Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feri.

Te miért jársz ide vissza?

Kb 4 éve nincsenek rólad jó véleménnyel az itteni aktív tagok.

Te sem vagy jó véleménnyel az itteni társalgásról, tagokról.

Jelentős időre eltűntél innen, mint író.

Megcsináltad magadnak a Facebook közösségedet, ami dícséretes. Sok energiát fordítasz rá, működik.

Aztán elkezdél beirogatni, gyakorlatilag visszatérni-igaz a magad módján.

Mi az amit a sajátodban nem kapsz meg, hogy visszatértél hozzánk?

Mi húz vissza ebbe a közösségbe, ahol semmi pozitívat nem kapsz?
Nálunk nem kell. Mondjuk én nem nézem őket. Lehet azééé?
Arany Ferikém.

Pedig megfogadtam,hogy nem szólok hozzá (d),de...........
Azért jársz ide és azért csinálod a tüzet,mert másképpen a kutya se foglalkozna veled.Olyan vagy mint az óvodában a leghangosabban üvöltő gyerek (néha mondjuk a hozzászólásaid is ezt szintet tükrözik). Mindenki vele foglalkozik,rá figyel,viszont ő a legidegesítőbb,és őt is utálják a legjobban mindenki.
Sokunknak nem kell leanyázni a másikat,vagy turhát enni ahhoz,hogy felhívják vagy üzenetet kapjon. Ez inkább szánalmas mint dicsőség rádnézve. Azt meg csak te gondolod hogy a világ hangos tőled (na itt törölgettem a könnyeimet)! Ezt te komolyan gondoltad (ide még egy tanács.NE IGYÁL GYÓGYSZERRE!!!) ? U2,mond ez valamit? Na tőlük hangos a világ!! De tőled, mint fekete pákó (csak hogy egy hasonlattal éljek) cefetül nem!!!! Gondolkozz feri,gondolkozz!!!!
Ha meg a hasonlatoknál tartunk (gólya és hal ikra),te meg pont olyan vagy mint a pattanás az ember seggén. Kellemetlen,idegesítő,nem szereti,néha elkaparja,de elviseli mert nem tud mást tenni.
A google 7 nyelvre fordítja automatikusan a videóidat? Na ne bassz!!!! Ezen sírtam!!! És még nem keresett meg a Zuckerberg?? Állj ki a kapuba és várd!! De nagyon fontos,hogy NE MENJ BE!!!! Maradj kint!!!
Kialakul egy zsírtv generáció??? Neked komoly problémáid vannak,sürgősen keress fel egy szakorvost!!! Neked is vannak gyerekeid,kíváncsi lennék,ha otthon úgy beszélnének,mint ahogy szerinted a zsír generációtól normális,az édesanyjuk hány milliszekundum alatt vágná őket szájon?? Mert nálunk megpróbálok normális embert faragni belőlük,és ha így beszélnének,az anyjuk leszaggatná mindenki fejét. Még az enyémet is!!!

Ne fáradj,nem kell válaszolni.Mondjuk ez amúgy se nagyon szokásod,meg asszem most megint nem olvasok ide fél évet.
Detto! :)
Akkor a nők "ilyenek" felétek is! :-)
Feri, nem bántasból,de ez a kép,pont nem illik ide.
Ha vetted volna a fáradtságot és 3 sorral fentebb görgetsz a csoportodban ahol én megjelöltem a neved,hogy lásd,tele van seggfejjel a csoportod,ebből az egyik pont ez a srác. 3 sorral fentebb ott "kussoltatja" le "nyomorultozza" "takonynak" nevez másokat.
Szóval ilyen sráctol kapott üzenettel nem "rajolnék".
Szelektálj Feri, nézz körül magadon.
Remélem nincs hiszti...
Nálunk botrány volt otthon ha Zsírferis videót néztem, az asszony mindig kiborult, pedig azt se tudja ki ő, csak annyira idegesítette az a "bunkó, gyökér, arrogáns, lekezelő, felsőbbrendő, köcsög" stílusa, hogy némára kellett raknom a vidit. A külön olajzás legalább 25 éves, nem mondanám újdonságnak, csak ha versenyendúróról beszélünk.
Feri! Eszembe jutott egy jó cégnév, ami tükrözi a munkásságod és benne van a legjobb márka is: Betakony Bt.
ZsírFeri!
Én nem ismerlek Téged, de szeretnék gratulálni, mert tök jó videókat csinálsz, az én laikus véleményem szerint jól is motorozol, tényleg le a kalappal, nem csak a tesztjeidet, de még veszed a fáradtságot és a motorozásaidat is rögzíted, vágod...stb. Én ezzel sosem akartam foglalkozni, mert engem egyáltalán nem érdekel, valószínű ezért is nézek ha van pár szabad percem videókat. :) Tényleg gratula, de, mert ugye mindig van egy DE!, a hanggal még abban az esetben is jobban járnál, ha némára levennéd vagy mc haver és a tekknő szólna alatta. Egyszerűen gusztustalan, nem a turha szívása és lenyelése az akár természetes is lehet ;) ,hanem a tipizált beszéded, berögzüléseid. Tudom, olvastam, neked így jön ki az "érzés", a feszkó, a pillanatnyi hangulat, de ezt az általad előzőekben megmagyarázottakra nem tudod ráfogni. Rohadtul degradáló, unszimpatikus és visszataszító. Még akkor is, ha Te ezt máshogy érzed, értékeled. Gondold el, ha egy ismeretlen megnézi a videoidat, hát biztos nem azt vágja le róla, hogy milyen fasza gyerek vagy, és biztos hogy egyre több a negatív kritika, nem véletlenül. Változtass, sosem késő! Bár lehet ez kurvára nem érdekel Téged. :)

Amúgy, amit a BETA-val, annak marketingjével csinálsz jó. A piac szabad, a versenyt szinte semmi sem tiltja. És addig van mindennek reklámja, ameddig beszélnek róla, mindegy, hogy pozitív vagy negatív. Bár ha nagyon negatív azért az gáz. Pont ilyen téma ez a külön olajzás, nagy a hír értéke, igazából tapasztalatok nincsenek vagy csak kevés, de az újdonság erejével hat. Már csak meg kell győzni a gyerekeket! :)
0,25 nel.mivolt? Takony szivas? Nekem??? De joooo kosziiii!!! Turhaaaa. Imaadom. Szep ajandek!
Az írás hűen tükrözi zsír rajongótáborának értemi színvonalát!!!!

Erre nem lennék büszke!!
többnyire az oldaltáska alján
amire te gondolsz oda max 1 menne bele de motoron biztos kényelmetlen viselet, szóval meg se próbáld
En pl gyogyszres Dobozkaba ami csavaros teteju abba raktam 5l nek megfelelo olajat es azt a legszuro hazba a seged vazhoz kotegelovel oda kotegeltem..aztan a motort ugy adtam el vele...de ha kell ott van.
Légyszives ne áruld el, hogy hol tartod ezeket a kapszulákat motorozás közbe.
Van az a kozeg ahol a helyesen iro, magyarul fogalmazo egyent nem ertik ;-)

Ha valaki dicsekszik akkor azert nem mindegy hogy mivel.
Szali,!!! Nem is dicsekedtél,hogy kibékültek...Ajàndék meg minden,,,,,Mindjàrt besàrgulok
a vágóhorog akadt bele az étolajos flakonba .....valahogy összekerültek.....
aztán a kombi lehajtott ülésén átszivárgott bele a szivacsba, amit utána a fürdőkádban mostam ki nem kevés fáradtsággal(háttámla szivacs közel mázsa ha tel van vízzel)
azóta ha viszek bármilyen folyadékot az vagy hűtőtáskában vagy vödörben van
motoron a kisebb folyadékokat (pl többnapos túrán a légszűrőolaj) ilyenbe teszem: http://m.cdn.blog.hu/pe/pet-en...
A kommunikáció szempontjából szerintem elég az ha 2 ember megérti egymást, tök mindegy hogy helyesen írnak vagy sem.
tedd be zárható nejlontasakba
Billi Bolt gyerekről tud valaki valamit? Mi lett vele?
nem mondtam hogy minden esetben kifolyik
de ha 1000 esetből egy szarrá olajoz mindent már az is pont egy esettel több mint ami kellemes.....
autóval is vagy 25 éve túrázunk és csak egyszer folyt ki az étolaj a hátsó ülésre........az is csak egyel több volt mint amire szükségem lett volna.......
egy jól működő különolajzásnak nincs párja, bármilyen szempontot is nézünk
Nem jól fogalmaztál,a zsírt csurgatja bele....
Szevasz!Te még mindíg a Dani vagy?
VeréB vergődés is szint