Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az előzőre gondolsz, az a véleményem, mindenki úgy szereli a motorját, ahogy neki szimpatikus, elfogadom akármelyik megoldást.

A videótól függetlenül általánosan leírva, gáz akkor van, amikor továbbadódik a motor, s a következő tulaj "precizitása" eltér az előző tulajétól, s vannak rajta előző tulaj igényeinek megfelelő megoldások.
Így igaz, ugyanazzal a motorral ugyan azon a nyomon egyik lovas csinálna X fogyasztást a másik meg Y értéket.
Köszi
Vegyetek gazt..az a motor
Dew ettől a viditől szerintem te a konnektorba hugyoztál ! maga a precizitás !
A megherélés mit jelent pontosan a 350-esen?
A fogyasztàs nemcsak a motoron múlik..Szàmít a stílus...a terület... az esések szâma....
Annak idejen a Yamaha yzf250 esem meg tobbet zabalt mint a 300..igaz csak 7 l volt a tank,de ugy nyelte el a benzint mikor kezted huzni neki a gazt..maskepp nem ment....tudom,hogy cross volt,de epp azt csiptem,hogy lehetett a gazt akasztani es ment..de az sem ment kicsi fogyasztassal...mindig hortam a benzint magam utan,hogy egy jot tudjak motorozni..hazafele meg kukucskaltunk meg lestuk a tankot,hogy haza erunk-e..:))
Déw! Kérdezted milyen olaj szine mikor leengedem....Ilyen.7 órànàl.
Gabesz..lehet 120 km/tankost is allitani de akkor nem megy a motor..megy de mint egy idegbeteg..de azzal nem lehet szepen erobol elmenni...
Viszont en is lattam mar 350 est vagankodni,hogy nem fogyaszt...nem a nagypalifaszat nem fogyaszt..ezt nekem soha senki nem fogja benyalatni.A hetvegen is a 350 es nagyba ugyan azt a tavot tette meg..reszelt az oldalba is,rugatta,fejre is allitotta..a nap vegen 1 lliterrel evett kevesebbet.Azok se mennek fingal..foleg ha meg is van herelve es rajta egy akra puffantyu.ugy nyeli el a benzint mint a szar.
En a 17 essel 1 tankal mocsok terepen kb 60 km tudok menni..de az a 60 az olyan,hogy mar 30 nal sirok mert vegem van...maskepp lazulosba a 70+km..de mar az is eleg itt nekunk lefel..
Ezt en is imadom.

Nalunk most zomeben 16os es 17es gepek vannak es kb tok egyforman szivjak a naftat (2t).

Ami tenyleg keveset eszik az a 350exc.

Nekem a 450es husqy annyi ido alatt uritette a 8.5es tankot amig a 300asok a plusz 2literrel a sajatjukat.
Vannak jó fogyasztások
Pl nekem a 450 husky 4,2-4,5 között evett ott ahol a többi 6 vagy 6 felett
Úgy hogy én vagyok a legdagadtabb a csapatban
Szuletnek mar a legendàk. Epp csutortokon lattam en is hogy szuletnek a legendas 120 km egytankos fogyasztasok es nap vegere hogy olvadnak el 60 km nel. Csak tudnam mi a faszt kell ezt folyton eltulozni. Autos ismerosoknek is az osszesnek 5 liter alatt esznek a 2.5 es 150 lovas autoik. Beszaras.
Ügyesen belőtted.....A környéken màr tartalékon vannak ilyenkor..
Nekem is a ktm 300 as kb igy fogyaszt..utoljara csomo cikicakk es nyeles mezozes es 47 km utan maradt 3 es kb 1/4 L benya
Sràcok! Sherco kipróbàlva a hegyen....Szuper. Nem talàltam rajta gyenge pontot....44km 2.6 óra kb 4L benzin fogyott. Futómű feszes...ha leugratsz nem jön zavarba.Ciki caki nagyon könnyü. Rövid a motor fordul,mint bicikli.Venti kevesebb megy ....mint a régin....
Azért a megszűnéstől messze vannak, akármilyen szép és új szólamokkal beharangozott nagy megújuláson átment a gas gas (éppen mint a bolsevik pártok az elmúlt 100 évben, minden levert lázadás után), ajánlanád valakinek, hogy nyugodtan tegye bele a vagyonát?
Csak arra gondoltam,hogy a Beta Sherco is gyàrt rendes kétütemüt.....ha meg a gas gas is....Régebben ez nem volt így.
Megszűnni látszik a Ktm egyeduralom...??? Én meg pont azt látom hogy a 2018-ba a Gasgas kiadta a 2012-es Ktm-et, magyarul megvette ezt is....
Bocs nem figyeltem, Sanya...
Sanyierős mérte a Gasgast, ha jól emlékszem tele tank 128 kiló volt a 2013.. Ahhoz képest nem is sok a -15 kiló, főleg úgy hogy elöl légteló van benne.. A lítium aksi meg a légteló, az 4-5 kiló minusz.. Véleményem szerint nem elírás..
Nem hihetlen.Az én 12 esem 128kg volt teli tankal....Ha megnézel bàrmi 2017 es 300 2T az 15el könnyebb....Nagyon nehéz volt a vàz....a lengővilla ..plusz az aprósàgok....csavarom stb...Be kell làtni a Ktm 300 2T egyeduralma megszünni làtszik....Köszönheti ezt annak....hogy évekig kiadott a kezéből müködőképtelen öninditót...De így szép az élet....Színesen
Ha a vazbol tenyleg lefaragtag 6 kilot akkor az elozo vaz nagyon szar volt. A motor is bazi nehez lehetett ha volt rajta 15 kilo.

Mondjuk a ktm esz nelkuli sulycsokkentese (pl ezek a puha felnik eleg serulekenyek) se jo.
https://issuu.com/enduro21.com...

77. oldal.

Azt mondja Miki, lefaragtak 15 kilót a 2018 GAS esetében
Ha valaki vesz egyet, tegye már fel mérlegre, hihetetlen érték, szerintem félrebeszélt.