Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello.gilera mx1-es minden alkatrésze eladó.idomokon kívül szinte minden van.tel:06205415990
nekem meg erről kéne egy pontos beállítási kép
hy a 250. oldal körül tettem fel képeket a gyujt.kapcsrol vagy még egy lehetőség multiméterrel médr ki
sok sikert
hali valaki irja már le nekem h a gyujtáselektronikaa barna szinü csatijából melyik kábel hova megy!legyenszives.rx arizona tipusú a blokkom.
hello.persze tudok.e-mail címem:szabo.peti8@citromail.hu
Helló!
Engem lehet érdekelne.
Tudsz adni egy e-mailt? :)
Hali mindenki lenne egy fontos kérdésem gilera rx 125 állórészt hova kell állítani illetve a tartó aluházat a fix lukba vagy az állítható vájatba kell lecsavarozni a blokkon van 3 jel és a lendkeréken is van 1 esetleg ha valaki tudna feldobni egy képet megköszönném
hali srácok érdeklődnék hogy egy 96 os gilera rc50 enduróhoz az alkatrész ellátás van e mert gondolkodok veszek eggyet csak félek ha elromlik van e hozzá alkatrész.kinek mi a tapasztalat.
hello mindenki gilera sp 01 bontodik akit érdekel irjon !
Gilera sp1 blokkalkatrészek olcsón.
ha f eltudsz hivni ez a számom 06705149856
msn en csevegjünk tar-gi@hotmail.com
nem tudlak hivni lefogyott azsetonom miujság
tisi telon beszéljünk ! 70 304 7754 !
mindakettőre balosra jobbosra letöröttaz öninditom
sándor annyi külömbség leheta blokkok között hogy van mechanikus és szervomotoros powerszelepel gyártott gépezet
csá szivesen máskoris nekemsp01hezkéne olyan aminek a szivo része(akarbi)a blokkon van helyileg somogy megye zákányfalu(250km)
tisi köszi az infót ! milyen blokk-középre van szükséged és helyileg hol vagy ? én szolnok ! email sandor66@gmail.hu kb 1,5 óra múlva leszek !
ez nekem sok végülis csakk blokkközépre lenne szükségem deazért köszi
hello sp01-02,crono,rc ezekbe a blokk uaz leirást a www.carl salter.com oldalon találsz freemanualsban
igazából odaadnám 45000ft-ért kompletten ha érdekelne.de ha ugy volna akkor szerintem postán is elehetne küldeni.várom válaszod
szeva jolenne de aza gond hogy 300km van kösztünk különben te milyen árra gondolsz
hello.én tudnék egy mx1-es komplett blokkot karbival gyújtásal és mindennel együtt.csak bekel rakni a vázba és indítható.ha érdekel írd meg menyit érne meg neked hátha megegyezünk.
Valaki tudja gilera kz 125 dugó 56 átmérő hogy milyen gyürük mennek reá középen hornyos 1 mm vastag vagy felül 1,20 vastag ?
sziasztok keresek gilera runner 125,180 sportkipufogot! ha valaki tud vagy valakinek van jezeze adatlapomon az elérhetőség vagy ha itt is ir az is jó!