Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mxon.hu - Maurergép Kft. - hivatalos husqvarna kereskedő
Szia.
Kezdjük az elejèn.
Ha nekem kell hozzá egy hengertömítès szett,egy kipuffszelep,ès mondjuk egy vízpumpa.
No akkor ezt hazánkba hol veszem meg?
2008 510i
Ja, valóban a 2. videóban van!
Szia!

2007-ben BMW megvásárolta, 2010-ig faragták/fejlesztették a régi husqvarna (olasz fejlesztéseket) blokkokat 2010-ben kihozták már a BMW tulajdon alatt fejlesztett gépeket.
2013-tól KTM tulajdon, de még ilyen évjáratú BMW érés motorok is vannak.
A TE 510-et (2006-os volt némi 2007-es módosítással) én endurónak használtam. Osztom DAFI véleményét.
Szia! Ha visszaolvasol a husqvarna fórumban párszor leírtam hogy milyen a gép (2007 Te 510) én már csak SM-ként használom. Röviden: jó futómű, kicsit nyers, kibaszott erős motor, de jól használható. Az enyém is még Mv Agusta címkés.
Szerintem olyanokat kérdezz akik használták is a típust! Meg sok-sok éve enduróznak.....
Zsír videójában sajnos pont egy husaberg szerepel (véletlenül sem husky)
az igazi mv 4 hengeres, de legalább 3:
Köszi fiúk!
Nekem is olasz volt a husky, 2006ban még a táblácskáján is rajta volt az mv agusta felirat. 2007után már bmw "kiadás"
Nem a Ktm művelt vele szörnyű dolgokat, hanem egy idősebb bácsi gyerekkorában.
A svédek és az osztrákok között azért volt olasz és német kézben is, legalább olvass utána. Szörnyű dolgot művelhetett veled a ktm.
Semmihez nem ért ez a pojáca, csak úgy csinál. Ez a nap tanácsa.
Te hallod, tenyleg elhiszed hogy szar a minosege mert a KTMnel van?
Nezz meg egyet kozelrol, ulj ra menj vele, nezd meg vannak elerheto alkatreszek vagy sem aztan ha szerelem akkor vedd meg. Hulyeseg itt kerdezni, foleg Feritol. Szerintem meg jok. Meg mindig. Van egy par kisebb gep ami nagyon ki van konnyitve de ez nem az. Mondjuk nekem nem tetszik kivulrol ezert nem vennek. De ez tok szubjektiv
Kaptal egy elfogulatlan valaszt
Vegyel BETAT! Tok jok a dugokulcsaik
Köszi,hogy elmontad a vèlemènyedet.
Ez a 2008 körüli TE szèria. 250,501,301 ezek KTM blokkok?
akkor nem szedte volna ki a hátsó kereket.
Szia Zsír!
Mond meg nekem milyen egy Husquarna?
Olvasom,hogy te sok motorhoz èrtesz.
Alul pedig 530 4t...
Akkor vigyázz vele mert felül 5002t
Hát kell vennem 1 ilyen betát hátha akkor lesznek nekem is ilyen haverok!
Meg csunya felnije
Szep szine van
Bazki nem semmi haverjaid vannak .50-60ezer egy barmilyen uj rezo. Inkabb 70.
Ajàndékba kaptam egy havertól.....
Fickósabb.
Bocs, 510!