Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Légszűrőolajjal átitatod? Vagy befújod légszürősprével ?
Szevasztok!

Egy jó tanácsra lenne szükségem. Egyrétegű levegőszűrőm van (mint általában), tehát maga a szűrő egy az egybe kapja a dzsuvát, ami igazából nem is gond. Szoktátok valamivel óvni a szűrőt, hogy minél tovább bírja? Régen olvastam valahol, mintha harisnyát húznának rá a terepmotorosok. XT-nél kétrétegű, ott nem fordult meg a fejemben ilyen, de jön a nyár, a hatalmas por, jó lenne valamivel óvni a cuccost.
Sziasztok. Hátsó gumit szeretnék venni a DRZ 400cc E tipusú gépemre de eddig semmi jó gumit nem találtam. homokra kéne meg füves terepre valami harapós durva gumi. Dunlop márkát nézegetem de ott se tudok tipust mondani. Ami az új KTM eken van azok elég jó gumik. Ha valakinek lenne valami ötlete tapasztalata kérem ne tartsa magába :)
93-as és két napot melozok érte. anyit megér?
Holnap viszem a Bajner Jozsihoz. Telok szarok meg a szinatoja, kb 40e-50e ft kell rádobni, a töbi patika.
Há ez nem egy mai darab.... Hasonló volt az első cross gépem anno a múltszázadban... Csak az 25-ös volt...
Valami ilyesmi
Képet, de mááán!
Boltoltam egy zöldséget!
Idén nem lesz a Biatorbágyon endurocross verseny ?
Sziasztok üzemóra mérőktől szeretnék megszabadulni 3500ft/db
vadonat újak bontatlan dobozban! piros citromsárga és fekete
érdeklődni a husaberg87@gmail.com-on vagy 20/2112105

Üdv
Sipi
szeva! semmi, lánc kell bele
Cső!mi van a láncfűrészemmel?
Üdv!Kkhalas körül endurozni valaki a napokban?
De még lesz! Legalább 1 . Ha meg tudunk egyezni, ami egyáltalán nem biztos!
Megvolt!
Hali,Valentin napi való per?
Srácok mennyire necces a 21x1,6 ráfot lecserélni 21x1,85 re,80/100 gumihoz,nem fog elforogni esetleg, fél centivel szélesebb elvileg belül a nagyobb ráf.
Vagy ehhez a gumihoz járatos-e ez a méret?
Látom öket ,hétvégén nálam van a pici a nagy meg már járja a saját utját. Hétköznap szoktam oket vinni iskola ovi. Ez van!
Akkor mégse hülyültem el teljesen

Lányaid nem fognak hiányozni? Vagy nálad maradnak?
Még nem a feleségem, még el se váltam február 14. én lesz a váloper.
Szerinted?