.Mi lehet a probléma?
Kösz, megnézzük.A masik tippünk az alapjárat porlasztó.
Fals levegöt szív?!
Sziasztok. Fiamnak van egy Sendája, eddig szépen járt, most magától emelkedik a fordulat alapjáraton, hidegen is melegen is, hogy muszály leállítani . Volt valakinek ilyen gondja? Kôszi
Sziasztok!

Tulajdonosa lettünk egy Derbi Senda 50 R X - Race típusú szúnyogcsődörnek.... 😄
Érdeklődni szeretnék, hogy tudna -e valaki service manual - t küldeni? emcett79@gmail.com
Előre is köszönöm szépen , ha valaki tud segíteni... 😏
Szia! Én most vettem bele NGK-t. BR8ES. Nemrég vettem a motort elötte egy 4 ütemű gyetyát tett bele vmi okos. EL is csöppent kicsit, de még időben észre vettem. Ezzel most tökéletes lett.
Sziasztok!
Derbi Senda DRD 50-es motorom van, 2011-es gyártmány.
Milyen jó fajta gyertyát tudnátok ajánlani hozzá?
Köszi!
Sziasztok! Derbi fenix 6 sebeséges blokot keresek, ha esetleg volna kérem szóljon . Köszi! blusimson@freemail.hu
Sziasztok van egy derbi sendám,teljesen gyári vettem rá egy Leovince v6 kipufogó rendszert.
Az lenne a kérdésem,inkább vegyek alliexpresről egy kínai 19mm-es karbit vagy a gyári 17.5mm-esbe rakjak nagyobb fúvokát?
Sziasztok

Hogy tudom megállapítani a blokk típusát?
önindító van rajta, senda H111735 a motorszám, csatoltam egy képet hátha segít.
Épp felújítom a motort, elvileg az alapja egy 97 es derbi gpr 50.
Illetve keresek eladó idomokat derbi gpr 50 re.
Igen ledes. Akkor megpróbálom lehúzom a visszajelző csatlakozóját, ha nem segít akkor kapcsoló csere lesz. Köszönöm a tippeket.
lehet ledes és a visszajelzőn át kap annyi áramot a másik oldal hogy villog az is
Ott valami más gond van lehet a kapcsoló szar a relé ilyet nem tud csinálni ha villog az irányjelző akkor biza a relé az jó