Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.hinném. Senki sincs olyan hulye hogy hitelre vesz endurot. Tan szemelyi kolcsonre vagy mire gondolsz?
Brandauer ekkor még a munkàs őrségnel dolgozott. Ott volt rakâros. A zene kurvajo. Nekem.itt egesz nap hasonlokat kell hallgatnom. Meg tiroli jodlizenet. Nem is csodalkozok hogy mar teljesen bekotortam.
Tele vannak hitellel
Viktort meg Bontós Vilit megismertem, de ki volt a harmadik..??
Szerintem a ktm et nem.kell felteni. Ma jott kecskemetre 5 db tpi 300. Es meg ma mind az öt el is kelt. Na ez a durva. Ugy veszegetik az emberek a 2-3 milios motorokat mint a pinty. En nem.tudom.mi megy itt de kurvara tele vannak az emberek.
Én maradok a biztosnàl! Nincs pénzem se időm kiserletezni . Ettől függetlenül irigylem Csokeszt a bàtorsagaert! Ő biztos tud belole faragni egy jo kis motort ha va rajta egyaltalan faragni valo.
Ferikém aki tud a kemping biciklivel is nagykabátba is tud pl. http://youtu.be/_wyAUcyPqKE
Köszi szépen..
Gratulálok az új mocihoz!

A Kayaba eddig mindenbe bevált!
(KAwasakiYAmahaBArter)
Remélem Szali...aTe hűséges maradsz a Ktm ...hez...Mert ha te is elpàrtolsz.....lehúzhatjàk a rolót...
Ha a gasgas betalal ezzel a motorral marpedig viszik. Mérseklo hatassal lehet a ktm lassan irrealis araira nezve. Ami jo. A vevokre nezve. Ha Tartosan a piacon tud maradni az befolyasolni fogja az egyre emelkedo arakat. Abban az esetben ha tartjak az àrpolitikajukat es jovore nem emelnek drasztikusan.
KYB elol hatul,ami azt jelenti,hogy WP be szeriaba fele lehet a tudasa,vagyis soha nem lesz olyan egy WP,na meg ennek a gassnak ott a link,ami hupplisba megint jobb.Szerintem a ,otor alol nem is kell eros legyen,inkabb kezelhetol,de kozepen a fontos mert sokszor onnan gyorsitasz vissza...minden esetre kiprobalnam egy napon keresztul itt a rozsdas hegyek kozott....na meg sziip pijos
Hogy melyik a jó motor ebben nem nyitnék vitát, ízlés dolga, de megtetszett az új Gasgas a Királyválasztón és egyszerűen ki szerettem volna próbálni.. Ár érték arányba jelenleg a legjobb a piacon, de ha nagyon nem tetszenének a megoldások rajta, felőlem ingyen is adhatnák.. Két három hétvégén használtam még csak, de az is csak krosszozás, én nem endúrózok télen. Tehát fogalmam nincs hogy milyen, arról majd jövő nyáron lesz meg a teljes kép. Semmi köze a régi Gasgas-hoz, talán csak a blokk hasonlít, de az is csak nagyvonalakban. Érzésre kisebbnek tűnik a motor, de nem ér le jobban a lábam róla. Erősebb nyomatékosabb középen a Ktm-nél, ami krosszozásnál kimondottan előny, de extrémbe meg majd elválik. Alsó fordulaton kicsit nehezebben bírja el a fokozatokat, annak ellenére hogy rövidebb az áttétel a Katihoz viszonyítva, meg fölül se szól annyira, de ez nem zavar egyáltalán. A telói kibaszott jónak tűnnek így elsőre, kiváncsi leszek köves helyeken hogy viselkedik. Kormánya jól fordul, kicsit el kellett hajlítani a hűtő sapkát hozzá. Üléspozíció olyasmi mint a 2017 Ktm, de az ülés teteje keskenyebb, ez nekem jobban bejön. Nagyvonalakban ennyi..
Oktat egy profi :)
a ket millios ar eleg vonzo boltbol afaval szerintem. ha a motor is (tudja mondjuk egy 16os exc dolgait) akkor szerintem jo vetel
Ezen meglepődök.... Csoki elég jó motorokhoz volt szokva...Ktm utàn gas gas.....??Miért hogy minek?
ez ám az extrém nem az enduro...

http://youtu.be/vdFb4cUHuIw
haver így törte el a bordáját a kormány merevítőn
kicsit nagyot pöccintett és esett egy orrost, a honda xl meg azért annyira nem rugózott jól hogy toleráljon ilyen hibákat
Ott egy kis hatso fek peccintes es maris lass csodat...egybol veszi le az orat es nins hatas!
Nem semmi......Mikor jön a tavasz...???..Valaki rendezzen màr egy terem enduro versenyt....
2. kép
én ilyenkor mindig hanyattesek, motorral vagy anélkül, úgy tűnik nehéz a seggem
Jézusom, vidd innen :) Nézz körül kicsit jobban, találsz majd 4000-ért is 320x240-es kamerával :) :) :)
Ez ugyan az mint az autóknál, nekem is mondják hogy az én autómban a nevet kell megfizetni, és az mondja akinek egy Suzukija van, biztos adok a véleményére...
van eachinek is. persze minősége, tudása biztos töredéke a dji-nek. az ára is:)

https://www.banggood.com/Eachi...
vagy Tianqu XS809W

de nem hiszem hogy feri nem a dji-t vette:)