Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Saválló !
Neked meg kék zöld ha nem vigyázol!

Pedig én is valami hasonlóra gondoltam

Mondtam is magamba, hogy már ekkora a baj...

Sebaj higénikus lesz a buksija
Ja a fához meg hurkapálca.
Van rendes "elektródám" hozzá !
Csak a biztonság kedvéért !
Nem gondolnám hogy ott olyan vastag lenne a bőre.
Bezzeg feljebb.
B+ , régen nevettem ilyen jót !
Arra ez nem jó.

Amúgy amikor én vettem a higiéniai betétem, ha jól emlékszem nem így kerestem és ráadásul a praktikerben vettem.
Meg aztán, ha jól tudom nincsen még körülmetélve !? Pedig nekem lenne hozzá egy remek lemezvágó ollóm !
Beszarok neked!
Helló Józsi!
Azért reménykedtem, hogy nem ilyet visel Pityu. A múltkor még egészségesnek látszott.
A legjobb rést elvarrni!
Én tegnap mostam ki a hegesztő-pajzsomét , mert hétfőn lesz egy kis hegesztés !
Ejnye Zsolt ! Hogy Te miket nem tudsz kérdezni B+ !!?
Szia vizelettartó! Te is hordasz olyan azt nem is vagy zsidó de az fekete volt ha jól emlékszem meg ez tépőzáras egyszer felrakod a fejedre azt utána benne marad a belsejébe míg ki nem veszed kimosni. https://citybike.hu/FALAPPA-bu...
Helló Pityu!
Mi az a higiéniai betét?
Ja belül szaros!
Te ez olyan mintha új lenne !? Még ki sem volt fordítva??!!
Ne legyen rá élesben szükséged soha ! Amikor a simsonnal llsd-em a fejemen volt a bukósisak , mégis agyrázkódásom lett, igaz, csak egészen enyhe, mert fél nap után már emlékeztem mindenre !
Jó egészséget, olcsó benzint és jó motort hozzá !!
Na összebogaraztam a noje szerzeményem nem hangosabb mint a scorpion. Vettem bele egy higiéniai betétet is maszkot hord a tököm. Még kell bele egy pinlock oszt Afrika pár évig jó lesz.
Megint eggyel kevesebben vagyunk !! VIGYÁZZATOK MAGATOKRA !!
Részvétem a családjának.
Bassza meg! Közbe megkérdeztem a Krisztiánt , hát persze hogy ismerem én is ! Ferinek hívják ! Bassza meg ! Egy comdnyak töréssel megúszhatta volna ha észreveszi valaki és nem egy csomó időt tölt az árokba ! Remélem hamar a gyógyulás útjára tér !