Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abba szerelmes az új gazdi! Amit nem csodálok Viszont a Zöldember mondott egy 2008 KAWÁT 650 ir árba az jó lenne.
Van a garázsomban egy crf 450 ...
Február végén veszek egy motort és utána rendszeressen fogsz látni
Ilyen hidegben mi a faszért mentek ki motorozni? Öregségetekre tiszta ízületesek lesztek , ráadásul a motornak sem tesz jót a hideg...
Eeeeegen, vettem. Az új elsőt cipelem is mindenhova, mert a mostani használt/repedtből még nem jött ki a belső

Mikor jössz motorozni? Most, hogy megfagy a habarcs, van időm
Hagyad már most vettél új gumikat!Talán par éve mikor még 89-es nyusziötösel nyomtad és akönyököd is lent volt a kanyarba,na akkór elhiszem.
Anno az ilyen 1 cm körülire kopott bütykű gumikat utcázni használtam el a régi 625-ösömön, mikor nem volt lóvém új hátsót venni a SM szettre. Csak én ezeket ingyé kaptam a haveroktól...
Bééééla...na szép. Én ilyen gumikat szoktam venni néha, és elvagyok vele 2-3 hónapot

Igaz, egyikért sem adtam 2-3ezernél többet még.
Nem akartam megbántani de az ilyen boszant ,ez a gumi annak se jó aki nem tud motorozni,és orülsz ha lomtalanításkor elviszik!
Hát már megbocsáss de eböl nem fogsz meggazdagodni. Ezt max egy nálad csorobb gyerek venné meg de az is elgondolkodna rajta hogy kiad enyi pénzt. A csere jóbb ötlet lehet kapsz érte ugan ilyet 18 asba, és nem lesz rosz a lelkiismereted,ha egyáltalán van?
Szóhoz sem tudtam jutni :) Nem kell téged megvédeni !
tényleg azt mondod,hogy ez ilyen rossz?
ha érdekel,,igen szegény lettem, nem a saját hibámból,,sajnos családi okok miatt amit másnak nem kívánok,de úgyis talpra állok egyszer,remélem
Figyu te marha rupotlan lehetsz ha ilyet pénzért akarsz eladni motorostársaidnak!
Köszi gyerekek hogy megvédtettek .
"hol álmodtál olyat hogy vágnak cross gumi?"

Én gyakran "álmodozom" a sufniban, van is hozzá egy 220V-os aneszteziológiai célszerszámom, az öreg Borka mondjuk kis rókafark-fűrésszel szokott álmodozni, meg a magyar krosszmezőnyben edzőgumit álmodnak az 1-2 versenyt futott gumikből sokan, mert ugye szegény ember kézzel nőz.
lehet igaza van,,de szerintem még jó...csak nem nekem,mert sajna 18as kéne,,de ha van abból ilyened,cserélhetünk
szerintem hagyd rá béci...

amúgy meg tök jó gumi.. kár eladni az ilyet..használd még..

bár ha nem érdemes megvágni..mert nincs miből. . akkor használni sem
látom te gumisként dolgozol
hol álmodtál olyat hogy vágnak cross gumi? ez nem slick
Azt tudtad hogy ha a gumi le van gömbölyödve szart sem ér! Meg szokták vágni , de ezen már nincs mit vágni Ezt nem éri meg felrakatni, 10000ft ért új gumit vehetsz.
Ja ,majdnem pofáraestem . Fasza kis müszer volt.
dunlo geomax 110/90/19 75%
5 ezer
tagokna 4
Sziasztok!
Kawasakihoz alkatrészek, idom blokk stb…
Valakinek valami cím, kézalatt valami