Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez 310!
Próbáltad, milyen változást veszel észre?
Helló fiúk!
Erről mondjatok már valamit.
Husquarna 510 i TE
Szegyelte azt a gizea furujat. Csak legyen mar fius kinezete annak a kislànymocinak :)
szarintem nem volt gyorstengely...csak gyorsan kikapta... . Az inkább elöl szokott lenni.. .A lánc..az enyémbe gyári áttétellel 116 szemes...de ez ha jól látom ...2 vagy 4 szemmel több...Ha van valakinél flex...lehet méretre vágja...
Azt írtad eddig hogy milyen fasza hogy a kipu se lóg ki, most meg rákerült a nagy. Nem lehetséges hogy a teljesítmény a kisebb kipura volt optimalizálva ?
Ja! En azthittem.elkapott ott neki valamit. Gyorstentelye van ? A lanc jollattam hogy hoszu volt amitvittek neki? Vagy forditva tette a tengelyt ?
Szarul szegény...De a hirtelen felindulásból kapjuk ki a kereket... ..Na azt nem értettem...Valaki biztos szólt neki...ha nem csinál semmit...akkor is sokat segit....
En nem.nagyitgattam. annyira nem erdekel. Szarul jart. Sajnalatos.
Ha megnézed a képen.....ami a földön van a (jobb oldali)...úgy kellene kinézni a másik oldalinak is...De ott a stift hiányzik..val.szinü..az repült el A patentszem..ha lerepül....ugy néz ki mindkét oldali vég...mint itt a jobb oldali...de a kis kunkornál ..látható...hogy a stift repült el... Remélem nem zavartalak össze...
Xtraneren volt egy szépséghiba. A húrkatöltő.....a múlté..
Sajnalatos szitu. Pont neki..... Rohadt szivas. Ezen a szinten ilyen banalis muszaki " hiba". Szerintem ha x trainerrel megy ez nem fordul elo vele. Valahogy azokon a lanc is erosebb tàn.
Látszik a képen.. Túl feszesre húzott láncnál is előfordulhat,
hogy ugratás után szétszakad..
Miből allapitod neg hogy elszakadt es nem.a patentszemnel.hullott szét?
ez egy elszakad lánc, nem pedig szétpattant szerintem
Megnézem a láncról a képet ami a videóban van.

Felesleges a KTM re fogni, nem mind 10. motorról szakad le a lánc...
Szerelési hibának se tudnám be, szerintem ha már találgatni kell inkább valami anyagminőségi probléma vagy anyagsérülés.
Szerelesi hiba miatt pl
Lehetett ott valami patentszem biztosito hiba is. Lehet siman csak szetpattant neki nem elszakadt.. zsirferi mindjart jon kiabalni hogy szar ktm szar ktm :)
Kizártnak tartom, hogy annyira feszes lánccal mennek, hogy nem lehet felrakni egy másik láncot, a hátsókerék "láncfeszítő" lazítása nélkül kirugózott lengővilla mellett.
Az mondjuk igen érdekes, hogy mitől szakadt el neki, nem hiszem, hogy ezeréves lánccal indulnak el.
Ez legalab tud szerelni. A mostani ifi letudja a futamot es ul be a lakobuszba telefonozni. Gumit eszebe nincs szerelni
Nem utállak. Az már valamiféle érzelem egy másik ember felé. Minden lépésed pedig nem követem, még az igazi nevedet sem tudom. Szerintem így ne tarts számon a rajongóid között...
Állat!!
Ha nekem nem hiszel, kérdezd Sean Penn-t.
Örökre fennmarad a neved. A poci villantás is tőled ered...
:D