Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz!
Üdv!
Szólj a haverod haverjának, az majd meg öngyufázza!
Ahogy az lenni szokott...
Sziasztok!
Szóval, a haveromnak bedöglött a motorja...
Üdv!
Szerintem is amelyik motornak gazdája van és nem csak hajtója annak nem szakad el a lánca.Meg nekem az is tetszik ,hogy mindig a haver motorja pusztul el szinte sosem azé aki ide ír és kérdez jókat.
Nem így értettem, hanem úgy, hogy egy karbantartott motron nem szakad el a lánc, mert a szaki időben kicserélni.
Így nem veri ki a deklit, nem amortizlja le a gyújtásalaplapot.

A8mi egyébbként nekem van egy eladó, lendkerekestül, de úccse fog kelleni, mert ahaver kétsöré, satöbbi:)
Elszakadt a lánc a motoron, előre kiverte a deklit.... ilyen lehet. Ott szétszakíthatta a az alaplapot, kábeleit.
neked, szakadt már el láncod?
Mert nekem sem..
gyújtásalaplap, kuka
hello szia! meg tudná mondani valaki hogy miért nem indul a haverom nsr-je(125) elszakadt a lán...de a motor járt mert miért ne járt volna majd állt egy hónapot kb. be akartuk inditani de semmi, namost a lánc amikor elszakadt kiütötte a deknit a lyukon benézve valami kábel elszakadt kb a darabjait látni lehet hogy ez a probléma? ja és van e valakinek eladó deknije :DDD? na írjatok légyszves ,köszi!
Leveszed a hengert és beáztatod, benzin gázolaj keverékbe.
Időnként megmozgatod.
Pár nap alatt kiszabadul.
Ha rőlteted, akor meg eltörik.
Egy olyan problémám van, hogy be van ragadva a powerem meg se lehet mozdítani mi a baja a nyelvre gondolok
Igen vagy nem?
Hát ez az..
Még egy kérdés: a jc20-as cdi talál a jc22-re?
Ha minden igaz, jövőhét keddre kész :)
engem érdekel.
hol tart a kivitelezés?
Ugye nem az András Feri? xD
Nem feltétlenül nem ért hozzá mert ha elvállalta akkor csak ért hozzá és láttam már nála quadokat is és talán robogót is javítani. És legalább van szerszáma több mint nekem.
Ja, értem...
Tehát, akkor mivel a hozzáértő messze van és az drága, ezért oylan hoz vitted, aki közel van de nem ért hozzá :)
Sajnos románia ezen részén ahol élek nincs más lehetőség és hogy szállítsam 100km-t és fizessek több száz eurót azért hogy csak kimérjék és megmondják h vegyél újat mindenből az nem éri meg.
Igen?
Na, mesélj még hagy' tanulllyunk valamit..
az ótóvillamosságis szakik, természetesen egyáltalán nem értenek a motorelektronikához.
Tök más cuccok vannak a motorokon más céllal, más elvekkel.
A cdi melett van egy elég nagy kék kondenzátor. Ma elvittem egy autóvillamossági szakihoz mivel motorszerelő nincs a közelben aki értene az ilyesmihez. Meg válik mi lessz belőle...
Hát a henger-dugattyú gatya lett :( Nincs valakinek elfekvőben egy szett?
Macerás lesz kiásni a kondit a cdi-ből..
A trafót és a feszszabályzót már kicseréltem és nem az a hiba. Esetleg valakinek jc22-es manualja nincs mert én nem kaptam sehol? Esetleg lehet a kondenzator is nem? Mert mikor varok egy kicsit ad 1 szikrat