Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csicseri
Képes lennél így elkótyavetyélni a monstert?
Azt mondta az egyik yamahás csóka, hogy a Ducati olyan elmaradott müszaki színvonalat képvisel, mint a lapátkerekes gőzhajó (a H-D-nal és a BMW-vel együtt). A képen látszik is rajtam a rémület, nem? Esküszöm, nem szoktam utazni a tesztnapokra, de idén benevezek egy yamahásra, kíváncsi vagyok, mennyivel járnak előrébb! Persze, ha addig az enyém nem robban fel!
hírdetés:
Megbizhatatlan Ducati monsteremet megbizható 8db. Yamahára cserélném vagy 6 db. Hondára akár 12 Suzukira
Pusz egy Zaporozsec!
Azt, meg mellé egy Tavriat.
Uralt! Kalandnak tökéletes!
Én viszont lehet veszek egy izs-t vagy egy royal einfildet, csak, hogy általános céltábla lehessek
/bár nemtom mit magyarázok hisz nincs Dukatim/
Úgy kellett volna hagynod,akkor nem esik szét,robban fel!
Hihetetlenek ezek a jehova tanui hittérítő stílusú japánmotortulajok,maradok az ördögnél (DUCATI).INKVIZÍTOROK BEKAPHATJÁTOK!
Talált. Ekkor volt egy 0-km-es Ducatim.
Viszont Gajan nem motorozik
Ő csak életet lehel nekünk beléjük
HAli!
OKé! én meg vagyok győzve, eladóm a monsterem!
(csak azt nem tudon mivel fogók menni a tútára)
gajan, én ezt nem értem Azért szereted mert pénzt hoz? Tényleg nem értem!
Én akkor is szeretem a motorom ha nem hoz pénzt. Ez elmaradott és nem profitorientált gondolkodás, de én így gondolkodom
juhély, hétfő van és folytatódik.
engem megvertek/?/, ha azt mondom:van a mühelyemben-k5gixxer full carbon, -lebontva ,felujitásra várva monster900,- régen kész,/ de tárolom, mert rommá volt törve /a kinai robogó, ill. -aprilia rs250, ami spojlerre vár.
és mindet szeretem, mert pénzt hoz, de pároslábbal rugnám ki az illető motorok gazdáit, ha ezt nállam csinálnák....
Érdekes és mulatságos volt a Ducati fórumon arról olvasni ,hogy egy más márkájú motor menyire jó vagy nem jó.Gratulálok az itt vitatkozó embereknek akik az elmúlt napokban fenemód jól elszórakoztattak
Igazából az Üllői úton a Fradi pályán, Fradi-UTE meccs alatt nem állok be a fradi táborba és bőszen kajabálom: Hajrá lilák! Zöld sasok zuhanjatok!
Ja ha megütnek, hm nem csodálkozom
husqiboy@freemail.hu
Kedves fórumozók !

2009 júniusában horvátországi 4 napos / strandolós ,lightos , lazítós / túrát szervezünk, akinek van kedve , jelentkezzen az info@varioauto.hu emaicímen.

Vario Motor
kereskedodnek esetleg van emailes elerhetosege? ha igen legyszi pattintsd ide
Kis emlékeztető:

Megjelent a fórumban RG barátunk, aki állítása szerint végigjárta az országot, inkább kevesebb, mint több sikerrel kipróbált (megnézett) egymásnak stílusban, színben ellentmondó Ducatikat. (Kedvenc kereskedőm is kapott -szakmai, bizalmi- taslit, speciel itt kerültem én a képbe).

Nem értettük, de próbáltunk segíteni.

Majd egy-két nap múlva kiderült, hogy MT lesz vásárolva.

Na itt borult ki a bili.

Ez így komolytalan. Nem is kicsit.

És teljesen függetlenül a Ducatitól, Yamahától, bármilyen márkát behelyettesítve ez a történet szánalmas.

Lehet úgy kenyeret venni, hogy nem verekednek a pékek...
Bélabá! véletlenül nem te vagy e a képen?
staffordnak lehet h van partonnanyi kuplungalkatresze
nem az en motorom, es nem voltal ott, nem vagod a poent...
de igazad van. szar ducati elbaszodott!