Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Gilera KK 125-ös fesszabályzójába melyik drót hova megy?
Hello sziasztok most renoválok egy gilera dakota 350 er-t megakadtam a vízpumpánál nem találok sehol esetleg valaki nem tud.Ja az űltető mérete szélességbe:49mm, 500-600-asdakotáé nem jó mert az 51mm.köszi.
Szia.Köszi a választ,de találtam 2000-ért.Üdv:Krisztián
Mennyi ami nem sok?
Az nagyon sok.
6500
Mit Kérsz érte?
Igen.
Szia. Az airboxod megvan még? Érdekelne.
Sziasztok!
Tudna-e valaki abban segíteni hogy Gilera 503 replikához alkatrészeket merre találok?
Ha valakit érdekelne,a Cronomat,elcserélném egy 50-es robogóra.A Cronom,jó állapotban van,de nekem nagy,és gyors.Télen is motorozni akarok.A robogó kényelmesebb lenne.A motorom papír és rendszám nélküli,de van hozzá pár cucc.
Szép estét mindenkinek!
Gilera Nexus 500-as vásárlásán gondolkodom.
Ha valaki ismeri a típust, típushibák, és a vásárlásnál mire érdemes odafigyelni, megköszönném ha leírná.
hali mindenkinek véleményt szeretnék kérni a 2. rx projektről
17"-os az első felni.
Helló valaki nem tudja véletlen hogy a giera gsm-nek hány-as az első kereke mert akarok hozzá új sárvédőt de nem tudom hogy mekkora asszem 17-es! segítségeteket köszönöm előre is! :D
Köszi,rajta vagyok.
Gilera Cronóhoz, nem tud valaki has idomot?Az sem gond,ha törött,csak legyen meg minden darabja.
lehet hogy a gyújtás is el van állítva lehet olcsóbb ha elviszed szerelőhöz de te tudod
egyik csavar a levegő állító másik pedig a keverék adagolás
ha minden igaz
akkor csak hajrááá
Gyertya hibája volt.Végre megint csapathatom a vasnak
Sziasztok. Új vagyok itt, és a motorszerelés témában, de szeretek bütykölni.

Van egy kb. 2 éve be nem indult Gilera Runner nálam, és most jut időm karbantartani. A benzincsövek elöregedtek, kicseréltem mindet. Karburátort teljesen szétkaptam, kitakarítottam, most már üzemanyagellátási gondja nincs. A tűztérbe el is jut, indításkor kiszerelt gyertyánál az ujjamon marad benzin, ha a nyíláshoz teszem az ujjam.

Szikrázik a gyertya, ha testhez érintem. A működő SR 50-ből átrakott gyertyával se indul be. Itt elakadtam. A karbin van két állítható csavar, egy nagy műanyaggal burkolt, meg egy apró a karbiba süllyesztve. Na ezeknek nem tudom, hogy hol kell állnia.

Esetleg valami ötlet, amit megtehetek szerelőhöz vitel előtt?

Ja, és működőképes motor volt korábban, mielőtt elhozták, már egy ideje nehezen, sokára indult be, rugdosásra, akksi nem volt benne sokáig.
igen, van....
kompresszió is van?
hát én a világ közepén lakok Zala megye Nova