Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Gilera MXR 125cc-hez keresek forgórészt,nem repedt mágnessel:)E-mail:toth.peter1810@gmail.com
Sziasztok!!gilera rc 125 re keresek alaplapot jo jeladoval,s.o.s,akinek van facebookon irjon ram Tulunger Balázs
Sziasztok!
Gilera DNA-ba keresnék komplett blokkot, lehet henger, dugó hibás is! Vizes Piaggio Hi-PER2-es blokk ha jól tudom.
Köszi!
Szia

Nekem van egy komplett Gilera 125 blokkom, gyújtással egy gokartban. Jó állapotú, pöccre indul. Hívj fel és megbeszéljük.
Elérhetőségem az adatlapomon.

Minden jót!
tudom régen volt, de esetleg nincs meg még valamelyik?
Szia érdekel a Gilera állórész. Kérlek hív az alábbi számon. 06202257453
Gilera 125álló + forgórész.
Elérhetőség:
toth.peter1810@gmail.com
Gilera 125 (rc...stb) álló+forgórész eladó.
Sziasztok!
Gilera DNA 100ccm alatti motort keresek. Budapesti vagyok. Szállítani nem tudok, ezért ha nem Budapesten lenne a motor, segítened kell a szállításban.
Tel.: +36303566941
mail.: romolusbp@gmail.com
Sziasztok.
Segitségeteket kérnem.
Adott egy Gilera Stalker robogó.
Mostanság elég nehezen indul es ha beindul akkor jár egy ideig de leáll mintha levennem a gyujtást róla.. Akkor ki a gyertya megkefelem(felmelegitettem, kiegettem már 2x) tekertetem elkapja beindul jó jár egyideig es mikor elvinnem egy probakorre kb 500m mulva lerobban semmi eletjel semmi nem segit.. Pihen egy kicsit gyertya puculás karbi állitgatás aztan beindul de mindig oda lyukadunk ki hogy a motor lerobban.
Amit eddig csinaltam cseréltem.
-karbi legszürő tisztitas
-kompresszió mérés az jó nála
-tekercs, lendkerék tisztitása
- cdi, gyujtókábel, gyertya csere
-vákuumos benzincsap csere

Valakinek valami ötlet mi lehetne a problémája.
(Csak azert irok mielott leszolna valaki mivel a kornyeken nincs egy ertelmes szerelo ami ertelmes cucc kilopja belole es kicsereli gagyira ezert szeretnem magamnak javitani)

Köszönöm.
Sziasztok
Gilera Rc 250-hez keresek lendkereket :) eltört benne a mágnes. Ha valakinek lenne elfekvöben. :)
Gilera DNA 50 Bontás
honda4022@gmail.com
06204822625
www.bmotor.hu

Egyben nem eladó!
Gilera Runner 50 Bontás
20/482-2625
honda4022@gmail.com
https://www.bmotor.hu/runner-50-06-tol

A honlapon már sok minden fent van belőle....
Sziasztok valaki szerelt már át injektoros Rannert karbisra,miket kell cserélni benne?
Sziasztok!Gilera Mxr 125-höz keresek forgórészt.E-mail:toth.peter1810@gmail.com
Köszönöm!
Szevasztok.
Nem tudjátok hogy melyik Gilera-hoz való?
Köszi
Helo fekete motoplat cdit és gyujtás állórészt keresek az sem baj ha csak jeladó tekercs van valakinek de ésszerű áron 0630 346 62 49 csörgess meg visszahívlak!
Eladó Gilera xr1 es okmányok nélkül motor hibásan alkatrésznek.
üdv tudna valaki tanácsot adni gilera r1s 125 karbiba mien fuvokákat rakjak mert félgáznál tovább nem lehet huzni torpan
Sziasztok, Gilera RC 125 Rally légszűrőház lenne valakinek esetleg? 42mm-es Dellorto 28-as karbihoz? Köszi!
Helló!egy elérhetőséget kérhetnék??előre is köszönöm(oroszjozsef@gmail.hu)
sziasztok! van egy .> gilera rx arizonám amiröl a hengert lehuztam gyürüzés miatt , hengeren vanak kopásnyomok ,blokja tökéletes ,kerekek ,váz joálapotban kisebb hiányoságai vanak , egyben elvihetö megegyezés szerint .....
Sziasztok !

Eladnám a gokartozásból megmaradt dolgaim...

Van sokkal több motorikus dolog is ,nemcsak a képeken látható...

200-as blokk hibátlan hengerrel,dugóval. Önindítóval,membrán szívócsonk ranja... gyújtás nincs .... : egybe65.000 Ft ...

160-as Malossi henger szép nicasillal és egy 10 üzemórás Malossi dugattyúval... : 45.000 Ft
ÜDV: keresek gilera rx - hez joálapotu hengert dugoval membrán ,szivocsonkal együtt elfogadhato áron ...... elöre is köszönet
Gilera Runner 50-et vennék 220eFt kp-ig. (injektoros, 2006 utáni érdekel)
honda4022@gmail.com
20/482-2625