Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a csapágy lenne
a második képet én csináltam elméletben jo külön szinekkel jelöltem mindent igy egyszerübb eligazodni
egyszer
csináltam képeket is este felteszem
rajz is tökéletes.:D
szia, mindenestől 8ezer ft az önindító

30-435-1769

orozoli2002@yahoo.com
A rajz az jó lenne xD
öninditto bendix nélkül csupaszon menyi?
hali van elektromos rajzom azt felteszem az nemjo ? de azért lefotozom km orába menő kábelekröl is csináljak képet?
Hali.gilera runner 50 eshez kéne ülés mögé csomagtartó vas amire felraknék egy túradobozt ha van valakinek eladó kérem szóljon .köszi.
Sziasztok !

Gilera SP02 üzemképes , ámde idomhiányos motoromat Laptopra cserélném....
vagy 70.000 Ft
Holnap megkeresem.
szuper azt kéne tudnom hogy az utolsó 2 piros csatirol hogyan és hova mennek a vezetékek
nekem csak a lámpa a müszerfal világítás a lényeg mert a teso motorján csak magas fordulaton van villany
ez a gond
k19gabi a feszszabályzó képei :)
Eladó Motoplat gyújtás és egy Gilera 125 önindító!

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Eladó Delloroto porlasztók (karburátor)
28mm-es torok átmérős 8ezer ft
34mm-es torok átmérős 10ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Nem érdekel valakit egy nikozilos henger hengerfejjel dugóval nem poweres henger.
keresek ilyen idomot! ( a kép csak illusztráció a gép nem az enyém ) bárkinek bármelyik van otthon, és eladó írjon! lehetőleg párban D:
azt kellene cserélnem ami a blokkban van a főtengely mellett. a csápágy kívülröl kivehető elméletileg. mert belül van az ütköző pereme. csak hát, hogy veszek ki egy 5forintos méretű csapágyat?
ja és jóéccakát motorokban gazdag álmot
az nem ojan mint az enyém? csak 3 imbuszcsavar azt már lent is a teteje de ott nem valami csuszogyürüs tömítés van? vagy félbeszedni a blokkot onnan lehet töbet látnál
vagy passsz
hmmm :D valami kevésbé barbár megoldás? :D
probálok csinálni aztán majd felteszem
kisflexel
keresek gilera rc 125re kábelköteget, oldalidomokat, tankidomokat. ha valakinek van írjon :$