Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jol elbaszta Roman. szar fele ment vagy mi? egyebkent kurva unalmas 90 perc volt sztem.
Akkor gyere holnap is. Az is jó lesz...
Alex-el csapattunk egyet, nem volt semmi különös, a tegnapi után már fáradt voltam. A tegnapi jobban sikerült.
Mi volt ma?
Köszönöm
Szia,
Talán a legkönnyebb motorblokk ha jól emlékszem abból az időből. Ennek meg is van az ára. M5ös menetek, ezek persze rendesen szakadnak. Önindító folyamatosan bedöglik.
A régebbi 250esek elég jó megbízhatóak voltak, de ezek már nem annyira.
Én is utána jártam mert pont ezeket nézegettem anno. Aztán lett egy öreg, nehéz Exc525 :-), amit még nem sikerült szétütnöm eddig, pedig megtettem mindent :-)
Az egyik barátom a régebbi BMW-s korszakos 4T Husqvarna 250-310-essel szemezget pl 2009-2010, van valakinek tapasztalata, hogy mik a jó és gyenge pontjai a masinának?
Szóltam Gyurkának is, meg Ferikének, a holnapi motorozásról.
Hurrà!!Süt a nap..Fúj a déli szél....Azzal meg csak a meleg jöhet..
Van egy baba 2015 os patika fullextras 300 as gg eladom. Rengeteg csili extraval komoly telokkal. Kerekekkel nagyhuto titan cuccok stb. 4500 euro. Keresre kuldok kepekwt. Facen.
Az legjobb az egészben, hogy mondhatod azt, hogy nem jössz ide többször és jöhetsz titokban. Az átlag polgár úgyse tudja meg. Csak gyanítja. Ha valaki okosabb, akkor az biztosra veszi... ;-)
nekem a gerecsemotor belebaszta a 4 perselyt egy pufiborítékba
Ha teló perselyeket postáztok, akkor azokat külön gondosan egyesével be kell csomagolni(legalább egy szigetelőszalagot rátekerni) ,
mert a szállítás alatt megsérthetik egymás perselyén lévő bevonatot, főleg ha más fém alkatrész is van a csomagban, összeöntve nem jó ötlet postázni.
Kirakod a nagyvilágnak, nézzétek milyen frankó dolgot csináltam/vettem stb (így érzed belül külső behatások nélkül)
Aztán kívülről jönnek gondolatok, amik azt mondják az ő nézőpontjukból, hogy egy szar amit csináltál.
Akkor az miért változtatja meg benned az eredeti gondolatot/érzést?
Miért nem fogadod el, ez az ő nézőpontjuk, s ennyi, ők így látják...attól még te láthatod másként, s nem kell rosszabbul érezned magad.

Megosztom, mert szükségem van arra, hogy kívülről megerősítsék azt, hogy az egy jó dolog? (gyerekeknél ok, felnőtteknél nem hiszem ez az indíttatás)
Megosztom, mert az nekem egy jó érzést szerzett és szeretném megosztani a jó érzést?
Megosztom, mert mert meg szeretném mutatni a nagyvilágnak milyen ügyes vagyok?
Megosztom, mert?

Meg tudod válaszolni azt az "egyszerű" miértet, amit a gyerek kérdezett? (őszintén, csak magadnak) Van e célod?
S átgondolod a lehetséges következményeit előtte, mikor leírsz valamit/megosztasz valamit egy publikus helyen a nagyvilágnak? :)

Nem gond, ha csak a facebookra írsz, de ott az a bibi, hogy elveszik az érték, az csak egy információ folyam, napi szinten lekövethető, de szart se lehet utána megtalálni rajta.
Értékmegőrzés/keresés szempontjából egy kalap szar jelenleg, főleg hogy tele van szemét áradattal az is. Persze ez itt is igaz, meg a neten mindenütt, de itt legalább rá tudok keresi az évekkel ezelőtti dolgokra, nem csak azt bassza elém, amit jónak lát, hanem mindent vágatlanul, el tudom dönteni, hogy mit akarok elolvasni és mit nem, nincs előszűrő, bármire tudok keresni, stb.
Részemről ezekért rühellem a facebookot, s nem is irkálok oda semmit, mert tudom elveszik a folyamban pár nap alatt, persze vissza lehet görgetni...csak vannak néha, hogy eltűnik ez az itt ott...vajon miért. S a fene se görgeti vissza éveket, hogy megtalálj valamit.
Már a saját facebook levelezésemben gáz utólag megtalálni ott dolgokat, le szoktam inkább tölteni az egész facebook oldalam arcvilátan és megkeresem benne szövegszerkesztővel...bár az is szar, mert a képeket nem menti hozzá.
Ügyes
Az idei hells gate is megvan!
Egy olyan észrevételen, hogy nekem nem tetszik, nehogy besértődj már. A minőséget, tartósságot, célszerűséget nem vitatta senki. Ennyi azért bele kell, hogy férjen.-szerintem.
Dokit akart írni...
nekem régen kedvelte a gyerek a homemade dolgaim
bolti roller volt kettő is mindkettő egy foshalom volt, igaz az egyik az alja árkategória volt
a 20 kilós gyerek alatt meghajlott az a picsa vékony alu váz
pont azért írtam hogy ha már csinál valamit igazi rombolót kellett volna
ilyen kormányállítás és hasonló extrák teljesen feleslegesek, 10 perc alatt ki lehet toldani aztán nem nyiklik nyaklik a csőben cső, mert úgysem kapsz olyat ami tökéletesen passzol
Jól tudjuk, hogy a háttérből te mozgatod a szálakat !!!
60*20-as
akkor ez után lehet neked privátban írni? amúgy értékelem a saját kézzel készített dolgokat, bár sokkal egyszerűbb bemenni valahova megvenni, de ha Te magad készíted, akkor az sokkal többet ér a gyereknek. Ha elfogadod a kritikát, akkor a kormányon változtass valahogy, a magasság állítását old meg, pl cső a csőben. KTM színű festés után meg két markolat rá, hogy kényelmes legyen. Illetve amin állsz az egy 60*40-es zártszelvény, vastagfalú 3-as? nem hajlik meg? vagy megerősítetted alulról?
a map swich-es dologra kíváncsi lennék.
engem most minek kapcsan is neveztel meg? :)

egy szoot nem szoltam a rolleredre... ovodas:)