Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

monster800@freemail.hu dobj ide egy emilt és én küldőm a számát vissza!
köszi neked is csicseri, és őt h tom elérni, vagy csak fórumon lehet dumálni vele?
elesésgátló röv. ELNEM SL

Benne van az árába az elesés gátló ( én már nem is csodálom 16millát )
üdv.
Hali Gizzyt kérdezd Ö jó pár évet ment M900
üdv.
Kedves Fórumozók !

Horvátországi túra Vir szigetére , június közepén...

Mihelyst megvagyunk az útvonaltervvel , küldök pontos adatokat.

vario motor
Kedves, Ducati szerető tanuk!
A Yamaha zsongorákat gyárt és én nem veszek mt-t!
Merre lesz az útvonal?
Na Sztedzs, ehhez mit szólsz:

http://www.youtube.com/watch?v...

Szalacs
i.
Kedves Csocsa!

Ha leírod, több tanú előtt, hogy nem MT- akarsz venni, akkor segítek...

Szalacsi.
szép napot

érdekesség ma találta egy barátom persze nem itthon van de ez az ára 2 238 600 Huf kis regadó kis utazás nagy szerencse

DUCATI MONSTER S4RS 998cc , 2008 08 2831 km
szasztok!
erre mondanám: szép álmokat
Köszi szépen Davidzs! Szeretettel várom a továbi javaslatokat!
szasztok csörömpölősök
Minden ellentétre az egyik legjobb megoldás a humor ...
Ez milyen ?

mégilyet

üdv a vinnyógosoktól
Szia!
Nekem tavaly ősz óta van 900-om,ezért egetrengető nagy tapasztalattal nem tudok szolgálni de az biztos,hogy a 250-es bandit után nagy váltás lesz Kicsit vadóc a paripa de csodálatos élményt nyújt minden perc amit együtt töltesz vele Hogy mire kell figyelni vásárláskor,hog ne rabolja rögtön el a szived egyépként szerintem nincs mire külön oda figyelni olyan mint bármelyik másik motor, kivéve a szárazkuplung fület gyönyörködtető,japán motorost az őrületbe kergető fenséges csörömpölése A szokásos dolgokat végig nézed és rendben is vagy.Érdemes e magyarországon vásárolni ebben nem tudok segíteni de biztos vagyok benne ,hogy lesz aki felvilágosít és hasznosabb segítséget nyújt Sok sikert a vásárláshoz.
Na ezt jól le írtam! Szval az a lényeg h szeretnék venni egy M900-at és reméltem h ti tudtok hasznos tanácsokat adni, esetleg van olyan hely ahol beszámolnák a jelenlegi motoromat? (Bandit 250)
Hali Srácok!
Tavasszal le szeretném és egy M900-ra gondoltm mint új vas. Mi a véleményetek erről a vasról, és mire figyeljek a vásárláskor? Egyáltalán megéri Mo.-on megvásárolni?
Előre is köszi a hasznos tanácsokat!
http://totalbike.hu/hirek/kompresszoros_egyhengeres_duca
ti
ja az más, ha doktorbácsi, akkor no panik
megyIZS, meg nemIZS
kenyér látja jól/talán azért, mert vele, meg davidzs-al beszélek a legtöbbet/
ÉN NEM MOTOROZOK szégyen, nem szégyen, de igy van. 16 éves koromtól motoron ültem, sokáig, de már nem megy. talán a szerelem, talán a tehetség fogyott el. de szeretem őket csinálni, és full mindegy a márka, és a gyártó
Ja, Haga is éppen azért ment át 2009-re a Ducatihoz a Yamahától, mert már öregszik és hígul az agya, és nem tudja, hogy egy elmaradott technikára ül át.
Béla!
Nem is tudom kiknek kellett a modern szeleprugós vzérlést feladni az elmaradott desmoval szemben a gpben.Pneumatikus szelepvezérlés várható bevezetése utcára 2099.
Ahogy kihozták a 1098-at 2007-ben meg is nyerte a "stock" vb-t.Elmaradott őskövület szegény,szar,szétesik szóval szerencséjük volt.
Hali!
Én eddig két Ducatit vettem és tele a gyáral és a kereskedővel a hócipőm, mert még az elsőhőz sem küldték el a lapátkereket.( csak halkan jegyzem meg, ha véletenül elküldenék nem tudnám hova kell felszerelni mert nem láttom a helyét)
üdv.