Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam neki azért hogy nyáron ne essek el :-)
Vegul is igaza volt, nem?!
Minden nap elmondta a vén kötöző nő hogy miért kell télen motorozni...
Kb egy eve turtam ki a tarsadalombiztositasbol es linkeltem ide, hogy mikor nem latnak el tb alapon. Tetelesn van felsorolva hogy mire nem vonatkozik az ellatas. A motor, enduro, krossz nincs benne, tehat ellatnak tb alapon. Akit erdekel keresse vissza vagy nezze meg a torvenyben.

Az hogy hogy allnak a motorosokhoz meg egyeni intelligencia kerdese
Bicikli, foci, meggyszedés, csatorna tisztítás bármi csak ne motor
Itt-ott folyt belőlem a vér, némi bőr cafatokba, nem tutam lábraállni, aztán kérdik mi történt?
Mondom eldőltem motorral(nem tudtam letagadni fél oldalam a crossgumi mintáját viselte)
Aztán annyi volt a válasz: üljek csak le majd szólnak
Hát ültem...... olyan is előttem végzett aki fél órával később jött az ügyeletre, konkrétam le se szartak
tizenpár évesen követte el ezt a hibát haverom is. azóta esett már le lépcsőn,rúgták meg a céges családi napon foci közben,görkorcsolyázott,farakás indult meg alatta...fel sem tudom sorolni...
Ügyes, ügyes!
Ezt így kell!
Dühítő, hogy a rendszer ellenem van s nem értem.
Ismerösöm elesett motorral az erdöben...bevitték a kórházba...az orvos kérdezi mi történt...Ö elmondja...az orvos kihivta a rendöröket...de közben telón beszéltünk...Mondom neki..nem lesz jó..a motort valahoga ki kell hagyni a bulibó...Aztán hiv egy óra múlva..hogy jöttek a rendörök...de már el is mentek...Ugyanis arra a kérdésre..hogy milyen motorral történt a baleset...azt válaszolta...hogy dehogy motorkerékpárral...hanem montenbike kerékpárral...csak az orvos biztos elértette...
Nálad a pont....
Megtehettem volna hogy nem fizetek, mert nincs semmi magyarországon a nevemen, egy átlagos magyar enduro ki is jött volna ennyiből. Tanultam belőle. Régen sokat motoroztam egyedül ezután csak másokkal együtt fogok motorra ülni.
Köszönöm. 97-ben volt aprilia tuareg, utána xt600 majd 11 év szünet. Tavaly sxv550 kétféle kerékszettel, de nem szerettem meg, mert sokat földhöz vágott aszfalton. Azokat mind megúsztam törés nélkül. Szinte csak sportmotorral közlekedek, az kiszámítható, nem változik sokat a terep viszony. Szó szerint nyugis 200-zal kanyarodni, egyenesben még gyorsabban menni, a terep motorozás jobban vonz.
Teljesen jogos.
Nem okoskodni akarok, de sisakkal a fejemen is letagadnám.
Amennyit fizetek, az anyjára húzza rá az extrémsportot.
Majd ha a narkós, alkoholista, stb. köcsögökkel, parazita cigányokkal is kifizettetik a kezeléseket, akkor el gondolkodom egy másfajta mentalitáson.
Jobbulást!
Jobbulást! Mostanában kezdted az offroadot?
lemérve 2,5kg sár volt a ruhámon, 5 ember alig tudta levenni a kórházban rólam nem volt mit tagadni. Az nagyobb baj volt hogy 16-24 óráig nem kaptam fájdalom csillapítót pedig több embertől is kértem. 3 nap után ledob az ágyam mellé egy üres lavórt a nővér hogy akkor lehet mosakodni. 1 centit nem bírtam a lábam arrébb tenni. Majd visszamegyek, eltöröm a lábát és ugyanilyen odaadóan fogom ápolni.
SOHA nem mondjuk, hogy motorozás közben történt.
Külföldön lakom nincs magyar TB. A kintit nem fogadták el, extrém sportra amúgy sem érvényes a TB. Lehet ez síelés komolyabb hegymászás, stb.
Ez a kisebbik része. 2 hónap kiesés a munkából többe van.
Korhaznak miert fizettel?
Kint hagYni estere lassam.csupa jegcsap es dér es ugy induljon küllőre.
Az út mellett mentem mert nagyon ki volt járva traktor/terepjáró által. Agyagos vizes volt a talaj, telement a gumi mintázata, beestem középre ahol pont árok volt a lábam alatt, de a térdem már a púpon volt. A csizma fölött tört el, 90 fokban elhajlott kifelé. Mire rám találtak már visszaraktam egyenesbe. 3 hét után már nem fáj annyira, nézegetem a motor hirdetéseket a feleségem legnagyobb bánatára. Tegnap fizettem ki a kórháznak 641,000Ft-ot. Ha csak eldobom a motort jobban jártam volna. Az út is szar volt és 3 óra motorozás után a kondim is elfogyott. Sajnos nem tudom a motorra fogni.


Mielőbbi jobbulást!

Ráesett/dőlt a kifeszített lábadra a motor? Hogy történt?
+10-ben is törik.
Vajon honnan tolta ki a motort a +15 fokos fűtött garázsból? Egy hőmérőt tehetett volna a blokk oldalához, bizonyítéknak...
Ha ez kint áll pár órát a -21 ben és jól át van hűlve, szerintem nem fog így beindulni.

Egyébként van baj a fejben, ha -21 ben akar motorozni
Elmebeteg hülye. Komoly problema lehet a fejben ha -21 ben motorozni vàgyik. Olaj picit elfelejt folydogalni. Arról nem beszélve hogy ilyen hidegben törik minden. Müanyag .fém. csont.izület szakad.