Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most ki milyen vállalkozó?? Ugye mert van akinek elég egy laptop és kész a vállalkozása amit keres arra költi amire tudja. Van a másik vállalkozó akinek sokkal nagyobb beruházást, eszközigényt igénylő a vállalkozása! Én pl. előbb veszek szerszámot, szerszámgépet mint egy új motort!!! Kinek mi fontos az életbe!
na meg azert adtak el 1 nap alatt mert elotte honapokig nem volt 300 tpi, magyaran ezek a sracok mar vartak.
havi 50 ezer spórral 5 év alatt megvan a 3 millás motor
aki napi 1 doboz cigit elszív az már 30 ezer.....
kinek mi éri meg
persze kifogásokat mindig lehet találni
Azért azt hozzátenném,,, sok ismerős vesz új motort, de főleg külföldön dolgozók.
Én is szeretnék, mert ugye azért azt én töröm be...:)
Igen, az árak, azzal van a baj, a magyar fizetésekhez képest,( magamról beszélve).
Bla-bla-bla, lehetne sorolni az érveket....
azért mert 5 motort eladtak kecseméten 1 nap alatt nem kell azt hinni hogy az ország jobban teljesít
nem tudom hány helyen árulnak új motorokat legyen mondjuk 50, ha mindenhol eladnak 5 új motort akkor is még csak 250 motornál tartunk

amúgy egy átlag aktívabb melósember(nem a csóró alkes kőműves segéd) aki keres 200-250 felé mukahely+maszek simán összeszed 2 millát ha akar 4-6 évente
utána már csak az a kis plusz kell amit a régihez "rádob" mondjuk 2-3 évente
de egy tanultabb ember kis szerencsével bekerül egy jobb helyre simán megvan a havi 3-400 épnz is
aztán van a ki hajzselére meg cigi-pia-kólára költ az arra bassza el a pénzt és van a ki motorra kuporgat
oke, csak tisztazni zerettem volna mert sokszor a vallalkozo az pejorativ kifejezeskent hasznalatos.
Idézőjel azért van mert valami olyat írtam le röviden amire nincs hétköznapi szavam, most kreáltam.

Arra gondolok alatta, aki nem csak alkalmazotti bérből él.
Lehet rendes vállalkozó is, de ettől többre gondoltam, ezért tettem idézőjelbe.
Aki foglalkozik valami pénzszerzési lehetőséggel, tőzsdézik, üzletel, stb.
Azaz vállalkozó szellem, lehet jobb lett volna ez a kifejezés.

Bocsi, remélem megválaszoltam a kérdést! Nem negatív értelemben akartam használni, ha erre gondolsz.
mi az h " vallalkozo reteg"? miertvaz idezojel?
Fecokam ki a faszt kell leszopni vagy megdugni,hogy motort kapjal jo aron..eskuszom en is tolnek a gassnak reklamot ha jo,meg versenyekre is meg borzolnam vele...szerintem a futomu tobbet visz mindt a motor karakterisztika..azt ugyis meg szokod kezelni,de ha a futomu kaxi akkor az is marad.
Hozzáteszem én még nem próbáltam, csak elméletben a változtatások, a részletes robbantott ábrák, meg az itt-ott olvasott/látott tapasztalatok alapján gondolom amit írok róla.
Köszi a tapasztalati infót én is elfogadom a tied, simán el tudom képzelni, ha az olaj olyan amilyen, akkor meg másként működik.

Ez így igaz, mindig tanul és tapasztalat az ember...
Szerinrem: Az új gas gas azt tudja...amit egy 2014 es ktm. Azok pedig a maguk idejébe ...a legjobb motorok voltak...
Grat a drónhoz!

Erdőben fák között próbáltad már?
Ami gondod volt a régivel, ezzel szerintem 100% nem lenne, persze a KTM hez képest lehet nem tetszene, de a régi gasgasodhoz képest szerintem jobban bejönne, főleg azért mert már átültél KTM re és ez a gasgas is "KTMsre" sikeredett.
Várjuk a nyarat!

Na jó, elég ha már tavasz lenne
Szerintem nem fogja lent tartani az árat a GASGAS se örökké ennyire, a KTM-et meg megveszek annyiért is...
Ez az akció egy nagyon jó húzás volt a Gerecse motortól, elviszik többen, lesz több tapasztalat, ezek nagy eséllyel jók lesznek, mert jó a motor, s ezek után már a nem elvakult KTM fanok is nagyobb eséllyel veszik meg többért is.

KTM max akkor fog árat csökkenteni, ha már nem veszik a motort elegen, ez szerintem még messzi van...
Szerintem sok nincs, esetleg extrémre alulra kicsit több erőt belevarázsolni, folyathatóságot javítani ha valaki sokat megy lefulladás közelében mászóba, de EC re tökéletes ahogy kijön, szerintem...
Jarvis álarcban, még kezdő korában
Sokan voltak/vannak magánszemélyek akik új autót is vettek/vesznek hitelre, s az sem haszongépjármű volt, ezzel az erővel simán el tudom képzelni a motort is.
szerintem nem a Magyarországon alkalmazottként bejelentett/dolgozó melósok/családos emberek vesznek új enduró motorokat 2 milláért.
Valószínűbb a "vállalkozói réteg" vagy más célcsoportokból kerülnek ki a vevők, esetleg a külföldön dolgozók.

Persze nem tudom mit értesz átlagember alatt.
Természetesen, hiszen a fél ország már kint dolgozik külföldön.
Biztos, hogy a Zsír rögzítette az eseményt!
A modern tánczene is az ő műve...
Gratulálok az új motorhoz!
Magyarorszàg jobban teljesít.
Számomra hihetetlen hogy az átlag ember ennyit költene az extrém hobbyra.
A provident finnanszíroz mindent