Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Péntek reggel 9 óra. Shell kút.
Itt:
47.416321
18.880348
elírtam, kedd vagy csütörtök
Hello, kedden vagy szerdán megyünk gurulni egyett, de semmi extra. Két kismotor (DR350, TT250). Ha van érdeklődő akkor pontosítok is, de Bp környékéről lesz az indulás, de ez is attól függ merre indulunk. Főleg terep, de aszfalt is lesz benne ha úgy adja.
Univerzális Kézvédők ENDURO/KROSSZ motorokhoz!

Minőségi, erős, rugalmas anyagból!

PIROS, KÉK, FEKETE SZÍNEKBEN!

ELÉRHETŐ ÁRON!

LINK.:
http://olx.hu/hirdetes/univerz...
Sziasztok!

Egy enduro vasarlasan gondolkodom, melyet varosban is hasznalnek supermotokent bohockodasra. Kb. 10-15% supermoto, 10-15% krosszpalya, a tobbi enduro erdoben. Amit eddig nezegettem az a kovetkezo tipusok: Suzuki RMX450Z, Yamaha WR450F es Honda CRF450X. Mennyire felelnenek meg ezek a fentebb emlitett celnak illetve van-e lenyeges kulonbseg a harom tipus kozott. Nem zarkozom el a DRZ elol sem, csak azzal nem tudom mennyire lehet ugratni. Barmilyen egyeb tanacsot szivesen fogadok a temaban. Koszonom a valaszokat! Mate
Üdv!

125ös rendszámos endúrót,túra motort vennék 11-12 kW ig,max 250.000 FT.Lehetőleg Jász-Nagykun-Szolnok környékén.

e-mail:zskalina8@gmail.com
Most vennél rá 10e magasságában egy láncot hogy kb 10-15 üzemóra után vegyél rá egy X,W,Z vagy tripla Q gyűrűs láncot 25e vagy afelett....sztem gondold át hogy mi is legyen a terv.

JT-t nem ajánlom,az erősített is nyúlik 125 ön mint a takony!

Vagy vedd meg a legolcsóbbat,vagy rakj fel egy védőlemezt ha szakad!
Akkor meg végképp nem értem a galériádat! Minek kéred ki a véleményt ha úgy is a legolcsóbb O-ring nélküli láncot akarod rá rakni...
Ezek szerint teljesenmind1 melyik márka melyik láncára esik a választás, a lényeg, hogy átadja a hajtást 2hónapig.
Természetesen ha csak láncot kívánsz cserélni önmagában akkor fölösleges is a legdrágábbra beruházni mert a régi kopott fogaskerekek 1-2nap alatt "magukhoz igazítják" a Zsír új láncot...
Vasárnap sajnos családi program van, holnap kell mennem :D Doomed Srác a facebook nevem, bár nem nagyon használom mert antiszoc vagyok :D inkább e-mail-t nézek napi többször is. Az e-mail címem nem írom ide, de az adatlapomon fent van a tel.számom meg a hirdetésemnél. Vettem sisakkamerát és holnap avatom fel :) ha lesz valami izgalmasabb majd feldobom a videót. Ha tudjátok mikor mentek legközelebb majd üzenj.
2 hónap múlván a legolcsóbb láncra gondoltam kb mert addigra biztos kinyúlna meg kopna meg stb és a tél folyamán újjáépíteném az egész gépet csak addig még használnám kicsit
Aztán tavasszal már nemsajnálnám rá pénzt az x o meg stb fajta drágább tartós did láncra
És 2hónap mulva veszel megint új láncot is? Vagy mi köze van a motorgenerálnak a lánc élettartamához...
Nem, vasárnap. Tudsz face elérhetőséget adni?
Helló mindenki!
http://www.sportmotor.hu/motor...
ezekről szeretném a véleményetek kikérni!
250 Husqvarna CR re lenne a lánc és csak max 2 hónapot kéne kibírnia aztán úgyis teljes motorgenerál minden szintem
Holnap mennek a haverjaid motorozni?
Heló!Én heves megyei vagyok és szintugy nincs kivel motoroznom.Írj egy nevet vagy linkelj facebookot beszéljünk ott.
Az lehet, bár sokat nem voltam arra csak az EXC-s cimborámmal mert nem vagyok az a nagy pálya motoros ő meg arra gerjedt. Ha gondolod majd szivesen elnavigállak arra felé. Bicske környékén is van 1-2 jobb út, a régi vasút vonalán próbáltam menni, de a második patak túl nagy volt és nem vágtam át még rajta. A hétvége miatt még egyeztessünk a héten.
Jól hangzik. Mi addig még nem merészkedtünk fel, de remélem lassan eljön az ideje. Olyan 60-110km közötti távolságokat szoktunk menni egy-egy alkalommal.
A fórumról egyébként sokan járnak ezeken a környékeken motorozni, szoktam ismerős arcokkal találkozni. (Szerintem egyszer veled is találkoztam már 4-5 éve Sóskúton, még amikor 350-es DR-ed volt, de nem vagyok benne biztos)
Én se nagyon megyek aszfalton max ha nagyon muszáj vagy meguntam a körűlményeket (nagy sár, nagy hó, stb.) meg nekem a legjobb indulattal is 6km aszfalt motorozás kell hogy legalább mezőgazdasági útra érjek. Páty-Nyergesújfalu amit így megtettem off-road legnagyobb táv, bár múltkor az egyik út elpárólgott és vissza kellett fordúlni a dzsungelből és kikerűlni egy részt.
Van, de a rendszám otthon pihen. XI. kerületben szokott lenni a tali, de van a ki Törökbálinton (lovarda) csatlakozik, van aki Sóskúton (Kálvária). Mikor hogyan jön ki a lépés.
Aszfalton nem megyünk!, max 150-200 métereket.
Van köztetek rendszámos? Hol szoktatok gyülekezni?
Szia,
Mi rendszeresen motorozunk azon a környéken, Bp-Törökbálint-Sóskút- Biatorbágy stb. Hozzánk bármikor csatlakozhatsz ha gondolod, a többiek most hétvégén is menni fognak, de én most kihagyom, vasárnap odavágtam magam a földhöz, és úgy fest van egy borda repedésem.
Hello mindenki, szombaton nincs kedve gurúlni egyett valakinek (zsámbéki medence környékén lakom, de mobilizálni tudom magam akkár Fót irányába vagy BP. 30km körzetében az indulási helyig), vagy csatlakoznék kissebb társasághoz. Yamaha TT250, bütykösebb enduró gumim van (Kenda K270) és street legal.
Helló Mindenki! Nincs valakinek valami Balaton megkerülős treck-logja? Persze terepen,főleg az északi oldal a Bakonyon keresztül érdekelne:Várpalota-Ajka-Sümeg-Keszthely útvonal vagy valami ilyesmi. Mert nem szeretnénk a katonákkal és a természetőrökkel civakodni!
Azt szereztem be ma, átrobotoltam a fél városon érte. A terv, hogy mint a villám felteszem!
Mondanám, hogy az endurokra általában 18-as kell, na persze nem tudhatod milyen motorom van…
Hogy milyen terepre kell? Aszfalt. Csak vicceltem.. Komolyra fordítva a szót: kemény talaj, puha talaj, homok, sár, kő, gyökeres mocsaras sziklás, de ugyanakkor gyakran füves, néhol poros.
És ha lehet, Four Seasons legyen.
Mind1, valami viszonylag értelmes gumi, ami jó állapotú.
Ez egy új első...de mi a terv vele? :D
És honnan találja ki vki hogy 18 v 19" hátsó kell?
Azt már meg sem kérdezem hogy milyen terepre v célra.