Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ! Nekem volt olyanom,mire vagy kíváncsi?
Sziasztok. A 250exc és a 300exc között sok a különbség ?érdemes 250est venni ? vagy inkább nagyobbat?
Adatlapomon van elérhetőség ott írj,köszi
Motorhispania Furia tulajok segítségét várom! nagon fontos lenne, köszönöm!

Üdv Ádám
szia csika tennél fel képet az xl röl?.)
Sziasztok!

Fél év alatt elkopott a Dunlop D756-os puha talajra gyártott gumim.
Most ennek az árában csak Deestone márkájút kapnék, de kicsit félő egy noname legolcsóbb gumit megvenni.
Mit tippeltek, 7ezerért jó lesz egy darabig, vagy kirívó használhatatlansági rátával bír egy új, 7 ezres krosszgumi?

Köszi!
Hali
Endurózásra használnám csak. Kinai egyértelműen kizárva,viccnek is rossz
Sziasztok. 125-ös TM re milyen láncot javasoltok?
Ja és persze kérdés mire használnád?
Szia ha rám halgatsz nem veszel cinai mocskot
Szia
Nekem egy honda mtx-em van repsolt használok vagy valvoline szinetik 2t prolongal keverve
hajtómübe meg valvoline 20w40 motor olajat max life nekem be vált
Hello barátomnak van egy tuaregje 350-es rendszámos és szerintem meg felelne a célnak igazábol minden krosenduro jó a célnak ha nem versenyszerüen használja de barátom ép eladja gondoltam segitek neki is meg talán nektek is
Óóóó,Akkor van egy XL 600-asom az a legjobb választás,keveset eszik,igénytelen,erre való stb.Örök mint a nyomorúság 180-körül odaadom,műanyagtankos,könnyű,nem hirdetem.Báár,nem tudom eladjam-e.
Sziasztok előre is bocsánat az amatőr kérdésért de segg hüle vagyok a cross illetve az enduro gépekhez.
Rokonságban szeretnénk meglepni egyik srácot egy motorral.
Amire használná határban motorozás. Saját földek bejárása erdő bejárás.
Néhol szántott tárcsázott földön is kellene menni a géppel.
Sok dolgot olvastam már neten de teljesen összezavarodtam, Pl abban hogy 2üteműt vagy 4üteműt. Eddig mz vel járta a határt de most fullra feljavította és sajnálná össze cseszni megint. Amiben gondolkodunk az 125-250ccm. De inkább Ő 250ccm t szeretne. Azt mondta az a max ami neki kellene. Esetleg típusokat tudnátok ajánlani? Nem lenne gond ha világítás azért lenne a gépen. Meg esetleg okmányok. De az nem elsődleges. Amit tudnánk rászánni az olyan 180-200ezer ft tudom nem nagy összeg de ennyire futja. Esetleg még kicsit megtudnánk toldani. Bocsánat a hosszú irományért . Segítségeteket előre is köszönöm
Sziasztok!
Milyen olajat tudnátok ajánlani a motoromba? Van egy 2T Husqvarna WR 250-em. Hajtóműolajra lenne szükségem illetve keverőolajra. Milyen márkát illetve pontos nevet ajánlanátok?
Köszi előre is!
Sziasztok
Véleményetekre lennék kíváncsi,jövőre szeretnék egy 250-es 2t enduro/cross gépet venni olyan 300.000ft környékén,mit ajánlanátok?
köszi
üdv
sziasztok
YAMAHA YZF 400-hoz keresek motort ( hajtókarral dugattyúval) ha esetleg tud vki kérem jelezze.
üdv.: tóni
Nem szóltam.
Ezt írd ki az üzenőfalra is, hátha ott előbb tudnak választ adni.
Tudja valaki a képes motor üzemeltetőinek elérhetőséget, mert befizettem 5000ft-ot , hogy több hirdetést tudjak feladni de azóta semmi.
Szombaton crossenduro Szandaváralja
Sziasztok.Esetleg Valaki tudna segiteni SHERCO 5.1 alkatrészárakban?Hál istennek még semmi baja,de szeretnék tisztába lenni az árakkal,tudom ,hogy nem olcso.....:)Leginkább Dugattyu,hajtokar,föbb alkatrészek árai érdekelnének.email:kisstomi0123@freemail.hu köszönöm!
youtube pedig tele van.. keress rá Shane Wattsra, neki is jó oktató videói vannak, meg ott már a keresésnél is találsz sok100at...
Hali!
Ujra segítségeteket kérném. Napok óta keresek endurokrossz oktató videókat de sehol sem találom. Egyszer láttam youtubon fent egyet ami tényleg fain volt de azt sem találom. Kérem aki udna segíteni az küldjön linket akár az elérhetőségemre(e-mailre).
Köszönöm!
Nagyon szépen köszönöm a választ! Remélem be fog válni!:)