Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



A múltkor még nagy hó volt, most meg semmi? Elutaztál valahova?

Ahol Zsoci pakolgatja a Betat, az új hely? Nem emlékszem a videóidban rá, vagy csak nem ismerem fel.
Hosszabb vidi privát fórumon esetleg?
ha előre billented egy cseppet bármelyik kormányt segít a sweep en, amit hiányolsz.
Sajnos a kormány az, amit elméletben kisakkozni elég nehéz, próbálgatni kell.
Nagyon fontos a kezelőszervek pozíciója is, ezzel együtt az is, melyik pózban vagy többet a motoron, ami jó állva, nem jó mászóban, stb.

Próbálgass, remélem mielőbb megtalálod a neked megfelelőt!
Van 3 féle anyagminőségben pazzaz kormány.
A 7075-T6 alumíniumból készült 28 as kormányuk egész jó, nem mondom, hogy nem hajlik el, de nem ilyen egy eldőléses a dolog,
már renthal twinwallt is láttam meghajolva az volt a gasgason, mikor vettem.
A pazazz a céllövöldében is egypálcikás:-)
végülis elég a 22es is, csak ne olyan legyen hogy eldől a motor és elgörbül, havernak a pazzaz egy eldőlés után elhajlott az xl-en
a vintage mid 837es típust megnézem valahol itthon
köszi!
Ahogy adrián kolléga írja, az E oszlop mutatja a hátrahajlás mértékét, YAMAHA YFZ 450 07+ típusokban lévő 819-es fatbarnak van a legnagyobb hátrahajlása, vagy 7/8-adosban, a vintage mid 837-esnek még nagyobb.

Ha csak túrázol, akkor nem kell a feltétlenül a vastag kormány, elég a 7/8-ados is.
Ki nem latta volna..a tegnapi
http://www.renthal.com/shop/mx...

Menj rá a "spec" feliratra és megadják a méreteket. Jól mutatja az ábra a hátrahajlás mértékét.
Így van!Ezért nyúltam mellé én is...Egy-két helyen legalább írják,hogy hány mm-re van a kormány vége a középső egyenes résztől...
körbenéztem pár boltot, sehol sincs az a rajzokon amire kíváncsi lennék
van ott minden méret de az a görbület sehol
A Domi gyárija is jobban hajlított,azzal kényelmesebb volt.A mostani kb olyan,mint a KTM-es fotón.
esetleg tudsz típust?
mert a fotókon alig látni eltérést, felénk nemigen van rendes motorosbolt
esetleg kecskeméten a parilla, de az nekem nem kimondottan szimpatikus hely
Nekem is műtött a csuklóm, elhanyagoltam a gyógytornát is, nagyon rossz a mozgástartománya.
Kellett vagy 2 hét terhelés, mire beállt.

Plusz a boyesen-nek van olyan markolata ami el tud mozdulni, mint a gázkar, az sokat segített.

A legjobb, ha kiválasztod a legnagyobb "seprésü" kormányt a katalógusból, összehasonlítod a jelenlegivel, és előbb utóbb tudsz venni egy olyat, ami megfelelő.
Tatabanyatol mar eseget masszivan. Remelem.reggelre odaer keletre .. Imadkozok erte.
persze nem annyira egyenes mint a gerely de majdnem
evvel a kormánnyal kb 3 perc és zsibbad a műtött kezem, pedig elég lent van és magamra is van húzva(a ténéré kormánya jobban hajlított avval is egész jól bírtam)
ezen a bicikli kormányon elvagyok akár fél ürát is zsibbadás nélkül persze egy kicit lejjebb van de nem sokkal
szóval valami hasonlót vagy egy kicsivel enyhébb ívűt keresek mint a biciklin van
a képeken kb látszik milyen egyenes a kormányvég
most már nem nagyon tervezek hard terepet csak laza földutakat
Azt nézd meg,hogy mennyire van hajlítva...Én is ráfaragtam,mert ugyan hajlítottat vettem,de nem eléggé.Ha ülök,a motoron,nagyon csavarja a csuklómat,és kényelmetlen.Terepezéshez,meg ez a megfelelő...
Dobjál már róla egy fotót, mert utoljára a kerti kapán találkoztam egyenes kormánnyal:-)
Ugy tunik igen
Nekem van egy gagyi 22es meg egy 28as pro taper mindkettő egyenes..... akkor lehet ppnt beválasztottam a sok görbe közül az egyeneseket??
Gyakorlatilag az összes kormány olyan mint amit keresel...
http://www.renthal.com/shop/mx...
találkozott már valaki ilyen kormánnyal?
felülről nézve ilyen, amúgy rendes forma(túra endúrókon láttam ilyet vasból) csak az utolsó "kanyar" legyen egy kicsit a vezető felé hajlítva 15-20fokot
de valami ütősebb alumínium kellene az se baj ha 28as
ami van kormányom azt lehetetlen meghajlítani
o6203593115
Szia, kérnék egy elérhetőséget! Köszi