Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halott itt minden........
Üdv Mindenkinek!

Gilera 503-ashoz keresnék alaplapot tekercsekkel (gyújtástekercs lenne a lényeg). Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok!

Volna egy Gilera runner 180 2t rotyogó, fékezésnél erősen rezeg a kormány, és menet közben is érezhető a rázás. Kerékcsapágyak nem rágnak, viszont a két teleszkópszár mozog, ha megrángatom egy jó 2-3 mm-t lötyögnek. Szétszedtem és ezek a teflon csúszógyűrűk erősen kopottak. Valakinek valami szervizkönyve vagy táblázata kopáshatárról vagy valami egyéb infója? Letöltöttem millió szervizkönyvet de pontos méreteket kopáshatárt és egyéb dolgokat nem találtam az első futóműre.
Sziasztok!
Szeretnék megnézni a héten egy eladó Nebraska RRT-t!

Segítséget kérnék egy Budapest-Felsőpakony közeli szerelő, nagyon hozzáértő szakembertől, aki megtenné hogy eljön velem s vet egy pillantást a mocira! (Persze nem ingyen és háztól házig viszem autóval)
Előre is köszönöm segítségeteket!
Üdv:
Roland
Nekem nincs.
Bocs, lendkereke!
Sziasztok. Valakinek lenne gilera lenkereke? mini 6 hierro. 6 mágneses rx piros motoplatos gyujtáshoz?
Halott. Ez a fórum?
Lehet kevés az olaj.
lehet kevés a motorban az olaj
lehet kevés a motorban az olaj
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy nem rég vettem egy 2008 évjáratú Gilera Runner VXR 200 ccm robogót,ám kigyulladt az olajlámpa.
Ha négyütemű a robogóm akkor az mit jelent?

Segítségeteket előre is Köszönöm.
Francia!
Már pár dolgot sikerült bevásárolom!
akár az is lehet
pár képet tehetnél fel és lehet könyebb lenne a dolog fesz szabályozóról stb
Üdv mindenkinek !
Ha tönkre megy a főtengely szimering a gilera rx2 akkor csinálhat olyant hogy nem pörög rendesen fel meg nagyon füstöl
Üdv urak!

Vettem egy gilera rc125öt, de van valami gond a kábelezéssel vagy a fesszabájzóval, mert kicsit nagyobb fordulaton kivágja az összes izzót ami van a motorban. Akksi nincs benne, de nemis találom a kivezetéseit se(az akksi helye megvan) Valakinek van hozzá kapcsolási rajza, vagy valami segítsége?
Értem már !
Köszönöm neked a segítséget
köszi szépen hogy segítettél de nem az volt a baj hanem vezeték volt kicsit megsérülve és az alaplapnál le testelt
vagyis nyúzom
persze hogy mindegy hiszen az új az ki lesz fúrva .
a régi pedig le lesz esztergálva valahol a lukak környékén és a 2 fogaskereket az esztergányos szépen összehegeszti majd pedig a szimering felőli részét megmunkálja hogy ne fojjon ki az olaj !és kész
én már kb a 4. lánckerekemet csinálom
mostmár érted?
Valakinek van eladó GILERA GSM/rc/rx 50 gyújtás dekni-e? fontos lenne.
Naggyon szépenn köszöntem :)
És még egy kérdés.. a csapágyboltba ahol öö fogaskerékkel is foglalkoznak veszek egy öö 16-17 fogú fogaskereket de a (Belseje mindeggy.. mármint ahogy felhúznám a fogaskereket tudod..
Remélem érted
nézd meg nem-e szív valahol fals levegőt nálam is volt ien gond
Üdv mindenkinek van egy gilera rx arizónám. tudtok nekem segíteni az elején még csak darált nem pörgött ki teljesen, de már pár napja valami baja van és nem akar 5000 fölé pörögni valaki nem tudja hogy mi okozhatja ez ?