Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok csibészek
Kéne nekem egy csima persze ocso 43-as és tényleg nagyon ocso mert le vagyok égve
Sziasztok srácok!
Tudnátok segíteni? Van egy 250-es 4T enduro, Honda CRF 250 X eszt szeretném elcserélni az én "kis" Huskymra ami szintén 250-es viszint 2T, ami nekem igen csak sok. Szerintetek érdemes lenne? Tudnátok pár infót mondani erről a motor típusról, mert annyira nem vagyok otthon a 4T motorknál.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv: AmBrUs7
ISDE 2012
Németország
Rövid beszámolót találtok itt:
http://www.enduro-vilag.hu/

Fotókat itt:
http://www.enduro-vilag.hu/gal...

Fogyasszátok egészséggel!
Sziasztok!
125 ös yamaha dt után endurózni egy 250 es 2t enduro vagy egy 350 es esetleg 600 as 4t enduro lenne a jobb?
Alpinestars tech10 csizma 42es méret(8as) használt de teljesen használható állapotban. talpa csatja jó,ár 29.900ft!új ára 140e!
ugyan itt eladó egy gyorstankoló ktm álvánnyal együtt 50.000ft uj ára 130e,
info@motoaction.hu 06302033084
Üdv motoros társaim!
A segítségetekre lenne szükségem. Arról lenne szó,hogy Miskolcon szeretnék/nénk rendezni egy endurocross versenyt a volt Diósgyőri Acélművek területén. Ötleteket és némi hozzájárulást szeretnék kérni tőletek. Megpróbálok mindent elintézni, hogy legyen engedélyünk az egész rendezvényre. Fantáziadús pálya lehetőségek vannak. Amennyiben érdekelne titeket ez az egész kérlek benneteket jelezzetek nekem. Érdeklődöm folyamatosan,hogyan miként kellene lebonyolítani a dolgot. Pályát csinálunk, csak segítségre lenne nekem is szükségem, miféleképpen intézzük a dolgokat amennyiben igény lenne rá.
Nekem elsősorban az lenne a célom,hogy keletre is eljusson az ami a Dunántúlon van, és erősítsük az itteniek bizalmát. Várom az ötleteket, véleményeket.
Köszönöm.
Üdv:Gábor
nekem szürke van nagy csodát ne várj tőle szerintem nincs különbség anyagban közöttük ... bár az átlátszó mintha erősebb lenne szóval ne várj csodát de a semminél mégis több ezert a pénzért..
szia, nekem xp2 van átlátszóba, jópár éve endurózok benne főként, elég könyű, bár nem tudom te milyen alkatú vagy de ez nem túl baráti a szikár alkathoz,értem ezt beállításán. amúgy ha pulcsi van alatta tökéletes.,láttam átlátszót is meg szinest is de semmi különbség nincs anyagán.
Eladó Mx cuccok: scott szemüveg 1500,axo zöld 32es gatyó 6000 nem szakadt!ufo 34-L ruha szett 12.000 teljesen jó állapot,fox 32-L ruha szett 15.000ft! 06302033084 itt érdeklődj vagy info@motoaction.hu
Szevasztok!

Lenne egy eladó Scott six days övtáskám eladóba.Utcára rendeltem de sajnos ez nagy nekem.Motorozáshoz praktikus mert rengeteg helyre lehet pakolni benne és kihajtható szerszámtartó rekesze is van.Alig használt,az elején egy pici kopás van a six days feliratnál.
Az ára 5eft lenne,ha valakit érdekel a balu88@mailbox.hu címen keressen.
Üdv mindenkinek!
Sziasztok!
A polisport xp2 es páncélt ismeri valaki közelebbről?

Mi a vélemény?

Mi a különbség az átlátszó anyagú és a színezett anyagú páncél minősége között?

Köszönöm.
Szia ! Régen volt ilyen motorom,már nincs meg.
hali drz megbízható minden honnan ezt halom, de alacsony mocira szerintem ne számíts ha csak nincs meg mahinálva én is úgy ugrom fel rá bár az endurok talán alacsonyabbak
sziasztok. valaki megmondaná, hogy kx 250-be mekkorák a gyári fúvókák? vagy esetleg valami másik 250-esbe?
esetleg tudnál 1-2 képet csinálni a hátsó kerékről ?
Szia,alacsony ülésmagasság csak rugó menet tekerés és előfeszítés kérdése mert egy kalap alatt vannak magasságra.6-7-ért iszonyú piac van sztem,épp ezért ha kondi kell és extremitás vmint adrenalin bomba 2 ütem 250-300,ha pötyögős,néha megőrülős de kezelhető 4 ütem 250.Enduro-ban KTM,Yamaha WR,Suzuki DR-Z,Honda CR-F-X,Suzuki RM-Z X,gas-gas 200-250-300,rengeteg féle van
Sziasztok.
Én most regisztráltam ide.
Segitségre lenne szükségem. Én 35 éves vagyok,1.5 éve quadozom egy 400 cm suzuki ltz-vel. De most szeretnék váltani, szeretnék vagy egy enduró vagy egy Cross motrot vásárolni.De nem tudom milyet és melyiket.
Elképzelésem Ár.: 500.000-600.000 Ft között.Évjárat 2005-2007, ja és egy dolog az ülés magasság alacsony legyen ne legyen magas motor. A többi csak annyi, hogy megbizható tipus legyen.
Ti melyiket ajáljátok? Tipus és köbcenti is érdekel.

Köszönöm.
Sziasztok.
És esetleg azt letudnád mérni, hogy mekkora a távolság a lengővilla között?(ahová a kerék is bemegy)
Szia! Hát azt sajnos így már nem tudom neked megmondani.
acerbis új zöld cross nadrág eladó 11eft ha valakit érdekel írjatok
probáld ki azt is nem vesztesz semmit... amugy nagyon jo a 250-es , én szeretem azt is,

de az igazán lényeges különbség a mászos , trükkös részeken jön ki miért olyan jok a 72x72-es háromszázak...
Szia
A 300ast probáltam az jó. 250 est nem ezért kérdezdtem
Kösz a tanácsot megfogadom!
látom te korosabb vagy... a 300-as elfojathatobb , extrémebb szituban szépen el lehet mászni vele pici kuplung nyulásokal...igazábol ez a legnagyobb előnye , kicsit olyan mintha átmenet lenne a 2t-és a 4t között...ugy is csufolják hogy háromütemű....

ehez képest a 250-es pörgösebb kicsit agreszivabb stilust igényel olyankor él igazán...
de a legjobb az lenne ha mindkettőt kiprobálnád mert te fogsz vele motorozni...messziröl jött ember meg azt mond amit akar....
Igazàból a hàtsó kerèk tàvtartóinak mèretei kellenènek, vagy egy kèp a hátsó kerekedröl. A furiakat 2 fèle kerèk aggyal szereltèk ès az èn hatsó kerekem tönkre ment ès nem tudom, hogy a màsik fajta kerèk jó e bele.