Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az enyém nagyon nem ilyen
ha nekem rávágnának egyet a kezemre akkor most minimum behugyoznék(a régivel össze is fostam volna mindent)
nem is ilyen lazán "mozgós" hanem sokkal mélyebben van-volt az inak alatt-között
ezért nem is értettem hogy szurkálod ki olyan mélyen
Mindenkié kemény.. Itt egy műtét, hogy miként lehet eltávolítani, ha tűvel nem akarod..
http://youtu.be/AO4iOTD2_ek
olyan 2010 felé volt rengeteg fogelhagyós mitas
mostanában egyet se láttam
Talàn zöld. 19 esbe 110 a legszélesebb de olyat terül....
Köszi eloszor valaszokat, előtte 95ös rm -em volt 25 os nekem az áttételei nagyon rovidnek tuntek, meg aztan futomüve se kifejezetten túrás, enduronak meg azert masak az attetelezesei, Mutattak egy gasgas 250 et elsöre rohadt jo alacsony,volt de megis magas hasmagasság, meg azert nyomatekosnak is gondoltam, de nem épp egy elterjedt tipus mint a ktm. Nekem nagyon bejön a 2t azert is ezekbe gondolkodok, amugy meg valoban 2002 es koruliakbe gondolkodok.
Koszi Sandor. Van valami csik jelolese is? Zold piros stb. Mintha zoldre emlekeznek.szelessege?
A pampera és az EC nem ugyanaz, az két különböző motor.

A kérdésedre nem lehet válaszolni, mert sok az ismeretlen, nem tudunk rólad semmit, hogy te milyen vagy, neked milyen az értékrended, mi mennyire fontos, stb.
Abban tudunk segíteni, ha tisztában vagy a saját nézőpontjaiddal, hogy melyik nézőpontból melyik motor lehet alkalmasabb,
s akkor ez még csak a típus kiválasztása, azon belül még rengeteg szórás lehet, mivel feltételezem használt motorban gondolkodsz, ott meg már az állapota is rengeteget számít, lehet jobb egy konkrét hirdetett 250 mint egy 300 stb, vagy egy KTM mint egy GAS, stb.

4T-t egyáltalán nem említetted, stb. Miért ezekben a típusokban gondolkodtál? Röviden, mik a nézőpontjaid, melyik ennyire fontos?
C18 olyan jó 19 en......mint semmi màs...Ebből kifolyólag a 18 ra is azt vettem...Hétvégén remélem kipróbàlom....na meg a Shercot...
A 125-ös nem való sík terepes nyelezésre.

Megnézed a fényképeket, meg a súly, teljesítmény adatokat, irni olvasni tudsz-összehasonlítod, hogy ugyanaz vagy különböző.
Létezik, sanyó mindig azzal szereli a crossmotorokat. Imádja.
Sziasztok! Kérdés, hogy szerintetek melyik lenne jobb endurozgatni teljesen atlagos terepen néha egy kis siratozás erdei fás részek..de inkabb nagytobbség tényleg csak sík terep ahol lehet nyelezni rendesen. 2 tipuson gondolkozok, ktm exc 125 vagy gasgas ec 250 esetleg 300 , továbbá a gasgas 250 pampera és az ec250 ugyanaz vagy ket kulonboző?
Sracok. 19" mitas gumiba mi lenne jo vegyes palyazgatasra? Lazabb talaj inkabb homokos.letezik a c18 19" ben? Nem szakad annak az oldalfoga? Van valami bevalt tipus?
Ez már kemény volt mint a beton
Gyógytornász is azr mondta hogy el lehet masszírozni, aztán azt mondta ezt már lehetetlen
Ami azóta lett sokkal kisebb és puhább ez még annyira nem zavaró és még nem is fáj
Nekem is van ganglionom, néha kiszúrom tűvel (3-4 havonta kb.) és nagyjából ennyi. Nem sok vizet zavar..
szevasz te merre laksz élsz Erdély országba??
választ ide vargajv74@gmail.com
http://www.webbeteg.hu/cikkek/...

megvolt sok-sok évig(vagy 15) és mindig csak egy kicsit lett rosszabb a végén max 45fokban hajlott a csuklóm mert nyomta, és fájt is
ha csak a tv előtt vakaróztam akkor semmi baja sem volt
a fiatalkori szőlő-gyümölcs metszéstől alakult ki + mellé egy általános jobb kéz megerőltetés(tűzőgépet nem tudom egymás után 20x összenyomni)
igazság az hogy már régen abba kellett volna hagynom a motorozást, de erdély annyira szép hogy nem tudok nem menni oda..
Nem Zsoci..hanem Toni..majdnem ugy tud,de nem versenyzik csak motorozik..de elit motoros.
A kepen latszik,hogy Toni ahol keresi a helyet az majdnem fal..vagyis egy kis tenyernyi perem van es alatta mar megint olyan meredek mint felfele..es gurulo koves.A talaj eleg jol all..mintha beton lenne..Ott fel kell lepni a motorral es egybol at forditani balra,majd abokrok fele latszik megint eg ykis oldalazos parkany amin fel kell menni...eleg meredek igy motorral...meg kell orizni a hidegveredet es alkalmazni a tudottakat es csinalni...persze kinlehet kerulni de ha kihivas akkor legyen mar az..
Ez Zsoci meg Zsoltika jatszotere..avagy ezek mar kivulrol ismerik,neven szolitjak a dombokat feljarokat..Nincs mas vidi mert nincs kamera...
Beteg helyeken mentunk...a nagy murok sokszor a seggembe volt,pedig birom az extremet,de ezek tudjak mi is az.Ahoz hogy ajok kozott is jo legyel,nem eleg alap dolgokat tudni..kicsit mar betegneknis kell lenni...
Zsocinak is most vettek ki a szeget a csuklojabol..csak sajka csont torese volt..3 szezont baszott el emiatt..a leg hitvanyabb tores ami letezik.
Inhuvely gyulladas nem?
A dechathlonban lehet kapni, fekvőtámaszhoz segédeszközt, arra tudsz terhelni, imitálva a kormány terhelését.
Egy 20 éves kezeletlen sajkacsönttörésre ismét ráestem. Mindkettő motoros műsorszám volt.

A mozgástartomány nagyon lecsökkent a műtét után.

Ahogy gyepálja a motor , egyre inkább panaszmentes a krosszpályán.

Az erdei sziklás részek még mindig agyonvágják.
volt egy dudor(szakszó nem jut eszembe) azt vették ki, igaz már félig visszanőtt de legalább nem fáj ha húzom a gázt
előtte fél gáz után újat kellett fogni mert szúrt
fekvőtámasz csak ököllel megy így is....
plusz van valami nyaki anomáliám is ami miatt lent kell tartani a kezem ha előre áll egyből zsibbadok
pl robogón nem zsibbad ott lent is van meg megvan az a hajlat, bicikli is jó
azt hiszem kiveszem a bicikli kormányt és avval megyek vásárolni, csak még nem tudom hová....parillába van pár féle valószínűleg ott kezdem
Milyen céllal műtött? Mi volt a probléma? (Ha nem indiszkrét)

A bal csuklóm kezd rosszalkodni visszahajtott állapotban, ezért érdeklődöm, tenyéren pl fekvőtámasz már nem ok, fáj.
Motorozás is csak azért megy, mert akkor kikapcsolok, s nem érzem.