Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így látatlanba elég nehéz ügy azt gondoltam, de hátha volt akinek hasonló tüneteket produkált a gépe. Amúgy igen, vissza kellene vinnem jól szájbaverni, de végül is én voltam a barom hogy elhoztam....:( Na de majd alakul....
Így látatlanba senki nem fog tudni tanácsot adni ! Én visszavinném akitől vetted, és jól fejen basznám ezer és ezer baja lehet...
Sziasztok! Nemrég DR 350 tulaj lettem, de azt nem véletlenül nem írtam hogy boldog tulaja....Van néhány dolog ami nem hagy nyugodni a blokkal kapcsolatban. Haveri körömben mondták többen hogy ne foglalkozzak vele, ha valami nagy baj lenne már megállt volna a motor.
Szóval, alapjáraton ad egy ciripelő hangot a motor, erre az eladó azt a választ adta, hogy nemrég lett becsiszolva a szelep, és párszáz km után utána kell állítani. Sajnos meggyőzött és elhoztam a gépet... Hazafelé amikor odahúztam neki, már többféle csörgő hangot is adott a blokk, persze amikor kipróbáltam akkor még nem hallottam ezt. Aztán lett még egy olyan jelenség, hogy menet közben amikor azonos fordulaton megyek, olyan mintha bele-bele fékezgetnék, vagy mintha be akarna állni a blokk....egyik mp-be megtorpan,a következőben mintha semmi baja nem lenne...
Van valakinek vmi tippje hogy mi lehet vele? Olaj van benne....;)
A szerlők kezdenek elkeseríteni hogy teljes motorfelújítás, de ilyen 100-150e-ről beszélnek...Ez mennyire valós ár? Csinált vki felújítást mostanában? Köszi előre is aki próbál segíteni. :D
Kapd be te!te jobban csinálod!
Koch Ferenc
Cím: Bp., XXII.ker., Bartók Béla út 76.
Tel: +36-30-642-58-77
Helló, olyan kérdésem lenne hogy valaki nemtudna nekem mondani
Valakit aki cross kerék újra küllőzésével, centírozásával foglalkozik?
Előre is köszönöm.
Nem!
Yz450f-el viszont igen...
Nem te versenyeztél a suzuki DR-Z vel?
KAPD BE !
Mi is voltunk endurozni tegnap, nem keveset kellet birkózni a gépekkel, volt sár rendesen. Nem ártana beszereznem egy normális hátsó gumit, a jelenlegi már nagyon gatyán van… Jó volt így is, de brutálmód elfáradtam, nem volt ehhez megfelelő kondim sem, volt amikor már a seggemen vettem a levegőt…
Ma Fóton voltunk!
folyamatosan vissza dobja, nem megy el.
Küld a bugic@freemail.hu-ra van vagy 4mailcímem ezek nem fontosak :)
amivan e-mail címed valamiért vissza dobja az üzenetem. b.....1 és ingyenmail (nem írom ki), ezt használod még?
Ma elég jót mentünk a gumim meg vicces sárba csak a gázt kell húzni és becsukni a szemet és megy mint az állat
OK Imi várom a képeket
Gyertek Piliscsévre!
Minket jól elmosott az a fránya eső :) Kemények voltunk és "utcai" gumikkal elszenvedtük (annyira nem volt gáz) a gépeket Verebig (2db DR350, DR200, TT250) a kis DR-nek az elején eltört a fékpálcája (dobfék), bár ehhez a tempóhoz meg bokáig érő sárhoz nem is kellet :D
A hétvégére /szombat-vasárnap/ keresek Mátrafüred-Parád-Abasár-Visonta endurózásra cimborákat
holnap megyünk egyet Velence felé, de az nyugis, barátinak ígérkezik sok szenvedéssel :D (lesz egy Heidenau k60-as meg az én Kendám se egy sárgumi). Szombaton meg Lipkala (WR 250-es érdi ismerős) és 1-2 cimbiével bevesszük a Dunát Nyergesújfalu környékén és terveim szerint (bár ezek soha nem sikerülnek) Héreg-Bajna-Epöl útirányon át haza ott van 1-2 sűrűbb vonalas domb.

Bugic: ha gondolod felrakom ide a fórumba azt a pár képet ami sikerült, a videók a pára miatt olyan mint ha ködben mennénk (menőn néz ki) :D így annak nem láttam értelmét vagdosni vagy feltölteni bárhova. Viszont amit meséltél pályát azt mégnézném 1x, hogy milyen.
A sörtől nehezen lehet kivenni…
Ha most szombat vagy vasárnap jó nektek, én benne vagyok.
Mi van a faisst kezében!?
De jo idők voltak ezek!
Imi Davon egy közös endurózást már beeszközölhetnénk.Mostmár mindkettőtökkel mentem kisebb nagyobb távot