Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok nem tud valaki elado 125 CAGIVA C9 es a henger lehetöleg power nélkul . És még anyi segitséget szeretnék kérni hogy pécs vagy kaposváron valahol javitanak e fötengejt ha valaki tud valamit jelezen elöre is köszönöm.
Új és használt tuning cucok Illletve gyári alkatrészek áron alul.
tel: 30/426-01-32
bekecs2t@gmail.com
Gilera váz, felnikkel stb Áron alul eladó!


Gilera váz,kerekekkel eladó!

érd: 06706574245
főként 1 normális tant ami nincs összehorpadval és nem ereszt sehol
és mi kéne?
Sziasztok. Gilera Rx 125 höz keresnék alkatrészeket. aki esetleg tud kérem irjon
elkelt
Sziasztok! Van egy 50 es DNA-m gyertyát cseréltem szikra van benzint kap dugó is cserélve lett de nem indul! Ötlet? Elötte meghülyült a vízhőfok jelző ha ez érdekes... Köszi
Szia mit kérsz az egész rc 600-ért?Irj emailt jozsef.zambori87@gmail.com.
Szia,érdekelne a motor mit gondolsz érte?
Gilera rv,mxr,rx122 blokk szétszedve eladó 25000ft személyes átvétel esetén 20000ft!inkább személyesen szeretném eladni!Érd:norbi.moto@hotmail.com
Vagy mit kérsz az egészért?
Hali meg vannak még az rc-nek szelepsora? Ha igen engem érdekelne !
rc 600 alkatrészek eladók
Sziasztok nekem lenne egy olyan kérdésem hogy:
Nekem egy GILERA SP02-esem van és nem működika ford.számmérő esetleg ha valaki tudja hogy honnan kap jelet az óra akkor megirná ?
Köszi
( Vagy ha esetleg tudja honnan szerezhetnék egy órát ha nem sikerül )
hali akinek van piros vagy fekete CDI-je és rossz az jelezze engem érdekel!
Sziasztok!
Akit esetleg érdekel, az alábbi típusokhoz tartunk légszűrőt is, itthon ha jól tudom elég nehéz beszerezni.
Elnézést ha valakit zavartam volna.
GILERA 125 503
GILERA 125 503 MX1
GILERA 125 503 MXR
GILERA 125 KK 1986-1989
GILERA 125 KZ 1986-1989
GILERA 125 KZ Endurance 1987-1989
GILERA 125 SP01
GILERA 125 SP02
GILERA 350 Dakota 1986-1989
GILERA ER 350 Dakota
GILERA XRT 350
GILERA 500 Dakota 1987-1989
GILERA ER 500 Dakota
GILERA Saturno Piuma 500
GILERA XRT 600 1988-1989

1900Ft
További info, rendelés itt.
7453-ban leírtam a 4-est is
A szimering mindig kívül van hogy a benzin olaj kombi kenje a csapágyat a gyujtás felőlihez nem kell szétszedni de a jobb oldalihoz mindenképp de ha 3 évet állt akkor mindenképp szedesd szét a blokkot mert 1 rozsrásodhattak a csapágyak
2 valahol dugulás van és nem kap kenést ..
3 vízpompa tömítése lehet hogy totál odavan
nehogy menet közben beálljon teknika
Meg tudjátok mondani nekem, hogy a Gilera mx-1-nek a főtengely szimmeringje belül vagy kívül van? Ha kívül akkor lehet blokk bontás nélkül cserélni, vagy peremes és csak belülről lehet?

Ez a motor 3 éve nem volt beindítva. Érdekelne, hogy szerintetek a főtengely szimmeringek még jó állapotúak lehetnek, vagy teljesen kikeményedtek és ha így üzemelem be újra akkor belevájnak majd a főtengelybe? Vagy szerintetek semmi bajuk és nyugodtan használhatom a régi szimmeringekkel?
Valaki Gilera RX 125 höz nem tud alkatrészeket? leginkább hátsó hajtás kellene
4 vezetékes
lehet hogy falsot szív
helló hány vezetékes? ha 4 akkor a két sárga megy a~~ jelre ,
ha 5 vezetékes van akkor a szitu ugyan ez a sárgával a piros pedig közvetlen mellé megy
van egy gilera rc 125 motorom olyan problémám lenne hogy magas fordulaton puffog