Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halika.valaki súgna nekem,egy XR2 nek mekkora agyári áttátele?
Nem gondoltam hogy a neten alig van adat információ gilera kz ról felirva !
Lenne még egy kérdésem. A hibás szimeringek okozhatják azt, hogy ahogy kezdene nyitni a power, bedarál, mintha hideg lenne és nem hajlandó tovább forogni? Terheletlenül is ugyan ez a szitu.
Sziasztok. Egy jó barátom most vett egy Gilera RC 125-öt, szimering problémával. Most akarjuk kicserélni, csak nem tudom bele merjünk-e kezdeni, nagy meló? Blokkot nem kell húzni ugye? Illetve meg tudnátok mondani a 2 főci szimering méretét? Köszönöm előre is.
üdv szerintem nem sok .tégláson vagyok cserét beszámitok
nem sok egy kicsit a 75ezer egész motort adnak ennyiért hova valosi vagy? hátha meg tudnánk eggyezni
mx1 blok egybe 75 e
esetleg az egész motorért
csá mitkérsz azmx1 blokkért
Sziasztok!
Lenne egy komoly gondom.Van egy Gilera rx 125 Arizona motorom.
Az vele a bajom hogy ha elindítom akkor megy szépen alapjáraton.De ha megyek vele kb 500 m-t akkor elkezd magától menni.Ha behúzom a kuplungot akkor felpörög mint állat.És ugyan ezt csinálja ha üresbe kiveszem. Mi lehet a baja? Köszi előre is... :D
gilera mx 1 125-ös müszerfala és elsőlámpája eladó.ha bármi kérdésed van írj vagy hívj bátran,megegyezünk.tel:06205415990
nézétek meg a főtengej szimeringet mert atolis csinálhatya hogy nem veszi a fordulatot de hivj fel

mx1 bontódik
hali az első gumi mikor érkezik?
nem lett jo a tesom gépén a gyujtás gyertyát cseréltem trafót is és ugyse jo sajna
suzuki rm 125 1987 es bontódik

hdu@freemail.hu
06304053450
hello.engem érdekelne pár alkatrész az mx1-ről.kérlek küldj egy üzenetet az e-mail címemre és megírom mik kellenének.e-mail címem:szabo.peti8@citromail.hu
robogók bontása piaggó és más
06304053450
rotax 123 .polini 160 hengerszet eladó telefonon keres emailt nem mindig tudom nézni 06304053450
gilera mx1 kifogástalan blokal bontódik és más motorok bontása .
Cseréltem ! Nem akartam összerakatni az eladóval ! Végülis csak a henger, hengerfej, lánc, dekni, benzintank, idomok van leszedve róla ! Aksi gyertya nincs is hozzá! Honda nsr 125 nek van szerviz cd-én mert volt egy mtx-em !
így vetted?vagy te szetted szét?mert valahol vissza (még tavaly rakott fel valakim egy robbantott rajzot)de nehéz összerakni.
De melyik 125höz lehet szervizkönyvet szerezni ! Darabokba van és összeszeretném rakni !
hát..gyakorlatilag mindegyiké egyforma.
a képen látható sp01 125 ös 1993 as féknyereg eladó 5000 ért jó betétekkel együtt mőködőképes állapotban....
vagy elcserélném aprilia af1 125 replika első féknyeregre......30 605 6883
helló!

Nincs valakinek gilera eagle 50 motorja eladó?
Esetleg valaki tudja a gilera kz 125 nek a blokkja melyik gileráéval egyezik meg amelyiknek van szervizkönyve vagy javitási útmutatója ?