Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És még örülhetnek ha nem lesznek megZsanettezve!
Értem a felvetésed, de sz.tem minde1ikünknek az a "nagy érték" amilye van. Nekem sem képvisel nagy értéket az öreg 620, mégsem örülnék egy ilyen sztorinak.
Meglett az a lényeg, és talán nem lakták le a motort...
Kiváló nyomozati munka, gratulálok a szerveknek de mi ezen a nagy értékű?

http://police.hu/hirek-es-info...

régi Aprilia RX 50 talán? - nem vagyok bokorugró szakértő.
Vagy betonvasat dob a küllők közé.
melléd megy és kikapcsolja.....
hogyan?
bár, akkor lenne valami a fejükben, nem csak a szél rángatná, igaz, Pohi?
Amíg nem építik bele a fejükbe a műszert nem valószínű, hogy mozgó kocsisorból bemér.....másért viszont, ha van kamera a kocsiban büntethet. Szabálytalan előzés, közúti veszélyeztetés........ha meg a Pohiba szaladsz bele menetközben kikapcsolja a gyújtásod....
P betűvel nagyot lehet ám bukni...
Sziasztok! Nem gondoltam hogy fogok írni ebbe a topikba, de sajna még is. Rákeféltem! M9-es autóút, olyan sacc 170-180-al(de lehet hogy több is) Jöhet az idegőrlő várakozás
Igaz mndent vagy semmit
De rászánnék csak lusta voltam elvinni majd őszi szünetben addig meg motorozni szeretnék. Eddig felraktam a p rendszámot csak akkor meg hátizsák kell a könyvnek azt meg nem szeretem.
ha rendszám nélkül mész,akkor meg se kell állni a rendőrnek...
Egy vizsga nálunk 8000ft nem szánsz rá ennyit?
Ilyenkor mekkora bünti van? Nincs vizsga a motoron azért szeretném levenni igazából.
Ha jó színész vagy akkor nem.
De ha vigyorogva közlöd vele akkor igen.
Ha rendszám nélkül megyek és azt mondom a rendőrnek, hogy elhagytam akkor megbüntet?
Egyébként a jelzések már fel vannak festve de a 40-es tábla még sok helyen kint maradt
Már régen volt egy vadi új rendbe rakott úton.A csak a jelzések nem voltak még felfestve. Előttem ment egy kurva hosszú autósor szembe semmi,Akkor go az oszlopot egy készenlétis rendőr furgon vezette.
Azért a barna elöntött!
Ja, ott lehetne mondjuk valami reform. De tapasztalat, hogy az se oldaná meg a sok hókamukit , akik mindig a tv-ek felett képzelik magukat.
"Rendbe tenni....a fórum lakók fejébe vagy általánosságba?"
dehogy, nem vagyok népművelő...

a rendszám nélkül rohangáló robogó dzsungelben kell rendet tenni...
Rendbe tenni....a fórum lakók fejébe vagy általánosságba?

Egyiket se lehet elérni Mindig is lesznek sumákok az smkp-al, akármilyen törvény vagy rendelet legyen is jogerőre emelkedve
látom ráéreztél a célzásomra

egyébként ideje már rendbe tenni ezt a kérdést (is)...
Na most lesz vagy 3 napig észosztás ezzel kapcsolatba a topicba